1 (redagavo Stanley 2018-05-19 11:54)

Tema: Specialybe

Sveiki  nuo vaikystes traukia mane suvirintojo ir elektriko specialybe tai ka geriau rinktys?? Kokia perspektyviausia?? Jusu specialybes darbo pliusai ir minusai??

2

Re: Specialybe

Stanley parašė:

Sveiki  nuo vaikystes traukia mane suvirintojo ir elektriko specialybe tai ka geriau rinktys?? Kokia perspektyviausia?? Jusu specialybes darbo pliusai ir minusai??

Geriau rinktis elektriko. Nes suvirintojo profesija pirma yra labai kenksminga sveikatai. Be to. Elektrikas visur bus paklausus ir reikalingas. Juo labiau kad dabar artėja elektros era.

3

Re: Specialybe

Renaldas parašė:
Stanley parašė:

Sveiki  nuo vaikystes traukia mane suvirintojo ir elektriko specialybe tai ka geriau rinktys?? Kokia perspektyviausia?? Jusu specialybes darbo pliusai ir minusai??

Geriau rinktis elektriko. Nes suvirintojo profesija pirma yra labai kenksminga sveikatai. Be to. Elektrikas visur bus paklausus ir reikalingas. Juo labiau kad dabar artėja elektros era.

:::041oi...tik dabar arteja elektros era? :::050....o as visada galvoau , kad tai jau 2000 metu pries Kristu buvo aiskus kaip toks reiskinys ir 16-tame amziuje buvo , vieno puikaus  tyrinetojo, anglo William Gilbert, ivardinta kaip elektra.
manau, kad vistiktai elektriko profesija pavojingesne ... brukst 540 voltu per nosi... bum !!! ir juodas big_smile
suvirintoju visada reikejo ir reikes. geri suvirintojai visada ieskomi ir ju darbas gerai apmokamas.

4 (redagavo Renaldas 2018-05-19 17:58)

Re: Specialybe

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Stanley parašė:

Sveiki  nuo vaikystes traukia mane suvirintojo ir elektriko specialybe tai ka geriau rinktys?? Kokia perspektyviausia?? Jusu specialybes darbo pliusai ir minusai??

Geriau rinktis elektriko. Nes suvirintojo profesija pirma yra labai kenksminga sveikatai. Be to. Elektrikas visur bus paklausus ir reikalingas. Juo labiau kad dabar artėja elektros era.

:::041oi...tik dabar arteja elektros era? :::050....o as visada galvoau , kad tai jau 2000 metu pries Kristu buvo aiskus kaip toks reiskinys ir 16-tame amziuje buvo , vieno puikaus  tyrinetojo, anglo William Gilbert, ivardinta kaip elektra.
manau, kad vistiktai elektriko profesija pavojingesne ... brukst 540 voltu per nosi... bum !!! ir juodas big_smile
suvirintoju visada reikejo ir reikes. geri suvirintojai visada ieskomi ir ju darbas gerai apmokamas.

Aš kalbu apie tai, kad kai išnyks nafta ir dujos, žmonija pereis ant atsinaujinančios energetiniu resursu, kuriu pagrindas bus elektra. Tada ir bus elektros era. O dabar dar kol kas valdo nemažai pramonės ir transportą iškasami resursai. Be to. Nereikia kišti nosį į elektrą. Kad elektra užmuštu užtenka ir 5tampos virš 150 voltu

5

Re: Specialybe

Smagu, kad yra, kas prajuokina. Manau, kad visai nebūtina viską išmanyti, kad būtume laimingi...:::008

6

Re: Specialybe

Tiek viena, tiek kita specialybė turės paklausą. Aš rinkčiausi suvirintoją. Gal ir mažesnė paklausa, bet geros rankos visada vertinamos. Plius visokių kirkchofų skaičiuot nereikia big_smile

P. S. Muša ne voltai. Muša amperai.

7

Re: Specialybe

Geriausia platus profilis, tai tuomet tikrai gali visur save pritaikyti. Šiaip suvirintojo darbas kenksmingas sveikatai, tad turint problemų reikėtų pagalvoti.

8

Re: Specialybe

Geriau elektrikas - būsi bent panašus į žmogų, o suvirintojas - velnias be akių ir plaučių...

9

Re: Specialybe

Gytis parašė:

Tiek viena, tiek kita specialybė turės paklausą. Aš rinkčiausi suvirintoją. Gal ir mažesnė paklausa, bet geros rankos visada vertinamos. Plius visokių kirkchofų skaičiuot nereikia big_smile

P. S. Muša ne voltai. Muša amperai.

...begedziai amperai :::819

10 (redagavo Laimute 2018-05-21 19:33)

Re: Specialybe

DavaiVaromKurnors parašė:

Geriau elektrikas - būsi bent panašus į žmogų, o suvirintojas - velnias be akių ir plaučių...

aprupinti darbdavio atitinkamomis  apsaugos priemonemis, jokie ten velniai nebus, nieko baisaus ir kenksmingo.

11

Re: Specialybe

Laimute parašė:
DavaiVaromKurnors parašė:

Geriau elektrikas - būsi bent panašus į žmogų, o suvirintojas - velnias be akių ir plaučių...

aprupinti darbdavio atitinkamomis  apsaugos priemonemis, jokie ten velniai nebus, nieko baisaus ir kenksmingo.

Tas kosmonauto kostiumas gali kainuoti daugiau už suvirintojo metinį atlyginimą...:::008

12

Re: Specialybe

aš tai tinginio specialybę pasirinkčiau, bet velnias, labai jau sunki ji...ne nesirinkčiau big_smile

13

Re: Specialybe

Deduška morozas parašė:

aš tai tinginio specialybę pasirinkčiau, bet velnias, labai jau sunki ji...ne nesirinkčiau big_smile

Ar tik nemaišote su pijoko? Ta sunki. Ir sveikatai labai kenkia. O tinginiu būt lengva, tik labai prastai apmokama.. sad