1

Tema: Issilavinimas

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

2

Re: Issilavinimas

Stanley parašė:

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

Mano sūnus eina be pažinčių ir neatsimuša pasiūlymų. Turi humanitarinį universitetinį išsilavinimą, anglų - švedų kalbos, dabar dar mokosi norvegų.

3

Re: Issilavinimas

Stanley parašė:

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

Per pažintis eina dažniausiai tiek, kurie neturi talento toje srityje arba neri labai lrngvai ir greitai prasimušti į priekį nes taip juos aplinka išmokė. O išsilavinimas, jeigu geras ir įdomus pačiam žmogui gali suteikti daug, ne vien tik darbo vietą bet ir praplėsti akiratį.

4

Re: Issilavinimas

95/100 uždirba talentu ir gebėjimais. Likę eina per pažintis. Arba lovą. Kaip kas moka

5

Re: Issilavinimas

Kaip mes paziuresim i ta isilavinima smile cia gali but placiai panaudojama ir maisoma,isilavinimas su isprusimu. Isilavines gali but baiges univera ispruses be mokslu bet mandagus kulturingas ir panasiai smile Nuo sito prasideda stereotipai,megina nedraugaus su vaikinu kuris nera kazko ten baiges o ji baigus ir atvirksciai smile vyram gal paprasciau smile Manau dar visa tai priklauso no tavo prioritetu ir kaip tu matai savo ateiti smile Na zdz :DDD

6

Re: Issilavinimas

Mantė parašė:
Stanley parašė:

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

Per pažintis eina dažniausiai tiek, kurie neturi talento toje srityje arba neri labai lrngvai ir greitai prasimušti į priekį nes taip juos aplinka išmokė. O išsilavinimas, jeigu geras ir įdomus pačiam žmogui gali suteikti daug, ne vien tik darbo vietą bet ir praplėsti akiratį.

O kokia nauda is to praplesto akiracio kai neturi is ko saskaitu apmoketi ir valgyt nusipirkti, as manau siais laikais tai labai didele prabanga studijuot vien tam, kad praplest savo akirati. Didzioji dauguma studijuoja ar mokosi, kad isigyti profesija ir is jos uzsidirbti, bet blogiause, kad studiju- mokymo metu nera kur atlikti praktikos, nors pagal programas mokymo istaigos privalo aprupinti praktika imonese bet realybej studentas- mokinys praktikos vieta ieskosi pats,o susirasti yra sunku nes pilna bedarbiu su igudziais ir patirtim, kam jiems mokinys, kad ir priima kokia imone ta praktika nieko bendro neturi su isigyta profesija. Mano manynu tokios praktikos yra niekines ir turetu but neprivalomos.
Del minetu priezasciu baigia studijas priversti dirbti neklalivikuota menkai apmokama darba arba pagal specialybe pusvelciui. Todel nieko nuostabaus, kad isislavinia zmones masiskai emogruoja i kt. salis.

7

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Mantė parašė:
Stanley parašė:

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

Per pažintis eina dažniausiai tiek, kurie neturi talento toje srityje arba neri labai lrngvai ir greitai prasimušti į priekį nes taip juos aplinka išmokė. O išsilavinimas, jeigu geras ir įdomus pačiam žmogui gali suteikti daug, ne vien tik darbo vietą bet ir praplėsti akiratį.

O kokia nauda is to praplesto akiracio kai neturi is ko saskaitu apmoketi ir valgyt nusipirkti, as manau siais laikais tai labai didele prabanga studijuot vien tam, kad praplest savo akirati. Didzioji dauguma studijuoja ar mokosi, kad isigyti profesija ir is jos uzsidirbti, bet blogiause, kad studiju- mokymo metu nera kur atlikti praktikos, nors pagal programas mokymo istaigos privalo aprupinti praktika imonese bet realybej studentas- mokinys praktikos vieta ieskosi pats,o susirasti yra sunku nes pilna bedarbiu su igudziais ir patirtim, kam jiems mokinys, kad ir priima kokia imone ta praktika nieko bendro neturi su isigyta profesija. Mano manynu tokios praktikos yra niekines ir turetu but neprivalomos.
Del minetu priezasciu baigia studijas priversti dirbti neklalivikuota menkai apmokama darba arba pagal specialybe pusvelciui. Todel nieko nuostabaus, kad isislavinia zmones masiskai emogruoja i kt. salis.

Akiračio plėtimą paminėjau kaip papildomą privalumą studijuojant.
Bet aš visiškai sutinku su jumis, nes su praktiką pati turėjau labai didelių bėdų ir nė viena iš mano dviejų praktikų nebuvo nė per sudilusį skatiką susijusi su mano studijuojamu dalyku.

8

Re: Issilavinimas

Edvinas parašė:

Kaip mes paziuresim i ta isilavinima smile cia gali but placiai panaudojama ir maisoma,isilavinimas su isprusimu. Isilavines gali but baiges univera ispruses be mokslu bet mandagus kulturingas ir panasiai smile Nuo sito prasideda stereotipai,megina nedraugaus su vaikinu kuris nera kazko ten baiges o ji baigus ir atvirksciai smile vyram gal paprasciau smile Manau dar visa tai priklauso no tavo prioritetu ir kaip tu matai savo ateiti smile Na zdz :DDD

o vyrai nedraugauja su labiau išsilavinusia moterimi smile net nežinau kodėl. dauguma kompleksuoja, kai kurie - pavydi, bet būtent jie nepraleidžia progos įgelti merginai/moteriai dėl geresnio išsilavinimo, o ne atvirkščiai. Kitas dalykas, kad vyrui tokiu atveju prikaišioja aplinkiniai, net jo paties draugai (iš pavydo!), nurimsta tik tada, kai vyras pasiduoda stereotipams ir eina ieškoti "savo lygio" draugės.

9

Re: Issilavinimas

Vyrai gana jautrios, baikščios būtybės...Kuo bailesnis, tuo storesni raumenys...Bent jau mano patirtis tokia...:::008

10

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Mantė parašė:
Stanley parašė:

Kokia issilavinimo svarba jeigu be pazinciu normalesnio darbo nesurasi??

Per pažintis eina dažniausiai tiek, kurie neturi talento toje srityje arba neri labai lrngvai ir greitai prasimušti į priekį nes taip juos aplinka išmokė. O išsilavinimas, jeigu geras ir įdomus pačiam žmogui gali suteikti daug, ne vien tik darbo vietą bet ir praplėsti akiratį.

O kokia nauda is to praplesto akiracio kai neturi is ko saskaitu apmoketi ir valgyt nusipirkti, as manau siais laikais tai labai didele prabanga studijuot vien tam, kad praplest savo akirati. Didzioji dauguma studijuoja ar mokosi, kad isigyti profesija ir is jos uzsidirbti, bet blogiause, kad studiju- mokymo metu nera kur atlikti praktikos, nors pagal programas mokymo istaigos privalo aprupinti praktika imonese bet realybej studentas- mokinys praktikos vieta ieskosi pats,o susirasti yra sunku nes pilna bedarbiu su igudziais ir patirtim, kam jiems mokinys, kad ir priima kokia imone ta praktika nieko bendro neturi su isigyta profesija. Mano manynu tokios praktikos yra niekines ir turetu but neprivalomos.
Del minetu priezasciu baigia studijas priversti dirbti neklalivikuota menkai apmokama darba arba pagal specialybe pusvelciui. Todel nieko nuostabaus, kad isislavinia zmones masiskai emogruoja i kt. salis.

Tai turbūt ne į tą pusę plečiamas akiratis. Labai dažnas atvejis, kad "aš universitete atsimokiau, dabar turiu daug uždirbt". Ir sėdi 10 metų su atgyvenusiom žiniom, po to skundžiasi.

P. S. Būtent, kad "emigruoje isilavinia" smile

11

Re: Issilavinimas

Manau Ola yra rusaitė, tad rašybos netikslumai jai atleistini.

12

Re: Issilavinimas

Anna parašė:
Edvinas parašė:

Kaip mes paziuresim i ta isilavinima smile cia gali but placiai panaudojama ir maisoma,isilavinimas su isprusimu. Isilavines gali but baiges univera ispruses be mokslu bet mandagus kulturingas ir panasiai smile Nuo sito prasideda stereotipai,megina nedraugaus su vaikinu kuris nera kazko ten baiges o ji baigus ir atvirksciai smile vyram gal paprasciau smile Manau dar visa tai priklauso no tavo prioritetu ir kaip tu matai savo ateiti smile Na zdz :DDD

o vyrai nedraugauja su labiau išsilavinusia moterimi smile net nežinau kodėl. dauguma kompleksuoja, kai kurie - pavydi, bet būtent jie nepraleidžia progos įgelti merginai/moteriai dėl geresnio išsilavinimo, o ne atvirkščiai. Kitas dalykas, kad vyrui tokiu atveju prikaišioja aplinkiniai, net jo paties draugai (iš pavydo!), nurimsta tik tada, kai vyras pasiduoda stereotipams ir eina ieškoti "savo lygio" draugės.

Man sunku kalbet kai as kitaip mastau nei didzioji dalis mano rusies ;DDD na su gyvenmiska patirtim :DDD man asmeniskai netrugdo koks zmogus,ka baiges ir ka dirba... As negaleciau turet antros puses kuri tokia butu... big_smile

13

Re: Issilavinimas

Tapatipaslaptis parašė:

Manau Ola yra rusaitė, tad rašybos netikslumai jai atleistini.

Aš irgi taip maniau (ir tebemanau dėl i ir y rašybos), bet teko bendrauti su viena lenkaite. Jos rašybos kas antras lietuvis galėtų pavydėti

14

Re: Issilavinimas

Anksčiau lb.sureikšmindavau tokius dalykus, kaip rašyba, apsiskaitymas ir pnš. Dabar tapau atlaidesnė, labiau vertinu žmogų pagal bendravimą, charakterio savybes...

15

Re: Issilavinimas

na, jeigu jau OLĄ aptarinėjam už akių (čia vis aplinka, t.y. karštis, kalta), tai negalima atmesti varianto, kad OLA tyčia taip rašo ir paskui krizena smile
ir dar - keletas gramatinių klaidelių nereiškia, kad ji nėra apsigynusi disertacijos smile

16

Re: Issilavinimas

Nemanyčiau, kad už akių, juk ji irgi forume bendrauja...:::008

17

Re: Issilavinimas

Tapatipaslaptis parašė:

Anksčiau lb.sureikšmindavau tokius dalykus, kaip rašyba, apsiskaitymas ir pnš. Dabar tapau atlaidesnė, labiau vertinu žmogų pagal bendravimą, charakterio savybes...

Bet tema yra apie išsilavinimą, o ne apie charakterį smile

18

Re: Issilavinimas

Gytis parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Anksčiau lb.sureikšmindavau tokius dalykus, kaip rašyba, apsiskaitymas ir pnš. Dabar tapau atlaidesnė, labiau vertinu žmogų pagal bendravimą, charakterio savybes...

Bet tema yra apie išsilavinimą, o ne apie charakterį smile

tema tema - kas svarbiau - ar išsilavinimas, ar charakteris smile
tarkim, man daug svarbiau charakteris, o ne išsilavinimas smile laipsnis, diplomas - niekis palyginus su žmogumis smile

19

Re: Issilavinimas

Žodyje " išsilavinimas " yra sangrąžos dalelytė "si " , kuri reiškia veiksmą nukreiptą į save, taigi iš - savęs- ir į save - lavinimasis, taigi tam tikra, pavadinčiau, kultūrinė branda. Tai ne vien tik konkrečios žinios iš visų sričių ir vienos giliai, bet ir elgsena, gyvensena, kas betarpiškai susiję ir su charakterio sankloda...:::008

20

Re: Issilavinimas

Anna parašė:

tema tema - kas svarbiau - ar išsilavinimas, ar charakteris smile
tarkim, man daug svarbiau charakteris, o ne išsilavinimas smile laipsnis, diplomas - niekis palyginus su žmogumis smile

Tema išsilavinimas ir darbas wink
Kas kam svarbiau kitas klausimas.