21

Re: Issilavinimas

Gytis parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Manau Ola yra rusaitė, tad rašybos netikslumai jai atleistini.

Aš irgi taip maniau (ir tebemanau dėl i ir y rašybos), bet teko bendrauti su viena lenkaite. Jos rašybos kas antras lietuvis galėtų pavydėti

Man labai patinka kai berasciai "lituanistai" komentuoja kitu gramatines klaidas ir ypac dziugina jiems pritarencios aiskereges "filologes" :::012

22

Re: Issilavinimas

Mes draugiškai, nepiktai , Ola. :::008

23

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Gytis parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Manau Ola yra rusaitė, tad rašybos netikslumai jai atleistini.

Aš irgi taip maniau (ir tebemanau dėl i ir y rašybos), bet teko bendrauti su viena lenkaite. Jos rašybos kas antras lietuvis galėtų pavydėti

Man labai patinka kai berasciai "lituanistai" komentuoja kitu gramatines klaidas ir ypac dziugina jiems pritarencios aiskereges "filologes" :::012

Nemanai, kad teiginį reiktų pagrįsti?

24

Re: Issilavinimas

Gytis parašė:
OLA parašė:
Mantė parašė:

Per pažintis eina dažniausiai tiek, kurie neturi talento toje srityje arba neri labai lrngvai ir greitai prasimušti į priekį nes taip juos aplinka išmokė. O išsilavinimas, jeigu geras ir įdomus pačiam žmogui gali suteikti daug, ne vien tik darbo vietą bet ir praplėsti akiratį.

O kokia nauda is to praplesto akiracio kai neturi is ko saskaitu apmoketi ir valgyt nusipirkti, as manau siais laikais tai labai didele prabanga studijuot vien tam, kad praplest savo akirati. Didzioji dauguma studijuoja ar mokosi, kad isigyti profesija ir is jos uzsidirbti, bet blogiause, kad studiju- mokymo metu nera kur atlikti praktikos, nors pagal programas mokymo istaigos privalo aprupinti praktika imonese bet realybej studentas- mokinys praktikos vieta ieskosi pats,o susirasti yra sunku nes pilna bedarbiu su igudziais ir patirtim, kam jiems mokinys, kad ir priima kokia imone ta praktika nieko bendro neturi su isigyta profesija. Mano manynu tokios praktikos yra niekines ir turetu but neprivalomos.
Del minetu priezasciu baigia studijas priversti dirbti neklalivikuota menkai apmokama darba arba pagal specialybe pusvelciui. Todel nieko nuostabaus, kad isislavinia zmones masiskai emogruoja i kt. salis.

Tai turbūt ne į tą pusę plečiamas akiratis. Labai dažnas atvejis, kad "aš universitete atsimokiau, dabar turiu daug uždirbt". Ir sėdi 10 metų su atgyvenusiom žiniom, po to skundžiasi.

P. S. Būtent, kad "emigruoje isilavinia" smile

Na tarkim... emigruoja išsilavinę ir kt. yra klaidu taskeliai, kableliai, gramatines klaidos ir pan. tingiu gaist laika tolimesniems  aiskinimams ir nematau prasmes, juolap, kad mirsit is nuobodulio neturedami prie  ko prikipt draugiskai.

25

Re: Issilavinimas

kai tik issiblaivinsiu iskart issilavinsiu,anus training,just 5 min perday

26

Re: Issilavinimas

V Putin parašė:

kai tik issiblaivinsiu iskart issilavinsiu,anus training,just 5 min perday

:::024

27

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Gytis parašė:
OLA parašė:

O kokia nauda is to praplesto akiracio kai neturi is ko saskaitu apmoketi ir valgyt nusipirkti, as manau siais laikais tai labai didele prabanga studijuot vien tam, kad praplest savo akirati. Didzioji dauguma studijuoja ar mokosi, kad isigyti profesija ir is jos uzsidirbti, bet blogiause, kad studiju- mokymo metu nera kur atlikti praktikos, nors pagal programas mokymo istaigos privalo aprupinti praktika imonese bet realybej studentas- mokinys praktikos vieta ieskosi pats,o susirasti yra sunku nes pilna bedarbiu su igudziais ir patirtim, kam jiems mokinys, kad ir priima kokia imone ta praktika nieko bendro neturi su isigyta profesija. Mano manynu tokios praktikos yra niekines ir turetu but neprivalomos.
Del minetu priezasciu baigia studijas priversti dirbti neklalivikuota menkai apmokama darba arba pagal specialybe pusvelciui. Todel nieko nuostabaus, kad isislavinia zmones masiskai emogruoja i kt. salis.

Tai turbūt ne į tą pusę plečiamas akiratis. Labai dažnas atvejis, kad "aš universitete atsimokiau, dabar turiu daug uždirbt". Ir sėdi 10 metų su atgyvenusiom žiniom, po to skundžiasi.

P. S. Būtent, kad "emigruoje isilavinia" smile

Na tarkim... emigruoja išsilavinę ir kt. yra klaidu taskeliai, kableliai, gramatines klaidos ir pan. tingiu gaist laika tolimesniems  aiskinimams ir nematau prasmes, juolap, kad mirsit is nuobodulio neturedami prie  ko prikipt draugiskai.

*juolab
*prikibt

28

Re: Issilavinimas

Olai - nemokamos rašybos pamokos...:::008

29

Re: Issilavinimas

ei, zuikiai, kokią čia mokyklą atidarėt smile

30

Re: Issilavinimas

Gera idėja...Atidarom iš tikrųjų rašybos mokyklą...:::008

31

Re: Issilavinimas

A la "Zuikio puikio mokyklele"? Bet kuri uroda per du menesius ismokyciau rasybos. "Skeltalupio zuikio, luzusiu spranduku, rasybos mokyklele..." Galetu ES finansuoti projekta "Uzkampiu degradu integracijos programa"...

32

Re: Issilavinimas

seubas, protestuoju, niagalima taip elgtis, iš principo rasisiū sū kleidomis.

blyn, žmonės, rašybos klaidos - tikrai ne pirmo būtinumo šalintinas dalykas... ir dar iš ko? iš KITŲ žmonių daržo smile

33

Re: Issilavinimas

Kvailumas ir bukumas - visu zmoniu ir visuomenes problemu priezastis.

34

Re: Issilavinimas

Anna parašė:

seubas, protestuoju, niagalima taip elgtis, iš principo rasisiū sū kleidomis.

blyn, žmonės, rašybos klaidos - tikrai ne pirmo būtinumo šalintinas dalykas... ir dar iš ko? iš KITŲ žmonių daržo smile

Ne pirmo, bet kai kiša savo išsilavinimą jo neturėdami, tai ir gauna per nosį smile

35 (redagavo Anna 2018-06-04 15:13)

Re: Issilavinimas

vis tiek... duoti per nosį moteriai - fu fu fu smile nes su kiekvienu tokiu davimu išsilavinimas duodančiojo tirpsta it ledai šią karštą popietę smile

36

Re: Issilavinimas

Anna parašė:

vis tiek... duoti per nosį moteriai - fu fu fu smile nes su kiekvienu tokiu davimu išsilavinimas duodančiojo tirpsta it ledai šią karštą popietę smile

Aha, kai taip, tai lygios ar net geresnės, o kai per nosį gauti tai jau fui? smile

37

Re: Issilavinimas

Gyti, Jums tikrai netinka prie veido davimas per nosį moteriai :-) tuek prie fizinio, tiek prie intelektualinio :-)

38

Re: Issilavinimas

Gytis parašė:
OLA parašė:
Gytis parašė:

Tai turbūt ne į tą pusę plečiamas akiratis. Labai dažnas atvejis, kad "aš universitete atsimokiau, dabar turiu daug uždirbt". Ir sėdi 10 metų su atgyvenusiom žiniom, po to skundžiasi.

P. S. Būtent, kad "emigruoje isilavinia" smile

Na tarkim... emigruoja išsilavinę ir kt. yra klaidu taskeliai, kableliai, gramatines klaidos ir pan. tingiu gaist laika tolimesniems  aiskinimams ir nematau prasmes, juolap, kad mirsit is nuobodulio neturedami prie  ko prikipt draugiskai.

*juolab
*prikibt

Na va jau turi ka veikt, prasom visus mano komentarus redaguoti:)

39

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Gytis parašė:
OLA parašė:

Na tarkim... emigruoja išsilavinę ir kt. yra klaidu taskeliai, kableliai, gramatines klaidos ir pan. tingiu gaist laika tolimesniems  aiskinimams ir nematau prasmes, juolap, kad mirsit is nuobodulio neturedami prie  ko prikipt draugiskai.

*juolab
*prikibt

Na va jau turi ka veikt, prasom visus mano komentarus redaguoti:)

nesusireiksmink. kaip keverzojai taip ir toliau keverzok, kam reiks - tas supras. o geriausia parasyk lotyniskai...pziuresi , kaip redaguojama tada busi.

40

Re: Issilavinimas

Breinas parašė:

A la "Zuikio puikio mokyklele"? Bet kuri uroda per du menesius ismokyciau rasybos. "Skeltalupio zuikio, luzusiu spranduku, rasybos mokyklele..." Galetu ES finansuoti projekta "Uzkampiu degradu integracijos programa"...

cia reikia daaaaug kantrybeles...jei sprandeli sulauzysi...toter Haase bringt kein EU Geld big_smile
pagarba mokytojams, kurie sventa kantrybe turi.