41

Re: Issilavinimas

Kantrybėle aš nepasižymiu... O juk tai -  irgi gerai... Ir mokinukus pamokysiu - protelio įkrėsiu, ir kantrybėlę palavinsiu... Juk reikės kantrybėlės belaukiant, kol jie po skandinimo imitavimo atsigaivalės...

42

Re: Issilavinimas

Gytis parašė:
Anna parašė:

seubas, protestuoju, niagalima taip elgtis, iš principo rasisiū sū kleidomis.

blyn, žmonės, rašybos klaidos - tikrai ne pirmo būtinumo šalintinas dalykas... ir dar iš ko? iš KITŲ žmonių daržo smile

Ne pirmo, bet kai kiša savo išsilavinimą jo neturėdami, tai ir gauna per nosį smile

O prie ko cia isilavinimas ir gramatines klaidos, neturi prie ko prisikabint tai ir kabinejasi prie oro.

43

Re: Issilavinimas

Laimute parašė:
OLA parašė:
Gytis parašė:

*juolab
*prikibt

Na va jau turi ka veikt, prasom visus mano komentarus redaguoti:)

nesusireiksmink. kaip keverzojai taip ir toliau keverzok, kam reiks - tas supras. o geriausia parasyk lotyniskai...pziuresi , kaip redaguojama tada busi.

O kam man cia vaidinti profesore ir rasyti bestolociams lotiniskai, as ant tiek nesusireiksminus kaip kai kurie, mano mintys tai nekeverzones o nuomone, kartais ja cia isreiskiu bet daznai pagalvoju kam ji cia reikalinga, nuomones vis tiek kitu nepakeisiu o diskutuot nelabai yra su kuom.

44

Re: Issilavinimas

Tai kad daugelis iš mūsų... Tfu tu - iš jūsų  - nelabai pageidaujami geresnėje kompanijoje... Man ding, Ola - slavė. Ar negali taip būti, kad jin - rusaitė, todėl nedraugauja su rašyba..? O jei mano spėjimas klaidingas, tai smerkiu! Į mokyklėlę ją! Į kiškio - piškio mokyklėlę!

45

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Gytis parašė:
Anna parašė:

seubas, protestuoju, niagalima taip elgtis, iš principo rasisiū sū kleidomis.

blyn, žmonės, rašybos klaidos - tikrai ne pirmo būtinumo šalintinas dalykas... ir dar iš ko? iš KITŲ žmonių daržo smile

Ne pirmo, bet kai kiša savo išsilavinimą jo neturėdami, tai ir gauna per nosį smile

O prie ko cia isilavinimas ir gramatines klaidos, neturi prie ko prisikabint tai ir kabinejasi prie oro.

Jeigu jūsų didenybė teigsis paskaityti, nes čia nėr su kuo diskutuot ir šiaip aplink vien kūmečiai.. Gramatika ir išsilavinimas paprastai koreliuoja. Ir labai stipriai.

46

Re: Issilavinimas

matyt, labai isprususiam zmogui gramatika ne esminis dalykas.

47

Re: Issilavinimas

OLA parašė:
Laimute parašė:
OLA parašė:

Na va jau turi ka veikt, prasom visus mano komentarus redaguoti:)

nesusireiksmink. kaip keverzojai taip ir toliau keverzok, kam reiks - tas supras. o geriausia parasyk lotyniskai...pziuresi , kaip redaguojama tada busi.

O kam man cia vaidinti profesore ir rasyti bestolociams lotiniskai, as ant tiek nesusireiksminus kaip kai kurie, mano mintys tai nekeverzones o nuomone, kartais ja cia isreiskiu bet daznai pagalvoju kam ji cia reikalinga, nuomones vis tiek kitu nepakeisiu o diskutuot nelabai yra su kuom.

OLA - ALO …? nera su kuo diskutuoti? Tik Tu pati nusprendi ir renkiesi su kuo ir kokiomis temomis diskutuoti, bet jei Tu ateini tik susikaupusios blogos nuotaikos garo nuleisti, nesistebek, jei nelabai kas nori su Tavimi diskutuoti. Daugiusiai negatyvas is tavo puses. vieni bijo su tavimi pradeti diskusija, kad neiskoliotum...kiti dziaugiasi ir vos ne dekoja, kad neisdejai i suns dienas uz komentara. Esi jauna ir protinga moteris, nesuprantu kam Tau sito image reikia?

48

Re: Issilavinimas

Breinas parašė:

Tai kad daugelis iš mūsų... Tfu tu - iš jūsų  - nelabai pageidaujami geresnėje kompanijoje... Man ding, Ola - slavė. Ar negali taip būti, kad jin - rusaitė, todėl nedraugauja su rašyba..? O jei mano spėjimas klaidingas, tai smerkiu! Į mokyklėlę ją! Į kiškio - piškio mokyklėlę!

pakelei nuotaika. aciu big_smile