1

Tema: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

noreciau padiskutuoti apie tai -ar zemas ugis, mazas svoris-tai privalumas ,problema ,dievo dovana ar kas?labai daug diskusiju apie storules ,apie dietas ,kaip numesti svori-o kaip priaugti svorio?

2

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

distrofikai nera gerai, ypac panos, kojos kaip degtukai, atrodo luz tuoj kur nors uzkliuvus. niekas niekada nebus patenkintas savo isvaizda smile stori numetines svori, ploni priaugines. kol neismoksim mylet saves tokiu kokie esam, cia dar ilgai ir nuobodziai vyks tokio pobudzio diskusijos smile apie dieva as is vis patyliu, simta nuskriaudzia, viena apdovanoja.

3

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

tai kad plonos kojos dazniausia buna kaip tik pas aukstauges:)

4

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

nebutinai, aukstauges daznai buna ir stambokos. vilija, suformuluok konkreciau, ko tu klausi sitoj temoj ? smile

5

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Man tai grazu kai zmones stengiasi del savo grozio,man nekelia jokio zavesio panos be kompleksu ypac uzsienyje zmones atsipalaidave,bet fui kai moteris 23m 5 barankos nukarusios ir visos atidengtos atrodo kai mamanes 35metu

6

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

norejosi suzinoti nuomone butent apie tokio tipo zmones.nes kai einu su vaikinu (ir nebutinai su vaikinu ir su draugemis)-tai labai daznai isgirstu komentarus ,kad va,ziurek kokia stambi ir pan. bet kazkaip neteko girdeti ,kad stebetusi plonumu.gal cia tiesiog prie manes susilaikoma nuo tokiu komentaru.nesu is tu distrofikiu-bet svorio truksta,o kojos kol kas tikiuosi nenulus:)man tas lieknumas tai kompleksas.as negaliu nesioti dekolte,nes pasiziuriu i veidrodi ir akis bado raktikauliai,kurie per nelyg isryskeja.negaliu laisvai jaustis pliaze-nes esu ne tokio sudejimo kaip standartines moterys-jauciuosi per plona.apie rubu pirkima-tai pasiulo i vaiku prekiu skyriu.dietos-man svetimas ir nesuprantamas dalykas.
tai gal toks sukonkretizavimas sios diskusijos.jei apibendrinti-tai ar jums nebado akiu per lieknos merginos.

7

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Vilija,suprantu tawe nes mano viena drauge irgi yra laaabai kudute ir del to labai sielvartauja...atrodo reiktu dziaugtis kad esi plona bet ir tas plonumas pasirodo nera gerai... smile pabandyk atsikratyti nors siek tiek to komplekso,nes visa gywenima gywent su mintim kad esi per plona tai irgi nei sis nei tas...manau kad neturetum kvarsinti sau galvos tokiom mintim..esi sweika ir tai svarbiausia.. smile sekmes smile

8

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

joa. zinoma bado akis visokie ekstremumai, labai stori zmones, labai ploni zmones, invalidai, akli, ir t.t.t. bet tai nereiskia, kad jiems reikia sleptis uzsidarius kur nors. aisku jei tau 33 metai ir vis dar kompleksuoji, tai sakyti, atsikratyk to komplekso, nera prasmes smile jei esi kokia esi ir negali pasikeist, prisitaikyk ir buk savim, tikrai nemanau, kad protingi zmones apkalbines tave uz tai kokia tave dievas sukure. jei zmogus sako "ziek kokia storule, ziek kokia klipata" isvada viena, zmogus kvailas ir neisaukletas ir greiciausiai neissilavines arba siaip blogas zmogus, i tokio zodzius tikrai NEVERTA kreipti demesio smile tai as taip pat palinkesiu sekmes smile

9

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

"jei tau 33 metai ir vis dar kompleksuoji, tai sakyti, atsikratyk to komplekso, nera prasmes" bet koks savo komplekso atsikratymas.. yra PERGALE PRIES SAVE! ir visiskai nesvarbu kada tai ivyksta... 33, 50, 60, ar 18 metu! svarbu kad nugalejai save, atsikratei komplekso..       

10

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

O kas link vilijos problemos.. tai papasakok prashau apie tavo mityba... ? valgai normaliai?

11

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

NA siaip tai galeciau pasakyti tik tiek kad tikrai neesu zemas bet del savo ugio tikrai nesiskundziu ir tikrai neziuriu i zemaugius zmogeliukus kaip i kokius nenormalius man jie noormalus zmoguciai kaip ir visi.

12

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Rokas, 19 parašė:

O kas link vilijos problemos.. tai papasakok prashau apie tavo mityba... ? valgai normaliai?

valgau viska ,kaip ir visi,ir po kiek noriu .jokiu suvarzymu nesilaikau.(na jei vaizdziau-tai skaniu cepelinu galiu suvalgyti ir tris:))))ir su spirguciais ir grietine)bet svoris nuo to nedideja:(na gal keliom valandom pavaikstau su labiau atsikisusiu pilvuku:(puragaicius labiausia megstu su kremais.
daktarai tai paaiskina greita medziagu apykaita.

13

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

niu ūgis ir svoris beveik kaip mano smile man dabar truktų keleto cm ir jausčiaus gerai smile bet tai kaip jaučiasi Vilija turbūt gan gerai suprantu smile o del replikų tai nors ir mažai bet ir man tenka išgirsti, ką žinau gal tai kad esu per stora skaudintų labiau užmetinejimas smile

14

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

bet goda -tau dar tik 17:)))viskas pries akis:)

15

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

jei nori uzaugti sworio,pradek lankytis sporto klube (kachalkoj big_smile )... as priaugau svorio tokiu budu...aisku cia raumenu mase dideja,bet nu gal ne taip akis draskys mazas svoris ant swarstykliu big_smile:]

16

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Vilija yra dar vienas pasiulymas.. ir mano akimsi jis kiek geresnis nei auginti raumenu mase. Tiesiog pradek vartoti C vitamina. Daznai taip daro sportininkai. Vitamina C leidziasi i uzpakaliuka po du mililitrus (jei nepatinka leistis gali nusipirkti geriamu tableciu). Tiesiogine jo paskiriti sportininkams yra ta, kad po aktyviu treniruociu (dvieju ar triju i diena) vitraminas C aprupina raumenis reikiamomis medziagomis ir ishsklaido susidarius pieno rugshti tokiu budu kita diena raumenys buna pailseja ir vyks maximaliai efektyvus darbas. KUO VITAMINAS C GALI BUTI NAUDINGAS TAU? jis labai suzadina apetita. Ir tai yra 100% tiesa. pamegink! Jokiu shalutiniu poveikiu. (meginau savo kailiu, ir meginau abiem atvejais) big_smile

17

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Vilija, 33 parašė:

bet goda -tau dar tik 17:)))viskas pries akis:)


nu 17 bet augt nebepaaugu smile be to 17 metu tai isgyvent juk ir sunkiausia hmm

18

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Guoda, 17 parašė:
Vilija, 33 parašė:

bet goda -tau dar tik 17:)))viskas pries akis:)


nu 17 bet augt nebepaaugu smile be to 17 metu tai isgyvent juk ir sunkiausia hmm

zmogaus organizmas auga iki 25 metku, buk rami.

19

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

Rokas, 19 parašė:
Guoda, 17 parašė:
Vilija, 33 parašė:

bet goda -tau dar tik 17:)))viskas pries akis:)


nu 17 bet augt nebepaaugu smile be to 17 metu tai isgyvent juk ir sunkiausia hmm

zmogaus organizmas auga iki 25 metku, buk rami.

kazkodel tuo nlb tikiu.. gal augs visa kita bet ne ugiu smile

20

Re: Žemas ūgis ar mažas svoris. Privalumas, problema, Dievo dovana ar kas?

mazos panos cool big_smile mazi baxurai su remu juokingi... distrofikai visi uncool