1

Tema: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

SIA TEMA UZVEDZIAU NOREDAMAS SUZINOTI AR DOMISI JAUNIMAS TEATRU VAIKSTO I SPEKTAKLIUS?

2

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Hmmm...na kiek matau tai jaunimo lb.daug eina i teatra!net buna keista!as pati galiu eiti i visus teatrus vilniuje nemokamai...bet....per metus gal trijuose tik buvau!aisku cia tikrai nera kuo girtis...bet manes jei rimtai tai ten netraukia....gal delto ir net ruosiuosi mesti savo specialybe vaidybos:)siaip kuo toliau,tuo teatras tikrai itraukia vis daugiau jaunimo...

3

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

zn as irgi galiu nemokamai beweik visus teatrus vaiksciot namokamai  ir dabar vis dazniau pradejau lankytis. o tu gal is LMTA NONA?

4

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

nesurandu progos daznai eiti.........

5

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

reikia rasti reikia........

6

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

vaikstau-bet i muzikini-i operetes dazniausiai.

7

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

tenka tenka apsilankyti.. smile kadangi vienas geras draugas pats teatre vaidina, tai su vardiniais pakvietimais pirmose eilese visad smagu apsilankyti.. smile ish isimintinesniu butu Maskaradas, Madagaskaras, ir dar vienas apie zhydus Telshiu miestelyje.. smile

8

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Teatre apsilankau retokai big_smile siaip manes ten per daug netraukai

9

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

vaiksto, taciua ne vieni vis tiek wink

10

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

man patinka:) kai tik randu progą ir būna geras atvažiavęs būtinai nueinu smile

11

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

einam einam..:::138  na, bet kadangi esu is vilniaus.. pripazistu tik jaunimo teatra... kitais esu lb nusivilus...

12

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

nuobodu... man ameniskai ten neidomu...

13

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

nusivylus??? manau tu nematei tikrai geru spektakliu jai taip sakai tarkim dramos teatre maria stiuart.....keistuoliu bremano muzikantai tikrai vertas demesio..........

14

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

kad ir altoriaus seselyje smile

15

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

jo varau i tetra betik surast su kuo gal kokia panele noretu a su manim tongue paskutini kart  buvau muzikiniam tai  patiko  tas skats mirtie skats tongue

16

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

nu as siaip lb stengiuosi pmatyti dauguma spektakliu  jaunimo teatre,nes siaip man tikrai daug idomiau uz filma big_smile

17

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

as buvau keleta kartu bet lb lb mazyte...

18

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

joa blogai blogai blogai.........

19

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

DOMISI. ir dar kaip smile Su draugais dažnai nueiname, kadangi nemokamai galiu vaikščioti, tai stengiuosi nepraleisti galimybės pamatyti kuo daugiau spektaklių smile į kitus net po pora kart nueinu, kažkaip gera žiūrėti, tieisog.. Vaidyba ir pati atmosfera kerinti, nepalyginsi su kinu smile O ir draugai domisi.. Daugelis smile Nemažai draugų turiu, kurie ir patys vaidino , o kiti ir studijuoja smile

20

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Evelina, 19 parašė:

DOMISI. ir dar kaip smile Su draugais dažnai nueiname, kadangi nemokamai galiu vaikščioti, tai stengiuosi nepraleisti galimybės pamatyti kuo daugiau spektaklių smile į kitus net po pora kart nueinu, kažkaip gera žiūrėti, tieisog.. Vaidyba ir pati atmosfera kerinti, nepalyginsi su kinu smile O ir draugai domisi.. Daugelis smile Nemažai draugų turiu, kurie ir patys vaidino , o kiti ir studijuoja smile

is kur tokia laime nemokai i spektaklius eiti? tokiu atveju as ir eiciau ir eiciau.
man teatras nepalyginamai idomiau nei kinas, taciau nepaisant to i spektakli koki nueinu po du tris kart i metus tiktais sad