1

Tema: Žaliems ir naujiems portale.

Trumpai ir aiškiai apie šį portalą.
Ką gi prabuvau čia ne vienus metus, trumpai noriu pasidalinti faktais ir nuomone apie šio portalo lankomuma ir autentiškumą. Turėjau dvi anketas atėjau čia su tikslu susipažinti su  išsilavinusią ir samprotaujančia mergina/moterimi smile

Meginos

**2000+ Anketų
**400+   Netikrų anketų, (googlas viską randa) Ną o jei neatpažįstat Gal Gadot aktorės ar kokios Kate Blanchett tai jau jūsų problema.
**800+ Anketų neaktyvių arba tai Spaminės anketos.. Dažniausiai matosi iš registacijos informacijos. Užsiregistruoja, apsilanko kelias dienas, sukelia nuotraukas vėliau pamiršta, kad čia buvo lieka anketa su nuotraukomis ir "outdated" informacija smile Tokių anketų labai daug.

Taigi viskas kas lieka pakalbėkim apie tai.
Iš to nedidelio tūkstantelio kuris vakare buriasi ir čia ieško 600 Dienos metu prisijungusių merginų ir vakarais šis skaičius labai nekinta, vasaros sezonas viskas suprantama.

Iš tų 600+ anketų tikrų. 168+ Teikia sekso paslaugas, toliau atrodo iš normalių aprašymų vis dėl to išlenda vėl reklamos ir visoks neaiškus  turinys, vienas pardavinėja lėles, kita pardavinėja apatinius smile Va čia tai turgelis smile))

Vos 180+ Merginų/moterų kurios čia lankosi turi normalius aprašymus, suvokia rašymo kultūra, geba samprotauti ir bendrauti smile
180+ iš visu 2000+.
Nereikia manau daugiau nieko pridurti, čia tikrai ne vieta ieškoti draugės, antros pusės, ar šiaip susirasti naujų pažinčių. Čia yra vieta pasijuokti iš mūsų nykstančios, intelektualios kultūros kuri formuojasi internete lietuviškuose portaluose kaip šis.

Liūdna....kaip liūdna.
Šiame portale buvau dar nuo senų dienų kai man buvo 17-18 metų. Dirbau ir IT sektoriuje ir administracijoje ir kaip paprastas narys čia ieškodavau/ieškojau pažinčių - visi męs ieškome.

Bet tiesa tokia, kad čia portalas kuriame ateinama pastūmt. Beraštės merginos, beraščiai vaikinai, organai po antros ar trečios žinutės (Vyrai). Skype seksas vaikams ir panašiai.

Trumpiau:
Tuštybių mugė ir durnių laivas. Jeigu nori turėti laisvalaikį, negaiškite laiko. Tiesa - visai ne tai, ką galima įtikinamai įrodyti, bet tai, kas viską daro paprasta ir suprantama.

Ačiū toms kelioms merginoms kurios susitiko ir gerai praleidome laiką bendraudami įvairiomis temomis ir toms kurios maloniai atrašė, jog esu ne jų tipo ir panašiai. Malonus paprastas bendravimas. Visoms kitoms galiu pasakyti jog jūsų piniginės ar vizualinis įžvalgumas nerodo proto. Kvailiai ir net bepročiai būna stebėtinai įžvalgūs. Patirtis didina mūsų išmintį, bet nemažina mūsų kvailumo.

Vaikinai:
Labai panaši situacija, nėra ko plėstis kaip vyrai elgiasi taip ir atsiranda kekšiška pasiūla. Išdidumas - visų herojų Achilo Kulnas. Tiesa yra čia tikrai rimtų vyrų, bet jei žiūrėsime į faktus ir statistiką bus ne ką geriau nei su moterimis.

Paprasčiausias būdas tapti kvailiu – remtis sistema. Sistema kuri yra šiame portale, "fake'inė, dirbtinė ir absurdiška.

Peace <3 \o/
Have a great summer....

2

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Like. O is tu aktyviu anketu, labai nemaza dalis - paprasciausios k... Kai kurios cia atrado santykiu paieskos "grali". Susiranda ka nors, tratinasi kelias savaites ir vel grizta. Ir tai tesiasi metu metus, desimtmecius... Labai panasu, kad cia jau net isimciu neliko...

3

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Breinas parašė:

Like. O is tu aktyviu anketu, labai nemaza dalis - paprasciausios k... Kai kurios cia atrado santykiu paieskos "grali". Susiranda ka nors, tratinasi kelias savaites ir vel grizta. Ir tai tesiasi metu metus, desimtmecius... Labai panasu, kad cia jau net isimciu neliko...

Breino pasekėjos - juk žmonės auklėjami ne žodžiais, o savo elgesio pavyzdžiu smile

4

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Anna parašė:
Breinas parašė:

Like. O is tu aktyviu anketu, labai nemaza dalis - paprasciausios k... Kai kurios cia atrado santykiu paieskos "grali". Susiranda ka nors, tratinasi kelias savaites ir vel grizta. Ir tai tesiasi metu metus, desimtmecius... Labai panasu, kad cia jau net isimciu neliko...

Breino pasekėjos - juk žmonės auklėjami ne žodžiais, o savo elgesio pavyzdžiu smile

Būtent...:::528

5

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Nematai skirtumo tarp vyro ir moters..? As niekaip negaliu buti kekse, net jei kas vakara siulyciau kazkam "padykavot". Ir mano praeitis taptu neaktuali nuo pat pirmos dienos, vos tik nustociau... Labai skirtingai vyrams ir toms siuksliadezems baigsis.

6

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Breinas parašė:

Nematai skirtumo tarp vyro ir moters..? As niekaip negaliu buti kekse, net jei kas vakara siulyciau kazkam "padykavot". Ir mano praeitis taptu neaktuali nuo pat pirmos dienos, vos tik nustociau... Labai skirtingai vyrams ir toms siuksliadezems baigsis.

Tai čia tokia tamstos filosofija...:::008

7

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Nematau nei prieštaravimo, nei argumentų prieš... Nepadorus vyras ir nepadori moteris - labai skirtingi, skirtingai vertinami dalykai.

8

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Man nerūpi kitų vertinimai. Tarkim aš, o manau, kad tokių yra ir daugiau, gal net dauguma, paleistuvystę, ar ji būtų vyrų ar moterų, vertinančių vienodai. Jeigu vos ne kasdien keičiami partneriai, tai žmogui reikėtų susimąstyti dėl savo psichinės sveikatos, nebent tai musulmoniška šeima, kur vyrui reikia laikas nuo laiko visas aptarnauti...:::008

9

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Tu tuose musulmoniskuose krastuose ir palygink poziuri i pasileidusius vyrus ir moteris. Tikiuosi, kad su iskreipta pasauleziura zmoniu maziau, vis delto...

10

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Tarkim, koks skirtumas. Juk gyvenam demokratinėje šalyje, laisvos šalies laisvi piliečiai. Kiekvienas gyvena, kaip jam norisi. Man visai netrukdo, jeigu mano kaimynas - paleistuvis. Jo toks pasirinkimas. Arba kaimynė tokia. Koks skirtumas. Man svarbu, kokia esu aš. Pirmiausia pradėkim nuo savęs...:::008

11

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Paslaptie, pripazink, visai patogu, kai kaimynas paleistuvis :::037

12

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Antanas Patamsis parašė:

Paslaptie, pripazink, visai patogu, kai kaimynas paleistuvis :::037

Geri kaimynai - gera kaiminystė big_smile

13

Re: Žaliems ir naujiems portale.

mano kaimynes tai visos tipo padorios, tai tenka per naktis ant laido kabeti..

14

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Antanas Patamsis parašė:

mano kaimynes tai visos tipo padorios, tai tenka per naktis ant laido kabeti..

Visai ne į temą...:::528

15

Re: Žaliems ir naujiems portale.

tu neturetum kaimyno, irgi daznai nuo temos nuklystum:::b29

16

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Užjaučiu Jus, Gerbiamasai, bet padėti niekuo negaliu...Optimizmo ir Laimės Jums...:::528

17

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Paslaptis parašė:

Užjaučiu Jus, Gerbiamasai, bet padėti niekuo negaliu...Optimizmo ir Laimės Jums...:::528

Užjaust ? smile Sekmes darbuose geriau.

18

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Manau geri pastebėjimai ir geros įžvaglos iš Igno smile
Taip ir atsiranda neviltis ir tikėjimo praradimas tiek vaikinais, tiek merginomis... Merginoms sunku atskirti kas nuoširdu kas ne, kai toks būni. Bet žinoma, matyt tai atsargumas tik smile

19 (redagavo Ieva 2018-06-21 14:27)

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Visiška tiesa.

http://trl.lt/di-RI30H5.jpg

http://trl.lt/dm-RI30H5.jpg

20

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Ieva parašė:

Visiška tiesa.

http://trl.lt/di-RI30H5.jpg

http://trl.lt/dm-RI30H5.jpg


Va čia tai vienas iš rimtesnių... Net pats stebiuosi tokiais atvejais, kad tiek jų daug...