41

Re: Žaliems ir naujiems portale.

tai apie ką jūs čia? apie laisvą futbolą?
ar apie žaliuosius? :-)
p.s. nemaloniausia čia, kai vedę ar šiaip nelaisvi vyrai labai įsižeidžia, kai parašau, kad tokie nedomina :-)

42

Re: Žaliems ir naujiems portale.

neturiu tikslo kam nors patikti, bet neizeidinekit. esu nevedes ir visaip kitaip laisvas:::b33

43

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Antanas Patamsis parašė:

neturiu tikslo kam nors patikti, bet neizeidinekit. esu nevedes ir visaip kitaip laisvas:::b33

Tamsiaodę apsikabinęs, geria ten kažką prie tv, kita ranka čia rašinėja ir, atseit esu laisvas...Fantazijose gal ir laisvas...:::008

44

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Antanas Patamsis parašė:

neturiu tikslo kam nors patikti, bet neizeidinekit. esu nevedes ir visaip kitaip laisvas:::b33

gerb. Antanai, tau - jokių pretenzijų :-)

45

Re: Žaliems ir naujiems portale.

apie kubiecius rasiau, as fantazijose apsikabines baltaode melynake lietuvaite :::015

46

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Antanas Patamsis parašė:

apie kubiecius rasiau, as fantazijose apsikabines baltaode melynake lietuvaite :::015

Taigi anketoje rašot, jog gyvenat Kuboje, tai pamaniau, kad kubietis...:::049

47

Re: Žaliems ir naujiems portale.

buvo tokia nuodeme mano gyvenime. kazkada :::021 rusti realybe priverte palikti ramybej svajoniu sali

48

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Teisingai, svajonės svajonėm, nes, jeigu netyčia išsipildytų, tai ką tada reikėtų daryti...:::215

49

Re: Žaliems ir naujiems portale.

jei svajones issipildytu, reiktu susigalvot nauja svajone

50

Re: Žaliems ir naujiems portale.

O aš maniau, kad svajonė tik viena. Jūs teisus...Genialumas paprastume...:::008

51

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Absurdiškas off-topicas smile
Ir administracija tyli toliau, sekso paslaugos toliau eina. smile
Sekmės šiukšlyne.

52

Re: Žaliems ir naujiems portale.

ignai, atejai i ligonine ir piktiniesi, kad ligoniu daug.. akivaizdu, kad tau i kita palata

53

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Gali būti, kad ponaičiui Ignui -  amžiaus krizė. Tokia ištinka nuo 25m. Pasijauti senas ir niekam nereikalingas...ir taip iki 40+...Paskui bus renesansas...:::008

54

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Ignas parašė:

Absurdiškas off-topicas smile
Ir administracija tyli toliau, sekso paslaugos toliau eina. smile
Sekmės šiukšlyne.

parodyk anketas kur cia tos sekso paslaugos) noriu pamatyti tas merginas kur siulosi) kodel tu taip nusiteikes pries seksa?) seksas yra geris)

55

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Konstantinas parašė:
Ignas parašė:

Absurdiškas off-topicas smile
Ir administracija tyli toliau, sekso paslaugos toliau eina. smile
Sekmės šiukšlyne.

parodyk anketas kur cia tos sekso paslaugos) noriu pamatyti tas merginas kur siulosi) kodel tu taip nusiteikes pries seksa?) seksas yra geris)

Tau pirma rašyt reikia išmokti.

To Paslaptis
Tokias vandas kaip tu iš toli apeinu smile Savo ekstrasensiškumą gali palikti sau smile
Nelabai samprotauji ką rašai ir kur rašai. Svarbu kažką parašyti. Išmintingi žmonės apgalvoja savo mintis, kvaili jas pagarsina smile)

56

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Būtent...:::008

57

Re: Žaliems ir naujiems portale.

Žiauru, perskaičiau visą temą ir verkti norisi. O aš tikėjausi čia susirasti nuoširdų draugą, kartu muzikos paklausyti ar į kiną nueiti... Pasirodo čia tik seksas, seksas, parsidavinėjančios moterys... Ką apie mane dabar pažįstami pagalvos? Geriau jau būčiau neskaičiusi...:::b12