1

Tema: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Realybėje susitikus, kaip galvojate, kokie klausimai yra korektiški ir kokie ne? Na savaime kalba eina apie tai kas gali iškart pasakyti ko žmogus ieško ir ką vertiną. Šiaip, manau, kad paklausti merginos kiek jai metų nėra blogai, jeigu prieš tai atsiprašyti ir paklausti (na nes išvaizda būna apgaulingą ir nesinorėtų susidėti su nepilnamete, kurį atrodo kaip pilnametė). Įdomu sužinoti tiek vyrų, tiek moterų nuomones. Man labiausiai nekorektiškai atrodo, kai tik susipažinai - prisistatei, tau prisistatė ir tada seką klausimas "ką dirbį?". Toks klausimas tikrai labai susimąstyti priverčia.

2

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Kuo tas klausimas netinka? Butu nekorektiska, jei iskart klaustu kiek uzdirbi. Kai klausia, ka dirbi, tai reiskia - kas apskritai esi gyvenime. Gal nedirbi isvis. Cia panasiai kaip klausti ka studijuoji.

3

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

tiek zodine dalis, tiek tavo veiksmai sukelia 2 dalykus kitam zmogui: itampa arba komforta.
-nepatogus klausimai - itampa
-paprasti klausimai - komforta kuris pereina tam zmogui i nuoboduli (stai delko po susitikimo tau mergina paskui nebeatraso.)

4

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Eugis parašė:

Realybėje susitikus, kaip galvojate, kokie klausimai yra korektiški ir kokie ne? Na savaime kalba eina apie tai kas gali iškart pasakyti ko žmogus ieško ir ką vertiną. Šiaip, manau, kad paklausti merginos kiek jai metų nėra blogai, jeigu prieš tai atsiprašyti ir paklausti (na nes išvaizda būna apgaulingą ir nesinorėtų susidėti su nepilnamete, kurį atrodo kaip pilnametė). Įdomu sužinoti tiek vyrų, tiek moterų nuomones. Man labiausiai nekorektiškai atrodo, kai tik susipažinai - prisistatei, tau prisistatė ir tada seką klausimas "ką dirbį?". Toks klausimas tikrai labai susimąstyti priverčia.

del klausimu. na as jau senas diedas ir jau senai nebevaikstau i pasimatymus bet anksciau kai vaiksciojau tai repetuodavau pirmus 5 minutes bendravimo namie pries veidrodi. tu turi parepetuoti nuo kokiu zodziu pradesi bendravima. kad paskui pasimatymo pradzioje nebutu nejaukios tylos nes tu nezinai kokia mergina ateis i pasimatyma. gal ateis labai plepi ir tau nereikes nieko sakyti o tik klausyti siaip tai pats geriausias varijantas o gal ateis visiskai nebendraujanti ir tau reikes paciam isjudinti bendravima. geriausia pradeti bendravima nuo lengvu neutraliu temu na pvz paklausti merginos ar ilgai lauke paklausti kaip diena praejo ir panasiai. tikrai nebendrauk sudetingom temom apie darbus verslus ekonomika politika ir panasiai. tokias temas palik jau velesniam laikui kai pasimatymas isibeges. stenkis vengti neigiamybiu nepasakok merginai apie savo nesekmes nieko blogo nesakyk apie buvusias merginas ir panasiai. tu turi mergina teigiamai nuteikti o ne neigiamai.
del darbo: niekada nesigedyk to ka dirbi. i merginos nepatogius ir provokuojancius klausimus visada sakyk tiesa naglai ziuredamas jai i akis. butent tiesa ir tiesmukiskumas labiausiai ismusa merginas nes jos tada nezino ka sakyti ir pajaucia kad negales tavim manipulioti

5

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Nojus parašė:

Kuo tas klausimas netinka? Butu nekorektiska, jei iskart klaustu kiek uzdirbi. Kai klausia, ka dirbi, tai reiskia - kas apskritai esi gyvenime. Gal nedirbi isvis. Cia panasiai kaip klausti ka studijuoji.

gyvenime viskas daug sudetingiau. o jeigu dirbi per du darbus vienos pareigos geresnes o kitos blogesnes tai kurias is siu pareigu merginai sakyti? arba esi imones savininkas bet imone ant bankroto ribos tai sakyti merginai kad esi imones vadovas ar nesakyti? arba man buvo toks atvejis kai du metus dirbau nelegaliai per du darbus gaudavau dvi algas vokelyje bet oficialiai buvau bedarbis. tai visoms merginoms su pasidiziavimu sakydavau kad esu bedarbis. tai labai puikus budas atstumti visas barakudas jos is karto dingsta. ir dabar megstu apsimesti valkata

6

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

nedirbti isvis yra pati geriausia sielos busena)

7

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

jo.. valkata apsimetinedamas radau labai nebloga mergina 10iai metu :::021

8

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Palieka įspūdį? Pederastai tikrai nepalieka įspūdžio. Todėl reikia susirūpinti ne tuo, ką pasakysi, o kodėl. wink

9

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

1. Kaip leidi laisvalaikį?
2. Požūris į maistą
3. Požiūris į gyvūnus
4. Kokiu pasiekimu labiausiai didžiuojies.

O klaust moters amžiaus - visiškas netaktas, neteikiatis jokios vertingos info apie moters asmenybę.

10

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Jei jūsų pasimatymas virsta klausimų - atsakymų vakaru, kai patenkinsit smalsumą, galit eit namo ir viską pamiršti... Visiems bus geriau...

11

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Breinas parašė:

Jei jūsų pasimatymas virsta klausimų - atsakymų vakaru, kai patenkinsit smalsumą, galit eit namo ir viską pamiršti... Visiems bus geriau...

dazniausiai pasimatymas panasus i darbo pokalbi kur moteris tau uzduoda klausimus ir mintyse sprendzia tinkamas ar netinkamas

12

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Moteris per sekundės dalį nusprendžia net nieko nepaklaususi, ar tinkamas... Visa kita - niuansai... Labai svarbu tai pirmai akimirkai būti visada pasiruošusiam.
Jei pokalbis pasisuktų klausimų atsakymų linkme, aš išsigąsčiau, nes situacija nekontroluojmai slysta iš rankų... Yra galimybė padaryti išvadas beplepant ir tiesiai neklausiant, o kalbos turi suktis apie tai, kas įdomu, sieja, "užkabino", patinka, svaigina etc...

13

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Netipinė parašė:

1. Kaip leidi laisvalaikį?
2. Požūris į maistą
3. Požiūris į gyvūnus
4. Kokiu pasiekimu labiausiai didžiuojies.

O klaust moters amžiaus - visiškas netaktas, neteikiatis jokios vertingos info apie moters asmenybę.

1. kur megsti vaisineti?
2. ka veiki gyvenime?
3. ka dirbi?
4. kokia masina vairuoji?
5. ka gali suteikti moteriai?
6. kodel nevedes?
7. kodel neturi vaiku?
8. kiek merginu turejai?
9. kodel tiek daug/tiek mazai merginu turejai?
10. ar vaikstai pas prostitutes?
11. kas tau svarbiau mergina ar draugai?
12. kokios merginos ieskai?

cia isvardinau realius klausimus is pasimatymu su merginom

14

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Kęstas parašė:
Netipinė parašė:

1. Kaip leidi laisvalaikį?
2. Požūris į maistą
3. Požiūris į gyvūnus
4. Kokiu pasiekimu labiausiai didžiuojies.

O klaust moters amžiaus - visiškas netaktas, neteikiatis jokios vertingos info apie moters asmenybę.

Užtenka kuo dažniau susitikti su moterimi ir tiesiog būti, girdėti, jausti, matyti ją, ir, neklausiant visų šių klausimų, atsakymai ateis savaime. Verčiau pasitikėti tokiu lėtu žmogaus pažinimo procesu. Lėtu, bet natūraliu, gyvenimišku. Negu tuo, ką jis tau gali iškloti per vieną kartą. Todėl, bent jau kai aš bendrauju su žmonėmis, tai aš klausau juos vidumi, ne ausimis. Ir būna taip, kad jie kartais netgi nutyli pačius jų širdžiai svarbiausius dalykus, o žodžiais tauškia apie nieką. smile Kai klausau vidumi, aš jaučiu, kai jie nutyli, kai dengiasi kažkokiomis mintimis vien tam, kad išvengtų tiesaus nuoširdaus atsakymo. Taigi šitie klausimai, mano manymu, yra tušti... Jeigu tau bus įdomu ir tu pastebėsi tą žmogų, tai pamatysi, kaip jis leidžia laisvalaikį. Ir pamatysi kaip ir kodėl jis maitinasi. Ir pamatysi kaip jis priima gyvūnus. Ir pamatysi, kas jam teikia reikšmingumą. Pamatysi viską ir dar daugiau. Visa tai taip lengva pamatyti. Bet manęs visi šie dalykai nedomina... Man labiau įdomi jo širdis, ta būtis jo viduje, kurios taip lengvai nepamatysi. Kai einu susitikti su žmogumi, aš einu susitikti su jo nematoma vidine būtimi. Būtent toks susitikimas, jeigu jis pavyksta, man yra tiesiog palaimingas, ekstaziškas. Kai kurie žmonės savyje tą turi. Jie patys apie tai nežino, kad ją turi. Būna, kad sutinki žmogų ir viskas, tu jau palaimoje. Gali tylėti, nieko neklausti ir nieko nesakyti, nes tu jau palaimoje. Žiūri į tą žmogų ir tiesiog tirpsti. Jūsų vidus teka į vieną. O jis to nejaučia. Jam reikia kalbėti, jam reikia kažkur eiti, kažkuo užsiimti. Jam reikia kažką su tavim veikti, nes kitaip jam nepatogu, nes jis tos palaimos nejaučia. Ir va tokiais atvejais aš būnu tiesiog šokiruotas. Nebežinau net ką daryti, kaip tam žmogui pasakyti, kad jam nieko nereikia daryti, nieko nereikia kalbėti, tik būti, jausti ir būti.

Trumpai tariant, dauguma žmonių nepasiekia tavo level'io. Tu gali su jais susikalbėti, bet neverta vargti padėti pažiūrėti tavo akimis... Galima gerai praleisti vakarą, pastebėti, kas įdomu ir koks tas kitoks požiūris, bet jų tempti - neverta... Šiaip - aš apšalęs... Man iki šito laiptelio prireikė gerokai daugiau laiko...

15

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

niekad nejau i pasimatyma su nepazystama mergina. visos pazintys buvo neplanuotos (baras, boulingas ar siaip parduotuve) jei jau reikia zodzius temt is pasnekovo tai pasimatymui galim sakyti "sikna".
klausimai priklauso nuo to ko tu is moters tikiesi (greito sekso ir adiós señoras ar rimtu santykiu)
del klausimu apie amziu nesutikciau. jei moteriske vidutinio amziaus tai 100 procentu ji nori jauniau atrodyti negu yra, o cia mums labai padeda klausimas apie jos metus. paklausiam ir  nelaukdami atsakymo mes ja pajaunimame.  kelnaiciu aisku uztai nenusimaus, bet pliusiuka uzsidesime :::021

16

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Daktaras nuo varenos parašė:

niekad nejau i pasimatyma su nepazystama mergina. visos pazintys buvo neplanuotos (baras, boulingas ar siaip parduotuve) jei jau reikia zodzius temt is pasnekovo tai pasimatymui galim sakyti "sikna".
klausimai priklauso nuo to ko tu is moters tikiesi (greito sekso ir adiós señoras ar rimtu santykiu)
del klausimu apie amziu nesutikciau. jei moteriske vidutinio amziaus tai 100 procentu ji nori jauniau atrodyti negu yra, o cia mums labai padeda klausimas apie jos metus. paklausiam ir  nelaukdami atsakymo mes ja pajaunimame.  kelnaiciu aisku uztai nenusimaus, bet pliusiuka uzsidesime :::021

ahaaaa…. dabar zinau, kodel vyrai duoda maziau metu... begedziai jus ...jums tik pliusiukai rupi big_smile big_smile big_smile

17

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

jeigu jau susitikot, kam metu klausti? matot vaizda, viskas turetu but aisku, jokie spakliai neturetu suklaidinti. pagal isvaizda labai daug galima nuspresti, kas nesugeba, rekomenduoju paieskoti knygutes pavadinimu nusikalteliu tipai, neatsimenu, kokiu 1900 m. leidimo, klasika

18 (redagavo Eugis 2018-07-18 06:34)

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Konstantinas parašė:
Netipinė parašė:

1. Kaip leidi laisvalaikį?
2. Požūris į maistą
3. Požiūris į gyvūnus
4. Kokiu pasiekimu labiausiai didžiuojies.

O klaust moters amžiaus - visiškas netaktas, neteikiatis jokios vertingos info apie moters asmenybę.

1. kur megsti vaisineti?
2. ka veiki gyvenime?
3. ka dirbi?
4. kokia masina vairuoji?
5. ka gali suteikti moteriai?
6. kodel nevedes?
7. kodel neturi vaiku?
8. kiek merginu turejai?
9. kodel tiek daug/tiek mazai merginu turejai?
10. ar vaikstai pas prostitutes?
11. kas tau svarbiau mergina ar draugai?
12. kokios merginos ieskai?

cia isvardinau realius klausimus is pasimatymu su merginom

1.kam tau tiek hobių, pomėgių? (ne, turbūt geriau pragerti visus savaitgalius, arba darbas-namai,televizorius).
2.ką dirbį? (Šiuo klausimu einama link to primesti ar daug uždirbu, ar prestižinį darbą turį).
3.su kuo gyveni? (jau irgi einama link to 2ojo klausimo. Daug kas nori ant visko paruošto).

Visi likę kiti klausimai kaip ir pas tave

19

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Eugis parašė:

2.ką dirbį? (Šiuo klausimu einama link to primesti ar daug uždirbu, ar prestižinį darbą turį).

sis klausimas labai slydus nes kartais kvalifikuoti darbininkai su nepristizine profesija uzdirba daugiau uz ofisinius. ir taip pat yra daug vyru kurie nesipuikuoja savo turtais o tie kurie puikuojasi dazniausiai daro tai tik del isorinio ivaizdzio ir daznai uz isorinio blizgesio slepiasi bankrotas kruva paskolu ir finansine duobe. ir man patinka ziureti kaip merginos apsigauna

20

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

nupusot jus visai.. per pirma pasimatyma turi buti geles, sampanas ir kitokia romantika. jeigu patiksit ir bendrausit toliau, be specialiu pokalbiu viskas paaiskes. arba tiesiai pries pirma pasimatyma reikalaukit atsiusti detalu CV, kam apsimetinejat?