1

Tema: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Aš nežinau, bet galbūt aš tokia vienintelė mergina, kuri išsigąsta kai su ja flirtuoja vaikinas, tokiu atveju aš tiesiog jį atstumiu, nes mane apima jausmas, jog aš esu lyg taikinys, kurį stebi plėšrūnas… Žinoma tas vaikinas nepasiduoda iš pirmo karto, bando užkalbinti arba pagirti, tikisi, kad po keliu dienų ar savaičių mano širdis atitirps. Tuo tarpu aš bandau užgniaužti savo jausmus, bandau jį pamiršti. Po kurio laiko suprantu, kad galbūt ir norėčiau geriau pažinti tą vaikiną. Taigi, jau praėjo 9 mėnesiai nuo to karto kai mes pirma kartą susipažinome ir aš jį atstūmiau, mes kartu neiname į tą pačia klasę, bet matydavom vienas kita per pertraukas. Kartais kai manydavau, kad jis manęs nestebi, pažvelgdavau į jį ir išvysdavau jo akis nukreiptas į mane. Taigi, atėjus vasarai turėjau daugiau laiko apie tai pagalvoti ir nusprendžiau, kad kai prasidės mokslo metai aš jį pakviesiu kur nors nueiti, kad geriau pažintumėm vienas kitą. Kaip manot ar tai gera įdėja? Gal turit patarimų kaip pradėti pokalbi su vaikinu, kurį galbūt įžeidžiau elgdamasi taip šaltai? Nenustebčiau jeigu jis sugalvotu pamiršti mane per vasara. Taip pat, galbūt turit patarimų kaip neišsigąsti kai vaikinas pradeda rodyti dėmesį?

2

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Vaikeli, baigsi univerą, būsi protinga ir gudra, tada žinosi atsakymus į klausimus, apie kuriuos dabar tau visai nėra reikalo galvoti...Gal tas vaikiškas meiles - kol kas - naksui..? Kaip tu manai..?
Gi nenori viena auginti vaikų vietoj to, kad mokytumeis, sukurtum darnią šeimą ir tu, ir visi tavo artimieji - būtumėt laimingi..?
Reikia iš pradžių padaryti, ką reikia, o tik paskui pramogos.
Nedrįsk kabintis ant kaklo. Sakys - ji pati kalta.

3 (redagavo Vincentas 2018-07-18 02:21)

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

you fucked up. Dabar tiesiog judek toliau, ir mokykis is savo klaidu. Kaip didziuma vyruku gyvena. Kaip suaugusieji zmones elgiasi. Prisiima atsakomybe, ir pasekmes; kurias atnesa ju veiksmai.

Tiesiog tikekis, kad ateityje nekartosi klaidu ir neprarasi kitu geru vaikinu.

4 (redagavo Vincentas 2018-07-18 02:20)

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Breinas parašė:

Vaikeli, baigsi univerą, būsi protinga ir gudra, tada žinosi atsakymus į klausimus, apie kuriuos dabar tau visai nėra reikalo galvoti...Gal tas vaikiškas meiles - kol kas - naksui..? Kaip tu manai..?
Gi nenori viena auginti vaikų vietoj to, kad mokytumeis, sukurtum darnią šeimą ir tu, ir visi tavo artimieji - būtumėt laimingi..?
Reikia iš pradžių padaryti, ką reikia, o tik paskui pramogos.
Nedrįsk kabintis ant kaklo. Sakys - ji pati kalta.


Gudri* tos vaikiškos* ***** mokytumeisi*

Taisyklingiau rašant...gal tavo argumentai turėtų daugiau svorio, nes bent aš asmeniškai nelabai norėčiau klausytis žmogaus, kuris net nemoka savo kalba rašyti big_smile

5

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Tu pries issiziodamas pagalvok, jei galvot moki...

6

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Iš patirties galiu pasakyti - jeigu pirmas instinktas buvo jį atstumti, pasitikėk juo (instinktu), jis ne be reikalo tau duotas. Nesakau, kad jis blogas žmogus, tiesiog paskui pasitvirtins, kad nereikėjo su juo prasidėti.
Dėl kvietimo kažkur nueiti - nekviesčiau (nors teoriškai visos galim, gal ir kvietėm, ne problema ir t.t.) Jeigu vaikinui labai labai patinki, prieis, užkalbins ir pakvies pats, kad ir koks nedrąsus būtų.

7

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Klausyk savo širdies. Jei jauti, kad reikia - susirask, atsiprašyk. Klausyk savo širdies.

8

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

G Reta parašė:

Iš patirties galiu pasakyti - jeigu pirmas instinktas buvo jį atstumti, pasitikėk juo (instinktu), jis ne be reikalo tau duotas.

Tai nebūtinai instinktas. Mergaitė minėjo baimės jausmą, o tai skatina priimti neracionalius sprendimus.

Breinas parašė:

Reikia iš pradžių padaryti, ką reikia, o tik paskui pramogos.

Gi kalba tik apie bendravimą, o ne vaikų gaminimą.
O vaikus gamint nereikia skubėt. Čia sutinku.

9

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Jo, jo pasitikėkit instinktais. Auginkit nesantuokinius vaikus vienos. Nachren jums ta galva? Tik instinktais!

10

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Breinas parašė:

Jo, jo pasitikėkit instinktais. Auginkit nesantuokinius vaikus vienos. Nachren jums ta galva? Tik instinktais!

instinktai padeda zmonijai islikti. tegu gimdo ir augina tuos vaikus. tik as pats kazkaip nenoriu prisideti prie to auginimo bet kad augina nematau nieko blogo

11

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

labukas  mergaites;0

12

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

viskas... gyvenimas baigtas... matai, turbūt tas bičas yra vienintelis žemėje, ir kitų bičų tiesiog neegzistuoja... taigi, bloga žinia, būsi vieniša visą gyvenimą smile p.s. bukiems patikslinu, tai sarkazmas... ir mažumėlę satyriškas pajuokavimas iš jaunos mergaitės smile ką daryti jeigu praradai žmogų? nu bleeeee, logiška, ieškoti kito žmogaus, net neieškoti.... o tiesiog sverti kokį geresnį ir tiek smile

13

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Ką daryti - atsakymą sufleruoja pats pirmas sakinys. Jeigu tu išsigąsti ir atstumi, kai su tavimi flirtuoja, tai kol šito nesutvarkysi savyje, tol atstumsi ir visus kitus ateityje, kurie mėgins prie tavęs prieiti. smile Štai tau ir atsakymas: pirmiausia keiskis viduje, kratykis tų baimių, o tada atsiras ir vaikinas. wink

14

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Nereikia čia nei stebėtis, nei ironizuoti. Jaunystėje, kai viskas vyksta pirmą kartą -  ir laimė, ir baimė - viskas iš karto. Ir tas vaikinas ypatingas ir vienintelis, negali būti kito geresnio, ir tas jausmas - vienintelis ir nepakartojamas. Ir kokia baimė sukausto judesius ir širdis nusirita į kulnus, kai pamatai JĮ. Geriausias būdas paslėpti tą baimę - nutaisyti abejingą veidą ir išdidžiai praeiti pro šalį... Bet kai pamatai, kad jau jis nebežiūri į tave, žemė išslysta iš po kojų...

15

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Kriste, prsiskaičiusi pasakų ir muilo operų prisižiūrėjusi smile tu supranti, kad jaunimui darai meškos paslaugą? paišai pasaulį ir gyvenimą gražiausiom spalvom, lyg viską gyvenime galima ranka pasiekti, ir viskas išsipildys, visi troškimai.... jaunime... neklausykit jos smile pasaulis, gyvenimas toli gražu ne rojus, pragaras kur kas panašesnis į gyvenimą smile nekovosi, būsi silpnas, dėvėsi rožinius akinius - reiškia greitai mirsi smile jeigu verkt dėl priešingos lyties, tai tik iš juoko ;D

16

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Pūkis Baisuolis parašė:

Kriste, prsiskaičiusi pasakų ir muilo operų prisižiūrėjusi smile tu supranti, kad jaunimui darai meškos paslaugą? paišai pasaulį ir gyvenimą gražiausiom spalvom, lyg viską gyvenime galima ranka pasiekti, ir viskas išsipildys, visi troškimai.... jaunime... neklausykit jos smile pasaulis, gyvenimas toli gražu ne rojus, pragaras kur kas panašesnis į gyvenimą smile nekovosi, būsi silpnas, dėvėsi rožinius akinius - reiškia greitai mirsi smile jeigu verkt dėl priešingos lyties, tai tik iš juoko ;D

Tavo cinizmas Baisuoli - visiškas nonsensas. Aš nepiešiu pasaulio gražiausiomis spalvomis, aš tik noriu pasakyti, kad ji ne vienintelė pergyvena tokius prieštaringus jausmus. Kartais žmogui užtenka tik tokio supratimo. Tie tyri jausmai - patys gražiausi žmogaus gyvenime ir nereikia jų purvinti, nes tai nusikaltimas. Ir reikia suprasti, kad tų jausmų stiprumas, vertė ir grožis visai nepriklauso nuo subjekto, kuriam jie skirti, vertės. Rožė pražydusi šabakštyne vis tiek yra rožė. Dažniausia pirmoji meilė ir būna tokia - neišsipildžiusi  rožinė:) svajonė. Vėliau ji save prisimins su šypsena. Ir, manau, kad tie prisiminimai bus mieli.
O  muilo operų nežiūriu ir niekad nežiurėjau.

17

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Taip, aš šiek tiek cinikas, bet tik šiek tiek... kur kas didesnė dalimi esu dvasingas žmogus, o ne nihilistas smile tiesiog... toks tas pasaulis... labai sunku, neee, ne tas žodis,  žiaaaauuuuriai sunku būti dvasingu žmogumi šiais laikais, kai taip giliai įsišaknijęs grožio, pinigų ir sekso kultas visame pasaulyje... mes visi praėjom tai, simpatijos, pirmosios meilės, patirties įgyjimas su priešingos lyties atstovais ir t.t. bet... kuo greičiau žmogus susivoks, kad tie visi ale gražūs jausmai, ypač eigu atgal gražių jausmų negauni, silpnina žmogų, daro jautriu, pametama galva, pametamas blaivus protas... tada prasideda depresijos, kompleksai, ir daug daug negerų dalykų... lengva būti mylimam, bet mylėti... juodas sunkus darbas smile

18

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

Padėkit žmogui susigaudyt situacijoj, o ne apie save pievas šnekėkit (nenuostabu, kad tokie nuobodos vis dar vieniši), turit šlykštų talentą nugesint bet kokią temą.

19

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

G Reta, nuobodumas ir vienatve čia ne prie ko smile kalba eina apie pasaulio ir gyvenimo matymą smile apie tai, kaip iš tikrųjų yra. ir taip... tiesa beveik visada yra nemaloni smile be to, aš jums nieko blogo nepasakiau, tad nesuprantu, kodėl Jus man stengiatės įgelt smile na, nenuostabu, jok tokie žmonės šiais laikais, o dar kažką kalbaam apie jausmus, gražų pasaulį, meilę ir bla bla bla smile išauklėtas, doras žmogus Jūsų vietoje atsiprašytų, bet jus ne tokia, o ir aš ne toks, todėl, be sąžinės graužaties siunčiu Jus **** wink geros kelionės wink

20

Re: Atstūmiau vaikiną, dabar gailiuosi, kaip elgtis?

O ka cia nagrinet..? Mokinukes pirmos ir nelaimingos meiles istorija? Mokinukes, kuri pati nezino, ko nori ir dar zinot net negali?
Visi tai pergyvenom ir tai tiesiog neisvengiamas etapas.  Normalios bobos gyvenima galima susikirstyti i keturis etapus:
1. Pirma, nelaiminga meile, pazeidusi psichika visami likusiam gyvenimui (kai kas Karolio jau nepamirs niekada).
2. Mane visi p!sa - as princese.
3. Man 40, bet vakar permiegojau su dvidesimtmeciu, tai as dar sio to verta. Pofig, kas jis isejo i tualeta ir dingo kartu su santaupom - ten nedaug buvo, nes mano gyvenimas nenusiseke ir nieko neturiu.
4. Na, negi neliko padoriu ir normaliu vyru? Kas cia per svetaine, kad manes - senos tarkos - princai nelaukia po 30 - 50 metu etc...

Vsio, pieniniu dantuku traukimo, pirmos meiles ir viso gyvenimo kursa isnagrinejom.  Vaikinai gali eit snargletis "man liudna, man nuobodu - paguoskit mane nevykeli", o merginos - pardavinet sikna kuo brangiau ar bent ciulpt dvi savaites uz kvepalus, kaip Kristina, kuriai amzinai 28...