1

Tema: Grubus seksas

NA.......

2

Re: Grubus seksas

na kaip cia pasakius

3

Re: Grubus seksas

tiesiai sviesiai

4

Re: Grubus seksas

Cia iskrypimas..

5

Re: Grubus seksas

ne, visiskai nepriimtina.. skausmas jokio malonumo nesuteikia..

6

Re: Grubus seksas

taaaaaaaaaip:DD

7

Re: Grubus seksas

man tai ne!

8

Re: Grubus seksas

jo...seksas be grubumo kaip variklis be tepalo...;D

9

Re: Grubus seksas

waikinui grubus gal taip, bet merginai tai jokio malonumo

10

Re: Grubus seksas

ziurint kas kaip ta grubuma isivaizduoja.. jeigu turima omeny, kad prigriebia uz gerkles, pervercia ir isprievartauja, tai tikrai ne, bet jeigu seip tinkamoj vietoj tinkamu laiku smarkiau grybstelt, ar panasiai, tai nemanau kad itin dideli nepatogumai turetu kilt.. nors seip as tik uz svelnuma.. smile

11

Re: Grubus seksas

Deividas, 22 parašė:

ziurint kas kaip ta grubuma isivaizduoja.. jeigu turima omeny, kad prigriebia uz gerkles, pervercia ir isprievartauja, tai tikrai ne, bet jeigu seip tinkamoj vietoj tinkamu laiku smarkiau grybstelt, ar panasiai, tai nemanau kad itin dideli nepatogumai turetu kilt.. nors seip as tik uz svelnuma.. smile

visiskai pritariu smile

12

Re: Grubus seksas

NA manyciau grubumas na nezinau gal ir idomus varijantas bet kai as kreipiu daznai demesi i partneri tai manyciau merginoms tas nepatinka.

13

Re: Grubus seksas

Na zinoma priklauso ir nuo partnerio tiesiog reikia moketi pateikti ta grubuma, po truputi pripratinti ir tikrai bus labai malonu smile

14

Re: Grubus seksas

Andželika, 18 parašė:

waikinui grubus gal taip, bet merginai tai jokio malonumo

nekalbek uz visas merginas,

15

Re: Grubus seksas

na jei be bajerio tai 85 % merginu sekso metu grubumas (Ta prasme kad ir pliaukstelejimas per uzpakali ar siaip koks tai poelgis panaudojant vyriska jega) patinka...aisku ne taip kad kol uzsivedineji uzmeti i ragus ir ja labai veza:)

16

Re: Grubus seksas

T A I P !!!:]

17

Re: Grubus seksas

:-) hmz.. nzn, neturiu patirties siuo klausimu, nes niekad neatkreipiau i tai demesi.. o rejx turbut

18

Re: Grubus seksas

Pries sexa lovoje kartais megstu pasigalineti, ne tai kad  grubumas - skausmas, musimas ar panasiai... cia tai absurdas yra ir iskrypimas... Bet jei panele bijo kutenimo tai buna ganetinai linksma ja erzinti nesveikai... kol pradeda jau pykti, prispausti prie lovos ir neleisti pajudeti... poto svelniai laikant pradeti buciuoti... niu va tokia izanga ar kazka panasaus toleruoju... Aisq kiekvienas savotiskai ta grubuma supranta

19

Re: Grubus seksas

man patinka grubus sexas, bet mano vaikinas to nesupranta..:(
aš jam mėčiau namiokus kaip noriu..bet jis skaito kad tai per grubu ir reikia viską daryti tik švelniai sad

20

Re: Grubus seksas

Oksana, 22 parašė:

man patinka grubus sexas, bet mano vaikinas to nesupranta..:(
aš jam mėčiau namiokus kaip noriu..bet jis skaito kad tai per grubu ir reikia viską daryti tik švelniai sad


Tai tu svelniai pasiimk jo ranka ir duok su ja sau i nosi..:D Nesuprantu tokiu zmoniu visiskai..Tai tu trankyk sau galva kai darot sexa ar dar kanors..:D