21

Re: Grubus seksas

žiūrint kaip tu žinoma supranti grubumą

22

Re: Grubus seksas

Tomas, 26 parašė:

Tai tu trankyk sau galva kai darot sexa ar dar kanors..:D

:DDDD joa, tik po sexo issisjungsi ne nuo malonumu o nuo traumu:))

Oksana, tai pasnekek su sav baxuru ir jam nuodugnej paaiskink, kame reikalas:)


23

Re: Grubus seksas

myliu gruybu sexa, taj mano megstamiausias...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...........

24

Re: Grubus seksas

hmmm...grubus...tikraj nea!

25

Re: Grubus seksas

o tu su juo Oksana be namioku pasikalbėk ir gal tada supras ko tu nori

26

Re: Grubus seksas

Ne!!!!!!!!!!nes **** mane kai piso tai lb SKAUDEJO!!!!!!!!!:::243

27

Re: Grubus seksas

tai gal ne per ten kur rejkia:D

28

Re: Grubus seksas

prasom konkreciau panele Jolanta:V

29

Re: Grubus seksas

Tomas, 26 parašė:
Oksana, 22 parašė:

man patinka grubus sexas, bet mano vaikinas to nesupranta..:(
aš jam mėčiau namiokus kaip noriu..bet jis skaito kad tai per grubu ir reikia viską daryti tik švelniai sad


Tai tu svelniai pasiimk jo ranka ir duok su ja sau i nosi..:D Nesuprantu tokiu zmoniu visiskai..Tai tu trankyk sau galva kai darot sexa ar dar kanors..:D

Tomai tu visada perlauzi pagali su savo mintim.Grubus seksas tai juk nereiskia mazochizmas... Tai gali buti tik truputi kai kur grubiau,netiketai ir staiga... Tai kartais labai jaudinanciai veikia...Cia juk niekas nekalba apie smurta.Aplamai yra saunu kai su savo zmogumi gali viska suderinti lovoje...

30

Re: Grubus seksas

MANO NUOMONE :]
na buvo syki naktinis ivykis... tai merginai paciai norejosi grubumo... kad ir bandai svelniai, taciau jinai vistiek savo... taigi ziurint kox partneris dar... nors man patinka ir svelnumas, bet visko buna :-)

31

Re: Grubus seksas

ash priesh

32

Re: Grubus seksas

sadomazohizmas taiv viena is pasitenkinimo priemoniu..jei kam tai patinka tai gerai..tik manau viskas turi tam tikras ribas

33

Re: Grubus seksas

manau kad nenormalu

34

Re: Grubus seksas

esu tolerantiska viskam....pff....jei kitiems gerai,tai man visiskai nesvarbu ka jie daro ir kaip jie tai daro....visokiu yra visokiu ir reikia:)))

35

Re: Grubus seksas

Liepa 16, o ar pati noretum ismeginti toki sexa..

36

Re: Grubus seksas

Vieniems tai priimtina kitiems ne

37

Re: Grubus seksas

cia gi nekalbama apie toki grubuma kur pasiemes plaktuka per galva dauzo... bet pvz.. tox ga nsvelnokas pliaukstelejimas per uzpakali besimylint, ar ten plauku kasa paemus siek tiek smarkiau, ar dar ka.., cia nieko blogo, lengvas tox arsumas padaro zexa ivairesni ir malonesi, beje vaikinas retai kada ims pac tokiu priemoniu, daugiausia merginos pacios sito papraso wink

38

Re: Grubus seksas

Tomas, 23 parašė:

Liepa 16, o ar pati noretum ismeginti toki sexa..

kolkas tikrai ne,aciu wink

39

Re: Grubus seksas

dazniausiai kandziojuos (i kakla pvz.) smile o jis atsilygindamas per uzpakaliuka suduoda smile.. as aisku atgal su naguciais per nugaryte... aisku tai svelniaja forma buna smile todel ir pavadint to grubumu, neiseina big_smile:D:D

40

Re: Grubus seksas

Nu jus man juoka sukelete.Rimatai:) Vieni sako, kad grubus sex mazochizmas, kiti staugia, kad tai nepriimtina.Tai leiskit man jums visiems uzduoti klausimeli.Pasakykit jus vaikinai.Jei jus pakviecia i svecius, kur jusu laukia nuostabi panele,jums nespejus ieiti pro duris, uz nugaros ji selina....ir uzlauzia rankas...priremia prie saltos sienos...po kaklu pakisa peilio asmenis...Ir tik nereikia man kliedeti, kad dabar jus nesuklusot ir zinau, kad isivaiduojat net kaip butu...Ach!...kaip gera....Tad panos, nekalbekit ir jus nieku.Statistika kalba visai ka kita.Mums visiems patinka tas netiketas sex...o kartu ir bauginantis , nes nezinai kas bus....nors tu ji ir pazisti ar net myli...