41

Re: Grubus seksas

Erika, 26 parašė:

Nu jus man juoka sukelete.Rimatai:) Vieni sako, kad grubus sex mazochizmas, kiti staugia, kad tai nepriimtina.Tai leiskit man jums visiems uzduoti klausimeli.Pasakykit jus vaikinai.Jei jus pakviecia i svecius, kur jusu laukia nuostabi panele,jums nespejus ieiti pro duris, uz nugaros ji selina....ir uzlauzia rankas...priremia prie saltos sienos...po kaklu pakisa peilio asmenis...Ir tik nereikia man kliedeti, kad dabar jus nesuklusot ir zinau, kad isivaiduojat net kaip butu...Ach!...kaip gera....Tad panos, nekalbekit ir jus nieku.Statistika kalba visai ka kita.Mums visiems patinka tas netiketas sex...o kartu ir bauginantis , nes nezinai kas bus....nors tu ji ir pazisti ar net myli...

Jeigu man butu taip kaip cia prisvaigai "peilis po kaklu"..Pasistengciau ta peili aisku atimti ir ismesti, o pana nafik pasiusciau..:D

42

Re: Grubus seksas

Tomai nu tu pavarai.... nz.. ciuju tuo metu patirciau toki orgazma kokia dar nesu gyvenime patyres big_smile ir seip.. uztenka girtam smarkiau atsipalaiduoti, sexas is kart darosi grubesnis, bo kai girtas, nera tokio didelio jautrumo kaip blaiviam, tai savaime gaunasi sexas arsesnis... ir orgazmas geresnis big_smile

43

Re: Grubus seksas

Tomas , atemes peili pasiustai nafik ar......?:) Na bet kiek yra zmoniu, tik nuomoniu.Bet vis tiek instinktai yra instinktai ir jau nieko cia nepamandravosi:D

44

Re: Grubus seksas

Ne, tikrai atemes is jos nieko daugiau nenoreciau..:D Instinktai yra instinktai..ir saugumo jausmas irgi yra..Net siurpas nukrato pagalvojus apie peili pas pana rankoje..Kaip jau rasiau pradzioje cia iskrypimas ir tiek..:D

45

Re: Grubus seksas

rimtai tu trenktas:) Taves nekaitina baime? Man labai keista, kai zmones neigia , nors is tikruju kitaip masto...Vienas is ju pasirodo esi ir tu. Tada atsakyk i si klausima.Jei vyras yra geras ir nuosirdus...nepakartojamai svelnus...po galais!...kodel tada moterys iesko to, kuris ja uzvestu???Manai iesko tokio pacio svelnaus? Tada neturiu ka tau pasakyti.

46

Re: Grubus seksas

Erika, 26 parašė:

rimtai tu trenktas:) Taves nekaitina baime? Man labai keista, kai zmones neigia , nors is tikruju kitaip masto...Vienas is ju pasirodo esi ir tu. Tada atsakyk i si klausima.Jei vyras yra geras ir nuosirdus...nepakartojamai svelnus...po galais!...kodel tada moterys iesko to, kuris ja uzvestu???Manai iesko tokio pacio svelnaus? Tada neturiu ka tau pasakyti.

Ne manes niekas netrenke, jau rasiau tie sado mazo..manes nedomina..O tu va gal ir atitrankyta..:D Ir siaip kaip pastebiu tu svaigule biski..Antiek nusisneketi kad atseit as mastau kitaip, neatrodo juokingai?:D
Ir neaiskink man apie uzvedinejimus, puikiai ta ismanau ir sugebu be peiliu, antrankiu, botagu ar beizbolkiu kokiu..:D
Zinau kad yra tokie iskrype zmones kuriems patinka kenteti, jausti baime skausma..Mazochizmas - lytinis nukrypimas į kančią, kentėjimą, skausmą..
Ir yra tokie iskrypeliai kurie mexta suteikti ta skausma..Sexualinis sadizmas - seksualinis pasitenkinimas, suteikiant fizinį ar psichologinį skausmą sau santykių metu...
Taiva nesu as neivienas is ju..Ir nesvaik man savo iskrypelisku nesamoniu..:D

47

Re: Grubus seksas

klausyk berneli? Nemanyk, kad grubus sex tai sado mazo...Nezinau ka tu pagalvoji, kai isgirsti "grubus sex" Bet tikrai nesutinku su tavim, kad dauzo, spardo ar dar kaip siurksciai elgiasi.Grubus sex, tik suteikia gyvenime ivairove ir dziaugsmo esme...Negi grubiu sexu laikai netiketa ranku uzlauzima, to zmogaus kuriam tu simpatizuoji? Manai, kad peilis, tai skausmas?Ar kaip cia tave suprast? Juk tik ibauginama, ir tai tik zaidimas. Kuris kuri nugales...Negi nenoretai buti valdomas ar pats valdyti? Mes visi snekam, kad tik svelnus sex.Bet pala, ar tam vadinamam svelniam sexe neima kazkuris virsaus? Ar nevyksta savotiska kova?

Ir nekliedek tu man cia nesamoniu.ok?:P

48

Re: Grubus seksas

Ne as nesiruosiu su tavim cia diskutuoti..Su tokiais zmonem lai diskutuoja atitinkamos kvalifikacijos gydytojai..:D

49

Re: Grubus seksas

ziurek ka izeidineji. As lygiai taip pat galeciau pagalvoti apie tave, bet esu daug tolentariskesne nei tu.

50

Re: Grubus seksas

stai ir pasaka baigta! big_smile big_smile

51

Re: Grubus seksas

kokia dar pasaka? Cia nebuvo nera ir nebus pasaka, tai realybe, bet kai kas masto kitaip, tai ir primeta savo nuomone  durnindamas kitus.Negi negaliu pareiksti savo nuomones?Kam nepatinka, neskaitykit.

52

Re: Grubus seksas

nu ir klausimas....;D

53

Re: Grubus seksas

Idomu kas kaip supranta"grubus sex"???

54

Re: Grubus seksas

kiek vienas zmogus turi savo nuomone ir principus tik jam spresti kas jam patinka ir kas nia.man paciai grupinis sex labai patinka ir nera ten jokio grubumo bent jau musu bendraminciu burelija

55

Re: Grubus seksas

kiek zmoniu tiek ir nuomoniu

56

Re: Grubus seksas

Andrius, 19 parašė:

NA.......


nuo zmoniu priklauso smile

57

Re: Grubus seksas

Andrius, 19 parašė:

NA.......


nuo zmoniu priklauso smile

58

Re: Grubus seksas

Gabija 30 as su tavim visiskai sutinku;)

59

Re: Grubus seksas

Priklauso nuo nuotaikos... wink

60

Re: Grubus seksas

na chia ribiatos zagnuli aisku su peiliu:V...istraukus peili merginai ar betkam kitam suveikia savisaugos instinktai ir didelis sansas gauti i ragus.geriau nereikia peiliu, o siaip rankas lauzyk i sveikata, jei jegu uztex;Dman turbut net patiktu:D)