61

Re: Grubus seksas

Andrius tu naivus:D Blin pasakiau viena is nedaugelio budu, kad gali buti toks grubus sex, ir jau varo. Juk sakiau, kad esam asmenybes ir tikrai nebus taip, kas tau patinka patinku ir man.Cia tuo viskas ir pasakyta.Yra zmoniu, kurie dievina baime persipinusia su sex.

62

Re: Grubus seksas

Yra kurie ir dievina nekrofilija..visokiu iskrypeliu yra..priverstiniam gydymui arba naikinti tokius..

63

Re: Grubus seksas

Jo Tomas, "tokius tik i ligonines bandymams;D"

64

Re: Grubus seksas

Erika, 26 parašė:

Andrius tu naivus:D Blin pasakiau viena is nedaugelio budu, kad gali buti toks grubus sex, ir jau varo. Juk sakiau, kad esam asmenybes ir tikrai nebus taip, kas tau patinka patinku ir man.Cia tuo viskas ir pasakyta.Yra zmoniu, kurie dievina baime persipinusia su sex.

kokia as asmenybe, as tik pilkos mases dalis;D

65

Re: Grubus seksas

psichai:D Cia tau Andriau su tomu suejus, but geras anekdotas:D O tai uzkalat jus mane.Varot ir nezinot ka.Kazkam nekrofilija, kazkam pilka mase.Nu na......:DDD

66

Re: Grubus seksas

alia linksmai jus cia... Erika, saukis pagalbos, nes Tu kolkas viena... big_smile

67

Re: Grubus seksas

ai tegu varo. man zinok irgi labai linksma, kai vyrukai netoleruoja ir nenusimano kas tai yra "Grubus sex" ir vis tiek bando kazka irodyt:D

68

Re: Grubus seksas

o as manau, kad priklauso nuo nuotaikos... buna, kad norisi ir grubumo smile

69

Re: Grubus seksas

o man visai patinka kai biski stipriau pajuda ir svelniai bet tvirtai suima uz ranku.. tada bent juti, kad salia tikras vyras, o ne siaip koks vepla.. ;D

70

Re: Grubus seksas

Grubumas gerai,bet su saiku,jei vaikinas stipriai suspaudzia glebije ar nustume i lova ir suspaudzia tai tiesiog jega...

71

Re: Grubus seksas

Cia kaip ir ledu valgymas, vieniems patinka laizyti, kiems tiesiog sukramtyti... smile
Ir nera cia ko pyktis, nes is salies atrodo, kad zadate daryti grupini ir be alterantyvos meginate ibrukti vienas kitam kaip kam patinka ir bet alternatyvu... ;D
Erika, cia mano nuomone, nepyk... :}

72

Re: Grubus seksas

manau seksas turi buti pagal partneriu nuotaika, t.y.  kartais ziauriai grubus kartais svlnus kaip pirmasis bucinys

73

Re: Grubus seksas

Grubumas: kaip kas supranta, ta prasme prievarta ka nors daryt tai ne, bet jei apkabinimas ir stiprus prispaudimas prie saves tai kodegi ne, vieniems patinka kitiems ne kaip sakiau tai jau partneriu asmeninis reikalas, jei kuriam nors nepatinka tai galima apseit ir be to, nors manyciau kad prispaudimas dar niekam nepakenke.

74

Re: Grubus seksas

Karolina, 20 parašė:

manau seksas turi buti pagal partneriu nuotaika, t.y.  kartais ziauriai grubus kartais svlnus kaip pirmasis bucinys

Teisingai big_smile~

75

Re: Grubus seksas

man tai priimtina, zinoma kai su mylimu zmogum....tratatu

76

Re: Grubus seksas

gaidys

77

Re: Grubus seksas

na be kraujo gal ir nieko kartais wink

78

Re: Grubus seksas

...Erika, tu ne viena...va yra merginos: Kristina,Emilija, Danguole...na, ir as dar...ir manau ne viena tikrai...ir vaikinai prisijungia kai kurie... subtilus.........kai laiku, kai nuotaika, kai netiketa, kai TAS zmogus....kai tvirtai suima uz ranku... o ..toliau....... kiekviena zino kaip buna ... JEGA !!!!!!!!!!!!!! wink

79

Re: Grubus seksas

as tai uz visoki sexa...
faina, kai kartais pajusti nedidele prievarta, kuri dar labiau uzkaitina aistras...
aisku tai noretusi daryti su tuo, kuris zino apie tas svajones....
manau, kad paivairinti sexa - svelnus, grubus-yra nerealu....!!!!

80

Re: Grubus seksas

Dalia, 36 parašė:

...Erika, tu ne viena...va yra merginos: Kristina,Emilija, Danguole...na, ir as dar...ir manau ne viena tikrai...ir vaikinai prisijungia kai kurie... subtilus.........kai laiku, kai nuotaika, kai netiketa, kai TAS zmogus....kai tvirtai suima uz ranku... o ..toliau....... kiekviena zino kaip buna ... JEGA !!!!!!!!!!!!!! wink

siaip jo Erika as supratau ka tu norejai pasakyti,jei parodai peili tai nereiscia,kad ji naudosi...tai tik papildomas dirgiklis,kartais galima...