1 (redagavo Vienišas 2018-07-22 21:24)

Tema: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

2

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Vienišas parašė:

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

Na, matai, ne visi žmonės vienodi. Tačiau, visi nori kur jiems geriau, jei nemato gyvenimo su vienu , ieško kitur.  Vieniems išvaizda rūpi, kitiems kaip žmonės tarpusavį sutaria, dar kitiems abu dalykai svarbūs.  Manau, kad tau papuolė merginos, kurios dar tiksliai nežino ko nori. smile čia normalu, dar jaunas esi. Su laiku surasi savą žmogų. smile

3

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Spagetukė parašė:
Vienišas parašė:

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

Na, matai, ne visi žmonės vienodi. Tačiau, visi nori kur jiems geriau, jei nemato gyvenimo su vienu , ieško kitur.  Vieniems išvaizda rūpi, kitiems kaip žmonės tarpusavį sutaria, dar kitiems abu dalykai svarbūs.  Manau, kad tau papuolė merginos, kurios dar tiksliai nežino ko nori. smile čia normalu, dar jaunas esi. Su laiku surasi savą žmogų. smile

Dabar vos ne visos tokios kurios nežino tiksliai ko nori smile

4

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

ne cia atsakymu ieskai

5

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Klausimas sau: ar aš baisus? Jei taip, tai ką tada daryti? Pirma manau, reikia ir būtina save nenuvertink. Pagalvoti, kuo esu įdomus, ko noriu iš antrosios pusės ir t.t.  Susidėliojus ir atsakius sau į visus šiuos ir panašius klausimus, savaime ateis atsakymas: kokios moters man reikia...

6 (redagavo Laimute 2018-07-27 20:38)

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Vienišas parašė:

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

rasi, nesikrimsk. nebaisus Tu. nekalbink pasikelusiu ir per daug graziu. negaisk joms laiko, jei tik is mandagumo atraso. bandyk pagal liaudies isminti  "pagal Jurgi ir kepure".

7

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

man irgi, seniuk, neišeina, man irgi.... ;D tad ne tu vienas toks nelaimėlis ;DD čia didžioji dauguma bičų nieko nesusiranda ;DD

8

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Pūkis Baisuolis parašė:

man irgi, seniuk, neišeina, man irgi.... ;D tad ne tu vienas toks nelaimėlis ;DD čia didžioji dauguma bičų nieko nesusiranda ;DD

tau gi nereikia antros puses smile

9

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina, tik tu taip galvoji ;DD  reikia reikia, dar ir kaip reikia ;DD

10

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Pūkis Baisuolis parašė:

Tina, tik tu taip galvoji ;DD  reikia reikia, dar ir kaip reikia ;DD


tai kad tavo zinutes ka kita sako smile. O mintys materializuojasi... ka pasiunti "I pasauli", ta ir gauni smile

11

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

taip, man reikia antros pusės, bet dar labiau reikia meilužės, kad turėčiau pastovaus, reguliaraus sekso (viskas bendru sutarimu, savaime supantama), o kai tai turėsiu, galva bus šviesi ir blaivi, tada galima ir meilės paieškomis užsiimti... kvaila ieškotis meilės, moters ilgalaikiams rimtiems santykiams, kai sperma į smegenis muša smile

12

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina, juk ir pati žinai, kad karštojoje linijoje vien blevyzgos, tai, kodėl bandai mane suprasti ir pažinti, remdamasi tomis blevyzgomis? smile ir dar... tiek kiek aš į pasaulį "siunčiau", tai jau seniai negyvas turėčiau būt ;DD

13 (redagavo Tina 2018-07-26 15:11)

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Pūkis Baisuolis parašė:

Tina, juk ir pati žinai, kad karštojoje linijoje vien blevyzgos, tai, kodėl bandai mane suprasti ir pažinti, remdamasi tomis blevyzgomis? smile ir dar... tiek kiek aš į pasaulį "siunčiau", tai jau seniai negyvas turėčiau būt ;DD


Nebutinai negyvas, puki, tiesiog ir gauni ta, ko prasai smile Nebutinai tiesiogiai tai...bet vienokia ar kitokia forma...

14 (redagavo Pūkis Baisuolis 2018-07-26 15:16)

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

kad nelabai tikiu tokiais dalykais smile gali galvoti ką nori, sakyti ką nori, elgtis kaip nori, o gyvenimas kaip tekėjo savo vaga taip ir tekės smile aš prašiau, aš maldavau.... buvau ir geras ir blogas... buvau ir pozityvus ir negatyvus... nepatikėsi, Tina.... nieko... absoliučiai nieko... ;DD nei mane kas mane palaimino, nei mane kas sudegino ;DD  aš suvokiu problemą, kodėl yra taip kaip yra, bet tai ne mano jėgoms ką pakeist..  tad... smile yra kaip yra... ;DD ir išvis... kodėl čia aš jums teisinuos ;DD tai... meilužės neatsiras? ;DD

15

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Pūkis Baisuolis parašė:

kad nelabai tikiu tokiais dalykais smile gali galvoti ką nori, sakyti ką nori, elgtis kaip nori, o gyvenimas kaip tekėjo savo vaga taip ir tekės smile aš prašiau, aš maldavau.... buvau ir geras ir blogas... buvau ir pozityvus ir negatyvus... nepatikėsi, Tina.... nieko... absoliučiai nieko... ;DD nei mane kas mane palaimino, nei mane kas sudegino ;DD  aš suvokiu problemą, kodėl yra taip kaip yra, bet tai ne mano jėgoms ką pakeist..  tad... smile yra kaip yra... ;DD ir išvis... kodėl čia aš jums teisinuos ;DD tai... meilužės neatsiras? ;DD

drisciau pasigincyti. vyras gali priversti save labai pasikeisti ir tuo padidinti sansus susirasti moteri. pvz gali pradeti sportuoti ir traukti merginas gera isvaizda ir sportiskumu; gali pasinerti i verslus ir karjera ir traukti moteris tiesiog pinigais; dar gali keisti savo vidini pasauli daug  investuoti i save mokitys iskalbingumo semtis socialiniu igudziu ir panasiai. ir kazkokiam tai gyvenimo etape tu pajausi kad moterys pradejo tavimi dometis

16

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

taip. gali prisiversti pasikeisti, bet tada nebusi savim. ar patiks taip gyventi, save apgaudinejant? kad ir kokia moteri butum prisiviliojes

17

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

būtent Antanai smile aš esu afigienas, save tokiu laikau smile man daugiau mažiau išties patinka būti tokiu kokiu esu smile o keistis vien tik tam, kad įtikti moteriai... da nu **** smile

18

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Radęs antrąją pusę per daug nesidžiauk. Nes santykiai gali būt tokiais, kad po to tik ir norėsi būti vienas. Ypač kai draugauji su manipuliatore pas kurią daug EGO.

19

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Žinoma, visi čia teisūs...Žiūrėkit tik savo ego, niekam nieko niekada nė su kuo, "aš pats sau geras draugas, nereikia man kitų"...Niekam nieko niekada nė už ką...
Bet...esat ne amžini...Kol jaunas, o broli, sėk pasėlio grūdus...Ar būsit laimingi...egoistai. Dovanos ir pasidalijimas duona kasdiene už stalo su šeima, artimaisiais ir kaimynais, štai raktas į laimę...:::008

20

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Visų pirma. Vardas:Vienišas     Slapyvardis:Zmogutis   Gal nereikia dėti tokių "antspaudų"?
Antra. Ne čia reikia ieškot. Gal realybę išbandykit?