21

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

Tina, tik tu taip galvoji ;DD  reikia reikia, dar ir kaip reikia ;DD


tai kad tavo zinutes ka kita sako smile. O mintys materializuojasi... ka pasiunti "I pasauli", ta ir gauni smile

kokios mintys? geros, blogos?...cia , kazkas irode, kad minys meterializuojasi?

22

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:
Tina parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

Tina, tik tu taip galvoji ;DD  reikia reikia, dar ir kaip reikia ;DD


tai kad tavo zinutes ka kita sako smile. O mintys materializuojasi... ka pasiunti "I pasauli", ta ir gauni smile

kokios mintys? geros, blogos?...cia , kazkas irode, kad minys meterializuojasi?

o kad dievas yra kazkas irode?

23

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

24

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

butent wink

25

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

O moterys visada taip atsako

26

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Jeigu pasiųstos su labai stipria energija tikrai mintys materializuojasi. Šitą tikrai tvirtai galių užtikrinti. Tuom pati ne kartą įsitikinau.

27

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

O moterys visada taip atsako

Tai ne moteriška, tai prancūziška taktika smile

28

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina parašė:
Laimute parašė:

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

butent wink

niu... as taip nezaidziu...kokia cia diskusija, jei oponente issisukineja.

29

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

kristė parašė:

Jeigu pasiųstos su labai stipria energija tikrai mintys materializuojasi. Šitą tikrai tvirtai galių užtikrinti. Tuom pati ne kartą įsitikinau.

...va ir vel kyla klausimas. energija. kur ir kaip ji naudojama? mobilizuojant mintis?

30

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Nukrypstat nuo temos

31

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:
Tina parašė:
Laimute parašė:

Tina, i klausima atsakyti klausimu, lyg ir nederetu, bet ...kekvienam savo.

butent wink

niu... as taip nezaidziu...kokia cia diskusija, jei oponente issisukineja.

Cia tikejimo klausimas...tu tiki arba ne...kaip dievu... smile

32

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Eugis parašė:

Nukrypstat nuo temos

tai sugrazink paklydusias moteraites arciau prie temos

33

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Eugis parašė:

Nukrypstat nuo temos

neniurzgek Eugi...diskutuok kartu. ka Tu apie tai manai? yra taip, kad mintys meterializuojasi? wink

34

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Tina parašė:
Laimute parašė:
Tina parašė:

butent wink

niu... as taip nezaidziu...kokia cia diskusija, jei oponente issisukineja.

Cia tikejimo klausimas...tu tiki arba ne...kaip dievu... smile

tada suprantu... ale man, kaip praktiskam zmogui, viska reik paciupint, kad patikeciau big_smile

35

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Konstantinas parašė:
Eugis parašė:

Nukrypstat nuo temos

tai sugrazink paklydusias moteraites arciau prie temos

ooo...mano vakas atsirado...kur buvai dinges, Konstantinai? smile

36

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:
Konstantinas parašė:
Eugis parašė:

Nukrypstat nuo temos

tai sugrazink paklydusias moteraites arciau prie temos

ooo...mano vakas atsirado...kur buvai dinges, Konstantinai? smile

realybeje buvau) girtavau ir tusinau) o jus cia vis diskutuojat kazkokios prasmes ieskot)

37

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Bet tai rimtai, žmonės, jūs jaučiat, ką čia dirbat, ar ne? Žmogus sukūrė temą su konkrečia problema ir prašo patarimų, kaip ją išspręsti. O ką jūs darot? Susirinkot padiskutuoti APIE problemą (kuri išvis net ne į temą), vietoj to, kad ieškotumėt sprendimų. Jūs realiai ir gyvenime taip darot? Nuleido mašinai padangą, o sėdat diskutuoti apie tai, kaip blogai globalinis atšilimas? Jei norit diskutuot apie tas mintis, moteris, materializacijas ar bala žino, apie ką ten - nu tai blemba, susikurkit naują temą. big_smile

Vienišas parašė:

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

Merginos nėra nei išrankios, nei durnos, nei neturinčios ką pasakyti - gana kaltinti viską aplink save, nes tu to vistiek nepakeisi. Keisk save, užduok sau klausimą - ką tu negerai darai, kad reikia traukti žodis po žodį? Ar bandai prie jų prieiti visada taip, ar įvairius būdus taikai? Pastatyk save į jos vietą ir pagalvok, ar tave suintriguotų tokia žinutė, kokią jai nusiuntei, jei gautum tokių kasdien po 20? Ar tai šablonas, kurį gali nusiųsti bet kuriai merginai, ar tai skirta būtent tai vienai? Galų gale, jeigu nepavyksta susirasti, vadinasi dar nesi tam pasiruošęs. Man jau 30 ir aš visai nesuku galvos dėl merginos, esu susitelkęs ties kitomis gyvenimo sritimis. Judėk į priekį, auk, tobulėk ir pamatysi, kaip pradės keistis aplink tave žmonės, atsiras tokios merginos, kurių nereiks traukti už liežuvio. Svarbu tai, kad ką čia parašiau, taikau ir pats sau, analizuoju, ką negerai darau ir atitinkamai keičiuosi, o ne filosofuoju iš oro prisiskaitęs protingų minčių - ir tai tikrai veikia. smile

38

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Ignas parašė:

Nuleido mašinai padangą, o sėdat diskutuoti apie tai, kaip blogai globalinis atšilimas?

priklauso nuo aplinkybiu kuria padanga ir kur nuleido) jeigu nuleido prie namu galiu neskubant pafilosofuoti apie atsilima dar parsinesti alaus pasikviesti draugu ir neskubant ja keisti) i problemas reikia ziureti placiau ir spresti problemas be streso

39

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Ignas parašė:

Merginos nėra nei išrankios, nei durnos, nei neturinčios ką pasakyti - gana kaltinti viską aplink save, nes tu to vistiek nepakeisi. Keisk save, užduok sau klausimą - ką tu negerai darai, kad reikia traukti žodis po žodį? Ar bandai prie jų prieiti visada taip, ar įvairius būdus taikai? Pastatyk save į jos vietą ir pagalvok, ar tave suintriguotų tokia žinutė, kokią jai nusiuntei, jei gautum tokių kasdien po 20? Ar tai šablonas, kurį gali nusiųsti bet kuriai merginai, ar tai skirta būtent tai vienai? Galų gale, jeigu nepavyksta susirasti, vadinasi dar nesi tam pasiruošęs. Man jau 30 ir aš visai nesuku galvos dėl merginos, esu susitelkęs ties kitomis gyvenimo sritimis. Judėk į priekį, auk, tobulėk ir pamatysi, kaip pradės keistis aplink tave žmonės, atsiras tokios merginos, kurių nereiks traukti už liežuvio. Svarbu tai, kad ką čia parašiau, taikau ir pats sau, analizuoju, ką negerai darau ir atitinkamai keičiuosi, o ne filosofuoju iš oro prisiskaitęs protingų minčių - ir tai tikrai veikia. smile

merginos tikrai nera durnos jos labai protingos tik visas ju protingumas nukreiptas i save) bet kad isrankios tikrai taip ir netgi labai isrankios bet tas ju isrankumas yra labai lankstus jos labai ziuri pagal situacija) kai reikia jos sugeba apsimesti kad tokios paprastos gerietes ir visai ne barakudos bet tuo paciu metu savo pasamoneje jos vertina kiekviena sutikta vyra pagal potencialia nauda sau) ir tai labai jauciasi pagal ju bendravima ir uzduodamus klausimus)  paskutiniu metu merginu visiskai neieskau ir netgi elgiuosi atstumianciai nors kai kurios pacios nori bendrauti

40 (redagavo Laimute 2018-08-01 18:29)

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

...nu saunuoliai vyrai. kaip davet cia abu, net ir man viskas aisku pasidare :::a31