41

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:

...nu saunuoliai vyrai. kaip davet cia abu, net ir man viskas aisku pasidare :::a31

o kas tau aisku pasidare?) tu juk grazi moteris tau nera problemu vyra susirasti

42

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

...nu saunuoliai vyrai. kaip davet cia abu, net ir man viskas aisku pasidare :::a31

o kas tau aisku pasidare?) tu juk grazi moteris tau nera problemu vyra susirasti

aciu smile kol neieskau, gal ...ieskociau, jauciu  ir nerasciau. niekam senuciu nereikia big_smile

43

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute, o kodėl tau nesusitikus gyvai su Konstantinu?

44

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Kęstas parašė:

Laimute, o kodėl tau nesusitikus gyvai su Konstantinu?

todel kad Laimute manes nemyli ir tai labai liudna

45

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Konstantinas parašė:
Kęstas parašė:

Laimute, o kodėl tau nesusitikus gyvai su Konstantinu?

todel kad Laimute manes nemyli ir tai labai liudna

Yra dar Tina. wink

46

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Kęstas parašė:
Konstantinas parašė:
Kęstas parašė:

Laimute, o kodėl tau nesusitikus gyvai su Konstantinu?

todel kad Laimute manes nemyli ir tai labai liudna

Yra dar Tina. wink

aha...grazi, tiks i marcias wink

47

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Vienišas parašė:

Sveiki Taigi niekaip nerandu merginos man pačiam 20 greit 21 metu vis nesiseka kaip bendrauji reikia iš jų traukti žodį viena po kito o jos tik atsako i tavo klausimus nesuprasi ar aš baisus ar kaip smile ar čia merginos išrankios pasidarė ieško su pinigais mašinomis ir princo ant balto žirgo?

Aš tik noriu paklausti, kokiu tikslu čia parašei? Apvaryti panas ir pasiguosti?
Man nepatinka terminas "nerandu", negali ieškoti merginos, kai ieškai reiškia turi jis atitikti tam tikrus reikalavimus tavo. Sakai, nežino ko jo snori, o tu jau žinai?
Aišku visi norime būti mylime, bet būsime tik tokie kai patys sau būsime įdomus, smagūs. O ta panelė ateis per santykį ir bendrystę. smile Sėkmės.

48

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Šitoje svetaineje panos nelabai rasi. Visu pirma cia renkasi labai daug pagyvenusiu moteru gal puse tiek kiek 20+ o gal net ir daugiau nei puse. Visu antra tai jei nors kiek grazesne ji iskart susilaukia didelio demesio, jai per diena paraso bent 10 zmoniu.  Speju kad tai yra viena is priezasciu kodel jos net nesivargina atrasyti. Net jei mandagiai be gramatinių klaidu pasisveikini ir dar komplimenta pasakai jom visiskai p. Nesvarbu ar tu tik bendrauti nori o gal kazko daugiau, jom nerupi. As net nezinau ko jos cia sedi xD. Kazkokia keista mada gal cia taip priimta elgtis, jei gatveje pasisveikintum gal ir ignortuotu. Na ir visu trecia cia nelabai yra i ka ziuret. Moterys cia devi ta makiaza visokius snapchat filtrus, tuos savo tesmenis demonstruoja arba anties lupas padariusios, visoki elektro ir kitokio degeneracinio pobudzio popsiuka klauso... Sakyciau cia sitas tinklalapis yra labiau mainstreamiskiems zmonems, tie kurie labiau yra bandos normies nei asmenybes personos. Daug kart paspaudziu ant tos pacios panos kuria jau ziurejau nes neatsimenu kad buciau ziurejes, nes jos visos kaip matrioskos vienodai arrodo, jokio unikalumo. Paspausi ir visur pamatysi ta pacia buka lupdazio pilna perkreipta sypsena, ir tuos dažytus plaukus ir uzrasa "as noriu paprasto kuris butu su humoro jausmu ir as ir esu paprasta" bet tau ji nerasys net jei nuleisi savo standartus iki jos ji tau nerasys net nesivargins suzinoti ar esi paprastas ir ar turi ta humoro jausma.

49

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

50

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

Tai kad jauni zmones turi ieskoti meiles o seni turi anukus supuoti.
Bet čia kaltinti reikia del to labiausiai tėvus kurie neaukleja savo vaiku. Mergos i lauka neina jos tik iki Akropolio ir atgal, Parodijuoja savo mesgalius kaip kokioj parduotuvei fotografuodamos save. Argi su tokia rimta seima sukursi? Zinoma kad ne. O tokių dauguma. Tai kaip pafiltruoti ta dauguma?  internetas leidzia per diena uzkalbinti daugiau ir greiciau nei realiam gyvenime sugebetum. Ir kai kurių nei kalbint nereikia nes is anketos matai ar i ta puse ar ne.

51

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Puslapis visada tokiu ir buvo - ieskai ir nerandi. Kitose portalose, viesai nesakysiu kokiose, bet galimybiu susirasti yra ir paciam pasiseke kazkada. Nereiketu kaltinti portalo moderatorius, nes kiekviename portale yra fake anketu ir panasiu nesamoniu. Kalbant apie merginas, jau diskutuota tiek. Ir pasakykit kiek nerimtu vaikinu, vyru kai visi stebisi ir uzduoda klausimus, kad nera paprastu merginu. Tiesiog paprastos neispindejusios nerasi. Tuo tarpu moterys, merginos arba joms visai dzin ant visko, tik laika stumia kas prilygstama kompiuteriniams zaidimams, arba jeigu iesko, tai reikalavimu sarasai buna, na patys zinot.
Dar kokie gi vyrai pas mus blogi. Na vyrai nebegioja paskui uzsienietes, tuo tarpu merginos del kiekvieno uzsieniecio gali viska. Neisijauskit mielosios, kiekviena salis turi graziu merginu, nereikia saves jau taip tituluoti graziausiomis.
Nesubrendusios, psichologiniu bedu turincios cia jau norma.

52

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Deivil parašė:
Laimute parašė:

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

Tai kad jauni zmones turi ieskoti meiles o seni turi anukus supuoti.
Bet čia kaltinti reikia del to labiausiai tėvus kurie neaukleja savo vaiku. Mergos i lauka neina jos tik iki Akropolio ir atgal, Parodijuoja savo mesgalius kaip kokioj parduotuvei fotografuodamos save. Argi su tokia rimta seima sukursi? Zinoma kad ne. O tokių dauguma. Tai kaip pafiltruoti ta dauguma?  internetas leidzia per diena uzkalbinti daugiau ir greiciau nei realiam gyvenime sugebetum. Ir kai kurių nei kalbint nereikia nes is anketos matai ar i ta puse ar ne.

Meilės reikia visiems ir visada.Bendravimo taip pat, nes žmogus bendruomeniška būtybė, bent jau dauguma. Kitaip būtų neišgyvenę.Mylėti mokoma(si) nuo gimimo iki mirties, meile dalinamasi visą gyvenimą. Jauni, kol vaisingi, turi galimybę pratęsti save palikuonyse. Pačius tėvus reikia auklėt ir jie turėtų auklėtis. Dauguma, deja išnaudojami kaip priedai prie mašinų ir gamina produkciją, namuose ir su vaikais būna trumpai. Džiaugiasi, kad gali juos išlaikyti...Skurdus tas mūsų gyvenimas, instinktai nežabojami, o atvirkščiai, jais spekuliuojama...Anūkais džiaugiamasi, bet supti juos ir auginti turi patys vaikai. Vyresni žmonės nori savo ramybės, jie turi savo gyvenimus ir poreikius, taip pat ir meilei bei švelnumui. Viskam savo laikas. Anūkus supa ir su jais vargsta lb.jauni tėvukai arba lb.neturtingų vaikų tėvai, kurie neturi lėšų darželiui arba auklei...:::008

53 (redagavo Laimute 2018-08-11 11:45)

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Deivil parašė:
Laimute parašė:

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

Tai kad jauni zmones turi ieskoti meiles o seni turi anukus supuoti.
Bet čia kaltinti reikia del to labiausiai tėvus kurie neaukleja savo vaiku. Mergos i lauka neina jos tik iki Akropolio ir atgal, Parodijuoja savo mesgalius kaip kokioj parduotuvei fotografuodamos save. Argi su tokia rimta seima sukursi? Zinoma kad ne. O tokių dauguma. Tai kaip pafiltruoti ta dauguma?  internetas leidzia per diena uzkalbinti daugiau ir greiciau nei realiam gyvenime sugebetum. Ir kai kurių nei kalbint nereikia nes is anketos matai ar i ta puse ar ne.

yra cia padoriu merginu. kantrybes...ir rasi. nevertink taip negatyviai visko.
as tai myliu savo anukus, bet man labai smagu, kad koki pusdieni pazaidus su jais, juos galima grazinti teveliams big_smile.

54

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Rudenė parašė:
Deivil parašė:
Laimute parašė:

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

Tai kad jauni zmones turi ieskoti meiles o seni turi anukus supuoti.
Bet čia kaltinti reikia del to labiausiai tėvus kurie neaukleja savo vaiku. Mergos i lauka neina jos tik iki Akropolio ir atgal, Parodijuoja savo mesgalius kaip kokioj parduotuvei fotografuodamos save. Argi su tokia rimta seima sukursi? Zinoma kad ne. O tokių dauguma. Tai kaip pafiltruoti ta dauguma?  internetas leidzia per diena uzkalbinti daugiau ir greiciau nei realiam gyvenime sugebetum. Ir kai kurių nei kalbint nereikia nes is anketos matai ar i ta puse ar ne.

Meilės reikia visiems ir visada.Bendravimo taip pat, nes žmogus bendruomeniška būtybė, bent jau dauguma. Kitaip būtų neišgyvenę.Mylėti mokoma(si) nuo gimimo iki mirties, meile dalinamasi visą gyvenimą. Jauni, kol vaisingi, turi galimybę pratęsti save palikuonyse. Pačius tėvus reikia auklėt ir jie turėtų auklėtis. Dauguma, deja išnaudojami kaip priedai prie mašinų ir gamina produkciją, namuose ir su vaikais būna trumpai. Džiaugiasi, kad gali juos išlaikyti...Skurdus tas mūsų gyvenimas, instinktai nežabojami, o atvirkščiai, jais spekuliuojama...Anūkais džiaugiamasi, bet supti juos ir auginti turi patys vaikai. Vyresni žmonės nori savo ramybės, jie turi savo gyvenimus ir poreikius, taip pat ir meilei bei švelnumui. Viskam savo laikas. Anūkus supa ir su jais vargsta lb.jauni tėvukai arba lb.neturtingų vaikų tėvai, kurie neturi lėšų darželiui arba auklei...:::008

Mano tevai lesu turi ir nera jauni o anuku patys praso.

55

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Matyt lb.sveiki ir stiprūs jūsų tėvai ir jau gauna pensijas. Šiaip visi dirbam, o anūkams reikia laiko, nebent savaitgaliais pasižaist, bet vaikai pirmiausia turi bendrauti su tėvais, iškylauti ir patirti kitus šeimyninius džiaugsmus kartu..:::008

56

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Laimute parašė:
Deivil parašė:
Laimute parašė:

Deivil, man aplamai kraupu, kad jauni zmones cia sedi. mes pagyveneliai...na, nenuostabu, kad ieskom bendravimo, bet jaunimas... neina man sito suprasti.

Tai kad jauni zmones turi ieskoti meiles o seni turi anukus supuoti.
Bet čia kaltinti reikia del to labiausiai tėvus kurie neaukleja savo vaiku. Mergos i lauka neina jos tik iki Akropolio ir atgal, Parodijuoja savo mesgalius kaip kokioj parduotuvei fotografuodamos save. Argi su tokia rimta seima sukursi? Zinoma kad ne. O tokių dauguma. Tai kaip pafiltruoti ta dauguma?  internetas leidzia per diena uzkalbinti daugiau ir greiciau nei realiam gyvenime sugebetum. Ir kai kurių nei kalbint nereikia nes is anketos matai ar i ta puse ar ne.

yra cia padoriu merginu. kantrybes...ir rasi. nevertink taip negatyviai visko.
as tai myliu savo anukus, bet man labai smagu, kad koki pusdieni pazaidus su jais, juos galima grazinti teveliams big_smile.

Nuejau i paieska, ivedziau taip:

lyt. mergina,
amzius nuo 19 iki 27,
lietuva vilnius
zalingi iprociai. negeria neruko

ismete 24 anketas is kuriu gal 3 tokios pusetinai ir vienintele kuria galeciau isskirti tai butu Viktorija 26m, bet ji man net neatraso nesvarbu kaip graziai i ja besikreipiu. Vat ji tai demesio tikrai verta. Tai va tau ir ieskok.lt moterys.

57

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Rudenė parašė:

Matyt lb.sveiki ir stiprūs jūsų tėvai ir jau gauna pensijas. Šiaip visi dirbam, o anūkams reikia laiko, nebent savaitgaliais pasižaist, bet vaikai pirmiausia turi bendrauti su tėvais, iškylauti ir patirti kitus šeimyninius džiaugsmus kartu..:::008

jie dar negauna pensiju. Paprasciausiai tevai vaikus myli ir labai nori anuku. Ne jie vieni tokie. As ne tas kuris numestu vaikus tevams, bet jei tureciau ju man rodos manes net nelabai klaustu, patys atvaziuotu arba parsiveztu pas save lepinti.

58

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Deivil parašė:
Rudenė parašė:

Matyt lb.sveiki ir stiprūs jūsų tėvai ir jau gauna pensijas. Šiaip visi dirbam, o anūkams reikia laiko, nebent savaitgaliais pasižaist, bet vaikai pirmiausia turi bendrauti su tėvais, iškylauti ir patirti kitus šeimyninius džiaugsmus kartu..:::008

jie dar negauna pensiju. Paprasciausiai tevai vaikus myli ir labai nori anuku. Ne jie vieni tokie. As ne tas kuris numestu vaikus tevams, bet jei tureciau ju man rodos manes net nelabai klaustu, patys atvaziuotu arba parsiveztu pas save lepinti.

Šventas naivume ir primityvume. Tai tokie seneliai tikri egoistai ir pigiu lepinimu nori pririšti mažas būtybes. Jauniems tėvams būtų tikra meškos paslauga, nes nesusikalbėtų parsivežę į namus su savo atžalom. Konfliktas neišvengiamas. Ką reiškia, nelabai klaustų...Čia jau elementaraus padorumo stoka. Reiškia jie nėra tarpusavyje laimingi ir bandys imituoti tuos laikus, kai patys augino vaikus...Tokie žmonės nėra subrendę, jie kišasi į jaunos šeimos gyvenimą ir ją griauna.
Užauginę vaikus, turim iš naujo atrasti vieni kitus, savo intymumą ir meilę. Priešingu atveju griaunam vaikų gyvenimus, nes patogu, kad jie vis dar nesubrendę ir bėga pas tėvus. Taip atsiranda raganos anytos ir uošvienės, ar uošviai. Primityvumas, egoizmas, išsilavinimo ir padorumo stoka...:::528

59

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Primityvumas yra kai kvaila boba sedinti pazinciu tinklalapyje apsimeta aiskiarage ir buria nesamones apie kitu zmoniu seimas ir nurodineja kaip auginti vaikus kuriu dar net nera.

Rudenė parašė:
Deivil parašė:
Rudenė parašė:

Matyt lb.sveiki ir stiprūs jūsų tėvai ir jau gauna pensijas. Šiaip visi dirbam, o anūkams reikia laiko, nebent savaitgaliais pasižaist, bet vaikai pirmiausia turi bendrauti su tėvais, iškylauti ir patirti kitus šeimyninius džiaugsmus kartu..:::008

jie dar negauna pensiju. Paprasciausiai tevai vaikus myli ir labai nori anuku. Ne jie vieni tokie. As ne tas kuris numestu vaikus tevams, bet jei tureciau ju man rodos manes net nelabai klaustu, patys atvaziuotu arba parsiveztu pas save lepinti.

Šventas naivume ir primityvume. Tai tokie seneliai tikri egoistai ir pigiu lepinimu nori pririšti mažas būtybes. Jauniems tėvams būtų tikra meškos paslauga, nes nesusikalbėtų parsivežę į namus su savo atžalom. Konfliktas neišvengiamas. Ką reiškia, nelabai klaustų...Čia jau elementaraus padorumo stoka. Reiškia jie nėra tarpusavyje laimingi ir bandys imituoti tuos laikus, kai patys augino vaikus...Tokie žmonės nėra subrendę, jie kišasi į jaunos šeimos gyvenimą ir ją griauna.
Užauginę vaikus, turim iš naujo atrasti vieni kitus, savo intymumą ir meilę. Priešingu atveju griaunam vaikų gyvenimus, nes patogu, kad jie vis dar nesubrendę ir bėga pas tėvus. Taip atsiranda raganos anytos ir uošvienės, ar uošviai. Primityvumas, egoizmas, išsilavinimo ir padorumo stoka...:::528

60

Re: niekaip neišeina susirasti antros pusės

Deivil parašė:

Primityvumas yra kai kvaila boba sedinti pazinciu tinklalapyje apsimeta aiskiarage ir buria nesamones apie kitu zmoniu seimas ir nurodineja kaip auginti vaikus kuriu dar net nera.

Rudenė parašė:
Deivil parašė:

jie dar negauna pensiju. Paprasciausiai tevai vaikus myli ir labai nori anuku. Ne jie vieni tokie. As ne tas kuris numestu vaikus tevams, bet jei tureciau ju man rodos manes net nelabai klaustu, patys atvaziuotu arba parsiveztu pas save lepinti.

Šventas naivume ir primityvume. Tai tokie seneliai tikri egoistai ir pigiu lepinimu nori pririšti mažas būtybes. Jauniems tėvams būtų tikra meškos paslauga, nes nesusikalbėtų parsivežę į namus su savo atžalom. Konfliktas neišvengiamas. Ką reiškia, nelabai klaustų...Čia jau elementaraus padorumo stoka. Reiškia jie nėra tarpusavyje laimingi ir bandys imituoti tuos laikus, kai patys augino vaikus...Tokie žmonės nėra subrendę, jie kišasi į jaunos šeimos gyvenimą ir ją griauna.
Užauginę vaikus, turim iš naujo atrasti vieni kitus, savo intymumą ir meilę. Priešingu atveju griaunam vaikų gyvenimus, nes patogu, kad jie vis dar nesubrendę ir bėga pas tėvus. Taip atsiranda raganos anytos ir uošvienės, ar uošviai. Primityvumas, egoizmas, išsilavinimo ir padorumo stoka...:::528

Belieka apgailestauti, jūs akivaizdžiai dar mamos sūnelis ir šeimai nepasiruošęs. Įžeidinėdamas tik rodot savo neišsiauklėjimą...:::528