1

Tema: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Būtų smagu sužinoti, kas kiek laiko prižiūritę savo automobilį?

iki kokio lygio tekę apleisti automobilį?

Kas priverčia? žmona,vyras ar važiuojant pas merginas?

Dalinamės savo įspūdžiais

Dalinuosi aš savo video iki kokio lygio buvau apleidęs ar ir jums taip tekę, o gal ir labiau?>

https://youtu.be/B_rieXSNJfQ

2

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Pasitvarkau kai pelenine pilna buna big_smile

3

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Taip, automobilio švara daug pasako apie jo savininką...:::008

4 (redagavo Egle 2020-08-13 14:44)

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

As tai negaliu atsikvept nuo automobiliu servisu, nuolat kazkas ir reikia taisyti, dabar dar sugedo purkstukai ir nebeturiu kantrybes krapstytis su ta sena gelda. Galvoju imti paskola naujam automobiliui. Paskolu nei greituju niekada nesu emes, bet girdejau, kad su greitaisiais kreditais geriau nesusideti. Tad radau internete https://tfbank.lt/paskola-automobiliui/, kur teigia, kad duoda paskola konkreciai masinos pirkimui. Gal kas emete paskola pas juos? Kokie butu atsiliepimai apie sia imone? smile

5

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Egle, puikiai žinau apie ką kalbi. Aš savo kledarą pardaviau ir nusipirkau naują. smile Bet aš rekomenduočiau prieš skolinantis pasižiūrėt kur autolizingas būtų pigesnis, nes neapsimoka taip staigia šokt ant kažkokios konkrečios paskolos. Kai man reikėjo paskolos automobiliui, tai aš suradau internete https://www.visikreditai.lt/paskolos-automobiliui/ ir pasilyginau palūkanas, kitus mokesčius, paskaičiau klientų atsiliepimus ir pasiskolinau. smile Nepamenu ar tfbank tuo metu teikė tokias paskolas, bet aš suradau pigesnę. Pasižiūrėk pati, kas šiai dienai pigiausiai skolina šitam reikalui. smile

6

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

ypac retai tvarkau. laukiu robotu plovimo namuose.

7

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

sena passata retai tvarkau ,kai is pradziu idejau pora tukstanteliu ir jau 4 metai be problemu ,aisku kardinali svara ,langams neleidziu net apdulket ,lengvas tiuningas ,be rudziu ,kai viskas blizga ir nauja apie naujesniu metu automobily negalvoju ten juk tepalai dazniau keiciasi ir chekas dazniau uzsidega ir siaip nieko nesutaupysi,
kuro tik 4 ltr ,zinoma tepalus keiciu kas 3K servizus pamirsau isigijas sena auto ,pries tai susitvarkykit kapitaliskai ir viskas bus okey

8

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

netycia perskaiciau: ar daznai patvarkot savo automobili... pagalvojau - nu ir iskrypeliai

9 (redagavo šliumbas 2023-07-08 01:24)

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Valentinas parašė:

sena passata retai tvarkau ,kai is pradziu idejau pora tukstanteliu ir jau 4 metai be problemu ,aisku kardinali svara ,langams neleidziu net apdulket ,lengvas tiuningas ,be rudziu ,kai viskas blizga ir nauja apie naujesniu metu automobily negalvoju ten juk tepalai dazniau keiciasi ir chekas dazniau uzsidega ir siaip nieko nesutaupysi,
kuro tik 4 ltr ,zinoma tepalus keiciu kas 3K servizus pamirsau isigijas sena auto ,pries tai susitvarkykit kapitaliskai ir viskas bus okey

Panašiai ir aš dabar, audi4 1997 metų paėmiau (vaikai užrodė savo draugo) gero stovio, prižiūrėtą. Pradžioj tik tepalus, filtrus ir panašiai pakeičiau. Po metų TA variau, tai 70 eurų kainavo remontas - traukė, granatos guma ir suvedimas, po poros metų bus matyt vėl kaip kas. Tiesa, biškį palanksčiau duris ir sparną, pas save kieme sugebėjau:). Šiaip labai gero stovio paėmiau, tik kėbulas rudelių turėjo. Kas liečia auto paskolą, tai tiktai brangesniam variantui nupirkt, arba kada jau nėra ką daryt - sugedo ir nėra lėšų pataisymui, arba kada reikia kokiam darbui, į darbą važiuot į kitą rajoną ar miestą. Autolizingas geras dalykas brangesniem auto

10

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

nespaudinekit ant ridikes nuorodu ir necituokite jos postu

11 (redagavo Tomas 2023-01-02 13:18)

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

Čia kas siūlot skolintis ar lizingą tai reikėtų žmones įspėti, kad bet kokiu atveju reikia gauti pajamas. Dažnai paraiškos atmetamos kai uždirbama vos minimali alga, nes atskaičius pragyvenimo išlaidas ir kitus kreditus, lizingo įmonės ir paskolų bendrovės mato, kad būtų didelė rizika skolinti. Jeigu turit vaikų, tai išvis manau neverta gaišti laiko.

12

Re: Ar dažnai pasitvarkot savo automobili?

kai naują nusipirkau tai noriu tvarkytis labai labai big_smile