1

Tema: Ko jus gyvenime siekete ?

Kokie jusu yra tikslai gyvenime ? Ar jum sunku to siekti

2

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Mano tikslai, tai būtų realizuoti save man įdomioje veikloje, pasiekti finansinę laisvę, suburti gerų draugų ratą, sukurti darnius santykius, tinkamai išleisti į gyvenimą vaikus ir per įvairius nuotykius, keliones, prikaupti krūvą gerų įspūdžių.

Visko vienu kartu neapžiosiu, tenka dėliotis prioritetus, vieniems skirti daugiau savo energijos, kitiems tikslams kolkas mažiau, bet jų siekti sekasi šiemet daug geriau, negu kad per visus ankstesnius metus. smile

3

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

4

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Breinas parašė:

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

Nežinau, ar gražu kalbėti už kitus, p.Breinai. Gal kiekvienas pirmiausia pasižiūrėkim į save...:::008

5

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Rudenė parašė:
Breinas parašė:

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

Nežinau, ar gražu kalbėti už kitus, p.Breinai. Gal kiekvienas pirmiausia pasižiūrėkim į save...:::008

Ką jūs, Breinas tai tas išskirtinis vienas procentas, kuris turi didingą gyvenimo tikslą!:::916

6

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Erikas parašė:

Kokie jusu yra tikslai gyvenime ? Ar jum sunku to siekti

Jeigu tikslas būtų labai lengvai pasiekiamas, jis nebūtų tikslas. Nei tu jį pastebėtum, nei pasiekęs įvertintum.
Net nežinau, ar labai įmanomas betikslis gyvenimas. Gal galima pauzė - poilsis tarp pasiekto tikslo ir tolimesnių planų. Gal tik psichikos ligonis ar labai senas žmogus gali gyventi be tikslo. Ir tai - senukas sieks gražios ir orios gyvenimo baigties...

7

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

kristė parašė:
Erikas parašė:

Kokie jusu yra tikslai gyvenime ? Ar jum sunku to siekti

Jeigu tikslas būtų labai lengvai pasiekiamas, jis nebūtų tikslas. Nei tu jį pastebėtum, nei pasiekęs įvertintum.
Net nežinau, ar labai įmanomas betikslis gyvenimas. Gal galima pauzė - poilsis tarp pasiekto tikslo ir tolimesnių planų. Gal tik psichikos ligonis ar labai senas žmogus gali gyventi be tikslo. Ir tai - senukas sieks gražios ir orios gyvenimo baigties...

o kokia tiksla turi Kriste?

8

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Programos max ir min...bet svarbiausia yra gyventi, norėti to gyvenimo ir jausti jį, jo pulsavimą...:::528

9

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Kazkada turejau tikslus, dabar tie tikslai tapo tik svajonem.

10 (redagavo kristė 2018-08-19 08:09)

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Deivil parašė:

Kazkada turejau tikslus, dabar tie tikslai tapo tik svajonem.

Gaila, geriau būtų atvirkščiai... Tikslai turėtų prasidėti svajonėmis.

11

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Konstantinas parašė:
kristė parašė:
Erikas parašė:

Kokie jusu yra tikslai gyvenime ? Ar jum sunku to siekti

Jeigu tikslas būtų labai lengvai pasiekiamas, jis nebūtų tikslas. Nei tu jį pastebėtum, nei pasiekęs įvertintum.
Net nežinau, ar labai įmanomas betikslis gyvenimas. Gal galima pauzė - poilsis tarp pasiekto tikslo ir tolimesnių planų. Gal tik psichikos ligonis ar labai senas žmogus gali gyventi be tikslo. Ir tai - senukas sieks gražios ir orios gyvenimo baigties...

o kokia tiksla turi Kriste?

Savirealizacija. Jau labai daug nuveikiau, bet dar daugiau laukia priekyje. Jeigu pasižiūrėtume filosofiškai - tai gyvenimą nugyventi taip, kad nesigailėtum, kad turėjai galimybę kažką gero nuveikti ir nenuveikei. Gero kitiems ir sau.

12

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

...tikslai, svajones, saves grudimas i "remus", varomuju jegu ieskojimas… tai tik papildoma nasta, kuria mes patys sau uzsikrauname. kad tai igyvendinti ir realizuotis, reikia absoliucios laives ir galimybiu. taciau ju nera, nes labai mazas procentas priklauso nuo musu paciu. pagrindinis tikslas juk yra susirasti sau vietele sioje zemeje, isgyventi ir pratesti gimine. tikslai daznai pasiekiami ju nesiekiant. pazvelgiu atgal ir matau kaip susikloste. per daug nefilosofuojant… didzioji dauguma ziuri tik saves. svarbiausia yra nepamirsti gyventi, besiekiant visu tu tikslu.

13

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Breinas parašė:

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

cia tai geras big_smile

14

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Gyventi.... Šis žodis labai talpus: vaikai, pinigai, sąntykiai, karjera ir taip be galo ir krašto.

15

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Arunas parašė:

Gyventi.... Šis žodis labai talpus: vaikai, pinigai, sąntykiai, karjera ir taip be galo ir krašto.

yra ir galas ir krastas. neliksim ne vienas pamirstas. pasiims visus giltine big_smile

16

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Rudenė parašė:
Breinas parašė:

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

Nežinau, ar gražu kalbėti už kitus, p.Breinai. Gal kiekvienas pirmiausia pasižiūrėkim į save...:::008

O aš ir nekalbu už kitus. Radau klausimą - atsakiau - mano nuomonė...

17

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Breinas parašė:
Rudenė parašė:
Breinas parašė:

99% cia esanciu jokiu tikslu neturi. Kad sugalvotum tiksla, reikalingi smegenys.

Nežinau, ar gražu kalbėti už kitus, p.Breinai. Gal kiekvienas pirmiausia pasižiūrėkim į save...:::008

O aš ir nekalbu už kitus. Radau klausimą - atsakiau - mano nuomonė...

Gerai, kad patikslinot, kad tai jūsų nuomonė apie tuos 99%....:::528

18

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

O tai kaip įmanoma perskaityti kitaip..? Lyg nerašiau, kad visi mano taip, kaip aš...

19

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Jūs tai pateikėt kaip faktą.
Dabar pasitaisėt. Štai ir viskas.
Didelis skirtumas, kai teigiam, kad čia esantys tokie ir tokie, arba : aš manau, kad čia esantys tokie ir tokie...

20

Re: Ko jus gyvenime siekete ?

Nieko aš nepasitaisiau. Ir nieko nekeičiau. Atidžiau reikia skaityti, o ne pletkinti.