1

Tema: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

jei kas matet parasykit, ar baisu? cha cha cha

2

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

na filmas isties nevykes.... filmo kurejai issiseme... lyginant su pirmaisiais... filmas nevertas ne aplodismentu smile

3

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

man nepatiko sad

4

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

ar VERTA eit i kina paziuret?

5

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

Levas levas, nieko naujo neverta laiko gaisti

6

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

apie ka si karta yra

7

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

Man tai pasirode tikrai visia nieko.....=).....buvo ten keli bajeriai kurie tikrai isimine....zodziu...lengvam ziurejimui smile

8

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

Diana, 13 parašė:

Man tai pasirode tikrai visia nieko.....=).....buvo ten keli bajeriai kurie tikrai isimine....zodziu...lengvam ziurejimui smile


jo, jo geras.:D o dar kai kartu ziurejom...;D prisimeni mp3 plyerius?;D

9

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

heha.. dar nemaciau bet gal snd eisiu.. paziuresim geras ar ne:D

10

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

na pagrindinis veiksmas is pasauliu karo ir da kazkokie du filmai imaisyti, siaip nieko, bet i kina del tokio tikrai neiciau big_smile

11

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

man filmas nepatiko. kaip jau kazkas minejo greiciausiai kurejai ishsiseme.. ir nori dar uzsidirbti pinigu. siulau eiti ziureti filma zmonems megstantiems amerikietishka humora ir zmonems sekantiems filmus.. nes kitaip nesuprasit kada koki filma parodijuoja. smile ir pabaiga filmo man labai  idomi pasirode.. wink kaip ir baigtas filmas bet kaip ir nebaigtas..

12

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

nu sendiena varau i kino teatra paziesiu kaip ten jis o jei ka jei nori kad butu juokinga turi buti mates tuos filmus is kur parodijuojasi jei ju nesi mates tai ir nelabai juokinga buna

13

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

Keletas neblogu bajeriu buvo shitam filme, bet tikrai jau nera kazko ten ispudingo. Isvis geiriausia dalis buvo pati pirmoji ... linxma nuo pradzios iki galo, o likusios tai tik su keliais lixmais momentais o toliau tai belenkas. Ir tesingai Gediminas sako ... reikia but macius tuos filmus kuriuos ten parodijuoja

14

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

palyginus su pirmomis dalimis,atrodo kad ne tie patys kure filma...nepaliko didelio ispudzio....

15

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

totali nesamone

16

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

toki filma galima akropolije tulike ziuret

17

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

na as beweik visus parodijuotus filmus maciau, man patiko nes galejau i tuos filmus kuriuos ziurejau rimtai paziureti is naujo ir is kitos puses.... sutinku nezinant kas parodijuojama sunku ka suprasti...

18

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

na as ji maciau bet didelio isopudzio man jis nepadare 1 2 3 dalys buvo geresnes

19

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

durnas filmas big_smile

20

Re: kas mate SCARY MOVIE 4 ???

kas nemate filmu, kuriuos parodijuoji, tai tikrai nepatiks