41

Re: Dvasinis tobulejimas

kristė parašė:
Deivil parašė:
kristė parašė:

Deivil, bandai pateisinti savo satanisto įvaizdį? Tai gal reikėjo ir pasivadinti DEVIL? smile. Bet gi satanistai neneigia Dievo buvimo, jie tik garbina velnią smile

As nesu satanistas. Yra toks zodis "atejistas" gal girdejai? jau tokiuose metuose turetum zinoti tokius dalykus. Deivil yra nuo lietuvisko zodzio - Deivilas o Deivilas yra senas skaityk isnykes lietuviskas zodis reiskiantis dieva.
Kaip ironiska...
Be to is bendro issilavinimo matau kad nusisneki, nes satanistai velnio negarbina.
Siaip zinant musu amziaus skirtuma, tai jau turetum tu man kazka papasakoti ne as tau... nu bet cia ieskok.lt portalas... gali rasti ko tik nori bet ne ziniu ir proto.

Atsiprašau, bet iš tavo postų sklinda tokia negatyvi arogancija, kad galima ir suklysti. Neigi dievo ar dievų egzistavimą ir pasirinkai tokį vardą? smile O kokių ieškoke ieškai žinių ?:)) Čia apie satanizmą https://lt.wikipedia.org/wiki/Satanizmas

"negatyvi arogancija"
Man nuo taves sklinda hipiskas "gyvenu sude ir man gerai" sovietinis mociutes poziuris kuri galvoja kad lietuviskoje vikipedijoje kazkokios legit informacijos ras. Jau net pačiam varde "Satanizmas" yra atsakynas kad Satan "setona" archangela garbina o tai visiskai kitas padaras nei velnias. O ir siaip galetun paciu satanistu paklaust.

Esme cia ne arogancijoje, esme cia kai ateini i forumą kur 50 metes mociiutes kazka kalba ir tau nei puses metu tiek nera kiek joms ir tu zinai ir nusimanai tris kart daugiau nei jos. Dar suprantama kai nusimanai apie kompus jos nepagauna technologijos, jom sunku. Bet cia tai elementariausios zinios jausmas toks kad rasineciausi su 50 metu moterim kuri dar nelabai susipazinus kaip daugybos lentelė veikia ir kitokių elementriu žinių. Kur afrodo kiekvienas turetu zinoti.

Dievo vardu pasivadines nes taip norėjau. Dievu yra daug ir visus juos sugalvojo zmogus. As irgi sugalvojau kad as dievas. Ir ką tu man? O gi nieko, net su velniu dievo varda painioti pradejai del neisprusimo. Kai google turim pries nosi.. Ai nu vienu žodžiu. Nepasakiau nieko kas nebutu tiesa. Neturiu ko gailetis. Tik del to kad teisybe tave griauzia jog nieko nezinai tokių metu budama tai cia ne mano bedos ir ant manes pust akiu nereikia.

42

Re: Dvasinis tobulejimas

Jos religingos bet net nežino kas yra setonas ir satanzmas. Puikus pavyzdys kaip be savo nuomones seka bukai banda ir ta visa tikejima net nežino su kuo kovoja ir per visa gyvnima nekilo nei klausimas paklausti. XD juokinga

43 (redagavo Rudenė 2018-09-01 18:22)

Re: Dvasinis tobulejimas

Nelogiška stebėtis, tuo ką žmogus moka ir ko nemoka, ar pūstis prieš kitus.Apsensta, pasensta ir miršta visi, neišimtis ir jūs, dievaiti. Ir kai būsit mūsų amžiaus, prisiminkit, jeigu dar turėsit atmintį, ką čia rašinėjot apie atseit neišprusimą, nes tuo metu bus daug naujovių, kurių nesuprasit ir bus nesmagu, kai koks nors pižonas pasukios pirštu sau į smilkinį jus pamatęs. Ištvermės jaunuoli. Esu tikra, kad nemokat kepti skanių bandelių...:::008

44

Re: Dvasinis tobulejimas

kristė parašė:
Antanas Patamsis parašė:

kodel siais arma-k-edono laikais, o is tikro tai visada, karus sukelia dievo vardu? abi puses zudo, o nugaletojai po viskam nueina i savo baznycia, gauna nuodemiu atleidima ir toliau gyvena.. ramia sazine..
cia kazkas apie veidmainiavima rase.. sazininga, issilavinusi moterele, kazkodel nusprendus, kad gali kitus gyvenimo tiesu mokyti

Man atrodo, kad čia niekas nieko nemokina. Čia tiesiog diskutuojama. Ir būtų gerai, kad būtų remiamasi argumentais, o ne įsižeidinėjama ar kitus įžeidinėjama. Jeigu nesate airin bendraminčiai, tai ramiai pateikite svarius argumentus, o ne niekinamus epitetus.
Bažnyčios, kunigų negalima sutapatinti su Dievu. Dievo vardu pralietas kraujas - dar baisiau, negu paprasta žmogžudystė. Ir nemanau, kad įmanomas nuodėmių atleidimas be nuoširdžios atgailos.

   Jus ,manau,jau zinote apie ka as kalbu ir kokie mano siekiai.  Nuostabus komentaras,geriau nebuciau pasakiusi. Te laimina jus Sviesa.

45

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:

Nelogiška stebėtis, tuo ką žmogus moka ir ko nemoka, ar pūstis prieš kitus.Apsensta, pasensta ir miršta visi, neišimtis ir jūs, dievaiti. Ir kai būsit mūsų amžiaus, prisiminkit, jeigu dar turėsit atmintį, ką čia rašinėjat apie atseit neišprusimą, nes tuo metu bus daug naujovių, kurių nesuprasit ir bus nesmagu, kai koks nors pižonas pasukios pirštu sau į smilkinį jus pamatęs. Ištvermės jaunuoli. Esu tikra, kad nemokat kepti skanių bandelių...:::008

:::400

46

Re: Dvasinis tobulejimas

airin parašė:
Rudenė parašė:

Nelogiška stebėtis, tuo ką žmogus moka ir ko nemoka, ar pūstis prieš kitus.Apsensta, pasensta ir miršta visi, neišimtis ir jūs, dievaiti. Ir kai būsit mūsų amžiaus, prisiminkit, jeigu dar turėsit atmintį, ką čia rašinėjat apie atseit neišprusimą, nes tuo metu bus daug naujovių, kurių nesuprasit ir bus nesmagu, kai koks nors pižonas pasukios pirštu sau į smilkinį jus pamatęs. Ištvermės jaunuoli. Esu tikra, kad nemokat kepti skanių bandelių...:::008

:::400

Ačiū. :::429

47

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:

Nelogiška stebėtis, tuo ką žmogus moka ir ko nemoka, ar pūstis prieš kitus.Apsensta, pasensta ir miršta visi, neišimtis ir jūs, dievaiti. Ir kai būsit mūsų amžiaus, prisiminkit, jeigu dar turėsit atmintį, ką čia rašinėjot apie atseit neišprusimą, nes tuo metu bus daug naujovių, kurių nesuprasit ir bus nesmagu, kai koks nors pižonas pasukios pirštu sau į smilkinį jus pamatęs. Ištvermės jaunuoli. Esu tikra, kad nemokat kepti skanių bandelių...:::008

Nuo kada satanizmas naujove? mes kalbam apie tai kas buvo kai dar gimes nebuvau. Ir prie ko cia tos bandeles...

48

Re: Dvasinis tobulejimas

hipiskas "gyvenu sude ir man gerai" ... ar zinai, kas yra hipiskas gyvenimas?  vikipedijoj paskaitei?  blyn, kaip zmones turi tvirta nuomone apie tai, ko visikai neismano...

49

Re: Dvasinis tobulejimas

Naujovė - IT, o bandelės, kad nesat visamokantis, todėl nereikalaukit to iš kitų..:::008

50

Re: Dvasinis tobulejimas

Žmonės ir neturi apie viską vienodai gerai nusimanyti. Man, pvz. kur kas įdomiau sodininkystė, kulinarija ir bandelės. Net bandelės žymiai įdomiau už satanistus:). Nemanau, kad girtis savo žiniomis labai išmintinga. Nes tai labai juokingai atrodo. Pvz., kai žmogus šaiposi iš kitų, kad būktai jie neišmanėliai, vidurinės nebaigę, o patys rašo su daugybe klaidų:).

51

Re: Dvasinis tobulejimas

Taip, kartais nutylim iš mandagumo kad ir dėl klaidų..:::008

52

Re: Dvasinis tobulejimas

Antanas Patamsis parašė:

hipiskas "gyvenu sude ir man gerai" ... ar zinai, kas yra hipiskas gyvenimas?  vikipedijoj paskaitei?  blyn, kaip zmones turi tvirta nuomone apie tai, ko visikai neismano...

Zinau daugiau uz tave. Hipiu idealogija yra pacifizmas. O pacifizmas yra idealogija kuri vengia bet kokio konflikto ypac jei tame yra bent kokiu kategoriskesniu ekstremalesniu metodu.

Sitas  palyginimas buvo 100% tinkantis sitom mociutem nes jų morale yra pastatyta ant absoliutaus pacifizmo, sapalioja apie dievuli ir isivaizduojamas meiles. Ar Lietuvos mociutes ar hipiai ir tie ir anie nusisneka kaip apsiruke.

53

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:

Naujovė - IT, o bandelės, kad nesat visamokantis, todėl nereikalaukit to iš kitų..:::008

Ar tu protauji isvis man idomu?
As katik rasiau kad cia ne apie IT kalbama kad kazko nesuprast o apie tai kas buvo kai dar gimes nebuvau.
Ir tos bandeles isvis ne i tema nes kalba ejo apie elementariu dalyku žinojima.

Tai vietoj to kad butum susimascius parasei ta pati xD
Ka jus ten vartojat? XD

54

Re: Dvasinis tobulejimas

kaskodel vis akcentuoja gramatines klaidas . gramatika tai viena is sriciu apie kuria zmogus nusimano arba ne. Pvz. lietuviu kalbos mokytojas gali buti visiskas kvailys, bet rasys jis be klaidu. zmogus rasantis su klaidom gali buti daug protingesnis uz ta kuris raso be klaidu

55

Re: Dvasinis tobulejimas

Žiūrint ką vadinam kvailu. Aš taip įvardinčiau žmogų su intelekto atsilikimu, kaip kad anksčiau vadindavo dievo kvaileliais. Žmogui gali trūkti išminties, patirties, gali turėti mąstymo sutrikimų. Jeigu išmoksta taisyklingai rašyti, reiškia sugeba susikoncentruoti atliekamai veiklai, yra kantrus, turi gerą atmintį ir pusiausviras, o t.p.neturi intelektinio atsilikimo...:::528

56

Re: Dvasinis tobulejimas

as tai ne visus kvailius vadinu kvailiais. tik tuos, kurie is savo kvailumo nori pasirodyti protingesniais uz kitus ir pradeda skelbt pasauliui tiesas, kuriu patys nelabai supranta. dazniausiai jie buna kazka ta tema girdeje, jiems gal buvo tai idomu, bet nesugebejo atsirinkti tikro saltinio, paskaite kazka, kaip dabar madinga...internete, nekreipdami demesio i tai, kas ta parase..
kaip ir apie sude gyvenancius hipius

57

Re: Dvasinis tobulejimas

Pasaulis margas...:::008

58

Re: Dvasinis tobulejimas

kristė parašė:

Žmonės ir neturi apie viską vienodai gerai nusimanyti. Man, pvz. kur kas įdomiau sodininkystė, kulinarija ir bandelės. Net bandelės žymiai įdomiau už satanistus:). Nemanau, kad girtis savo žiniomis labai išmintinga. Nes tai labai juokingai atrodo. Pvz., kai žmogus šaiposi iš kitų, kad būktai jie neišmanėliai, vidurinės nebaigę, o patys rašo su daugybe klaidų:).

Sodininkyste, kulinarija ir bandeles neturi sarisio su "dvasiniu tobulejimu". Be to gal man irgi dabar pradet rasyt ka moku? gerai, as moku piesti, moku groti, moku kurti sonetus, moku suformuoti hipotezes, teorijas ir jas patikrinti bei irodyti, moku daryti valgyti, moku kurti animacija... cia galima vardint ir vardint.

Bet tu rasai apie satanizma - ko nenusimanai ir nusisneki nors ten akivaizdus atsakymas yra paciam zodyje o galu gale gi turi interneta pries nosi. Ir cia sitoje diskusijoje taikyti toki palyginima kad "as nenusimanau visko" yra nekorektiska - no shit sherlock? gal matei toki kuris nusimano viska?

Kalbejom apie tai kas elementaru ir tuo labiau kad tau turetu rupeti nes gi tikinti krikscione esi, tiki i dieva kuris ispyso savo motina kad pats save pagimdytu, tapo zombiu ir nuskrido i dangu. Ir tam yra kontrajudejimas satanizmas. Kaip tu gali isvis atskirti savo isivaizduojama "geri" nezinodama apie "blogi"?

Mano teiginys buvo teisingas ir ne is pirsto lauzdas, kad jei tu nezinai kas yra satanizmas ir nelabai zinai uz ka tavo katalitiska baznycia eina ir kaip viskas veikia tai teesi buka avele, kuri kai gime tevai plove smegenis kad va "dievas ta dievas ana" ir dabar aklai tiki i kazka ir net nekeli klausimu, nesidomi. "Ai tikiu i dieva ir man gerai" ane?

O ir tos gramatines klaidos... kmon as univera baiges, rasto darbas yra privalomas, klaidu buti gali tik kelios. Tik del to kad rasau be skyrybos ir diakritiniu zenklu tai nereiskia kad nemoku.

Paprasčiausiai taip greičiau, patogiau ir man dzin.

59

Re: Dvasinis tobulejimas

Antanas Patamsis parašė:

as tai ne visus kvailius vadinu kvailiais. tik tuos, kurie is savo kvailumo nori pasirodyti protingesniais uz kitus ir pradeda skelbt pasauliui tiesas, kuriu patys nelabai supranta. dazniausiai jie buna kazka ta tema girdeje, jiems gal buvo tai idomu, bet nesugebejo atsirinkti tikro saltinio, paskaite kazka, kaip dabar madinga...internete, nekreipdami demesio i tai, kas ta parase..
kaip ir apie sude gyvenancius hipius

Visai kaip ziuret i veidrodi ane?
Tu toks durnas kad jei butu durnumo konkursas uzimtum 2 vieta nes butum per durnas kad uzimt 1.

Sude gyvenatys hipiai buvo palyginimas urvini tu.
Hipiai sude negyvena (bent jau dauguma).
Jei tu tiesiogines kalbos neskiri nuo palyginimo siulyciau smegenis prasisviesti.

Sude hipiai gyvena, nes nes ju visa filosofija yra tenkintis tuo kas yra.
Net jei karas atnestu daugiau objektyvios naudos jie vistiek jam priestaraus.
Todel kad jiem geriau gyventi prasciau (sude) bet gyventi taikoj.

Dabar supratai bezdzionzmogi?

60

Re: Dvasinis tobulejimas

as gi nieko nezinau apie hipius ir ju pacifizmas yra isgalvotas, nes as tik kazka girdejau ir tikrai nieko nenusimanau.. ai pala o kas cia nuotraukoje? matyt padirbau xD

http://www.milliontalks.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=14366&s=c307ca01444defca8dbc7c9b9256d301