1

Tema: Reinkarnacija

Kyla klausimai..kodel mes gimeme Lietuvoje,o kiti- Amerikoje, Rusijoje, Afrikoje..? Kodel musu oda balta,o kitu spalvota?   Kodel vieni turtingi,o kiti,- net, pavalgyti ar vandens neturi?!!! Kodel zmones gimsta su neigalumu? Kodel vieni grazuoliai,o kitu Dievas tuo neapdovanojo? Juk Dievas visus myli vienodai,nes Jis yra- Meile.

2

Re: Reinkarnacija

tu dieva matei?

3

Re: Reinkarnacija

Daktaras nuo varenos parašė:

tu dieva matei?

Labutis. Visu pirma Dievas rasosi is didziosios raides,tai-pagarba. Antra- taip...as matau Dieva kasdien...geles ziedely, vandens ciurlenime,paukscio ciulbejime, vaiko akytese, gyvuno zvilgsnyje...tai ir yra Dievas. Dievas ne senelismkuris sedi ant debeselio ir stebi mus kas geras,o kas-ne Dievas- Meiles Energija,Visatinis protas ir Jo dalele mes turime savo sirdyse,tai vadinamas musu sestas jausmas,tai- Ugnis,kuri dega kiekvieno sirdyje-Kristus. Kaip Jis issivystes priklauso nuo musu...ar tik rusena, ar dega lauzu..

4

Re: Reinkarnacija

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

5

Re: Reinkarnacija

Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

Kvailys tu,bent jau nerodyk to viesai...Jei teks kada but prie padoraus stalo nekartok to ka pasakej dabar niekada.Tvarte gali tai kalbet...Ten beja ir yra tikroji tavo vieta..

6

Re: Reinkarnacija

Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

...gal , kad Ji sazine uzgriauztu  big_smile  big_smile big_smile

7

Re: Reinkarnacija

Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

8 (redagavo Kęstas 2018-08-30 20:36)

Re: Reinkarnacija

airin parašė:
Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

Jeigu nieko nebūna atsitiktinai, tai gal ir ši situacija, kurioje nuskambėjo "O kiek aš turiu smegenų - ne jums spręsti", kai ką jums apie save pasako? Situacija tik pasitarnauja.

9

Re: Reinkarnacija

Kęstas parašė:
airin parašė:
Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

Jeigu nieko nebūna atsitiktinai, tai gal ir ši situacija, kurioje nuskambėjo "O kiek aš turiu smegenų - ne jums spręsti", kai ką jums apie save pasako? Situacija tik pasitarnauja.

:::024

10

Re: Reinkarnacija

Bet aš tą dariau ne su pašaipa. Tikrai ne. Galbūt airin suprato.

11 (redagavo Laimute 2018-08-30 23:17)

Re: Reinkarnacija

Kęstas parašė:

Bet aš tą dariau ne su pašaipa. Tikrai ne. Galbūt airin suprato.

suprato, suprato...irinos, kaip zinia, nekvailos big_smile

12

Re: Reinkarnacija

jei nefilosofuojant tai as negaliu irodyti kad dievo nera kaip ir man irodyti kad jis yra. dabar mes tikim i viena dieva o anksciau tikejom i daug skirtingu dievu. kiti dievai ismire? is kur mes zinom apie dieva? biblija? yra milijonas klausimu i kuriuos niekas negali atsakyti.
Romui: as galvojau kad zmogus tikintis i dieva negali buti toks agresyvus. prie padoraus stalo nenurodinek kur kam vieta - gali pacian nurodyt vieta. be pykcio, tema tai apie dieva big_smile

13

Re: Reinkarnacija

daktare, o kodel reikia irodinet, kad dievo nera? juk kad pinigu netutri nereikia merginai irodinet, ir taip aisku. isivaizduoji, jei reiktu irodyt, kad visko, ko nera, is tikruju nera.. gyvenimo neuztektu

14 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-08-30 23:56)

Re: Reinkarnacija

pinigus as galiu parodyti, gali man parodyti dieva? mano akimis ziurint sioje diskusijoje visi teisus. man keista, ateiviais kuriu ekzistavimo daug didesne tikimybe, zmones tiki maziau.  ta tema teko man bendrauti su ne vienu tikinciu, bet finale jiems baigesi argumentai. kaip buvau mazas pas dieva prasiau keliu dalyku, jis manes neisgirdo... dabar negirdziu jo as

15

Re: Reinkarnacija

:::a57:::041...:::a57

16 (redagavo Deivil 2018-08-31 01:59)

Re: Reinkarnacija

Dievo nera nes neimanoma irodyti kad jis yra.
Tie kas sako "bet neimanoma ir irodyti kad jo nera" yra imbeciles, kurios nesusipazinusios su mokslu.
Pas mane yra rusyje pokemonai tikri, visai kaip filmukuose, irodyk kad nera. Ateisi paziuret? o as pasakysiu kad jie nematomi, bet jie yra, tada sakysi gerai paberkim miltu paziuresim kaip jie per juos vaiksto, o as sakysiu kad jie skraido. Tada atsinesi infrared akinius, o as pasakysiu kad jie iskeliavo i dangu.

Dabar pazaiskim zaidima vaikams - rask 10 skirtumu tarp situ mano sugalvotu pokemonu (kurie tikrai yra) ir dievo (kuris taip pat yra).
Isduosiu atsakymaa tiem, kurie tiki i dieva, nes jie per kvaili kad surasti atsakyma - skirtumu nera.
Jei mokslas butu bandes irodineti kam kokiu prisivaidenusiu baltu arkliu egzistencija, tai siandien dar akmens amziuje butume.

Todel svarbu isskirti dvi elementarias savokas - tikejima ir zinojima. Zinojimas yra mokslas kai kazka zinai ir gali irodyti. Tuo tarpu tikejimas su mokslu visai nesirisa. Jei tiki i dieva ir bandai dar kazka sapaliot apie jo egzistavimo irodyma tai rekomenduoju gydytis arba baigt vidurine. Tikejimas be nezinios nebutu tikejimas. Todel ir tiki. Tiketi galima ir i dalykus kuriu nera. Taciau zinoti apie tai ko nera... cia jau turetum buti dievu.

17

Re: Reinkarnacija

Kęstas parašė:
airin parašė:
Antanas Patamsis parašė:

kodel dieva labiau myli tie, kuriems dievas pagailejo smegenu?

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

Jeigu nieko nebūna atsitiktinai, tai gal ir ši situacija, kurioje nuskambėjo "O kiek aš turiu smegenų - ne jums spręsti", kai ką jums apie save pasako? Situacija tik pasitarnauja.

Tai buvo pasakyta todel...Kad yra toks pasakymas-neteisk ir nebusi teisiamas..o tai buvo teisimas. Nereikia ieskoti negatyvo,juk mes renkames ka skaityti,ka rasyti...ir manau,kad visur turi buti taktas. As nerasau nieko kas galetu jus uzgauti

18

Re: Reinkarnacija

airin parašė:
Kęstas parašė:
airin parašė:

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

Jeigu nieko nebūna atsitiktinai, tai gal ir ši situacija, kurioje nuskambėjo "O kiek aš turiu smegenų - ne jums spręsti", kai ką jums apie save pasako? Situacija tik pasitarnauja.

Tai buvo pasakyta todel...Kad yra toks pasakymas-neteisk ir nebusi teisiamas..o tai buvo teisimas. Nereikia ieskoti negatyvo,juk mes renkames ka skaityti,ka rasyti...ir manau,kad visur turi buti taktas. As nerasau nieko kas galetu jus uzgauti

...kodel, tuomet, oponento Antano zinute prisitaikete sau?

19 (redagavo Kęstas 2018-08-31 12:40)

Re: Reinkarnacija

airin parašė:
Kęstas parašė:
airin parašė:

Nieko nebuna atsitiktinai…..pagalvokit apie tai...pagalvokit apie tai ka atsineset I savo gyvenima. O kiek as turiu smegenu,-ne jums sprest.

Jeigu nieko nebūna atsitiktinai, tai gal ir ši situacija, kurioje nuskambėjo "O kiek aš turiu smegenų - ne jums spręsti", kai ką jums apie save pasako? Situacija tik pasitarnauja.

Tai buvo pasakyta todel...Kad yra toks pasakymas-neteisk ir nebusi teisiamas..o tai buvo teisimas. Nereikia ieskoti negatyvo,juk mes renkames ka skaityti,ka rasyti...ir manau,kad visur turi buti taktas. As nerasau nieko kas galetu jus uzgauti

Airin, aš nenorėjau užgauti. Aš tik atkreipiau dėmesį į tuos jūsų žodžius tik todėl, kad ten kyšojo ego... Daugiau aš nieko nesakau ir už tai neteisiu. Atleiskit man.

20

Re: Reinkarnacija

Deivil parašė:

Todel svarbu isskirti dvi elementarias savokas - tikejima ir zinojima. Zinojimas yra mokslas kai kazka zinai ir gali irodyti. Tuo tarpu tikejimas su mokslu visai nesirisa. Jei tiki i dieva ir bandai dar kazka sapaliot apie jo egzistavimo irodyma tai rekomenduoju gydytis arba baigt vidurine. Tikejimas be nezinios nebutu tikejimas. Todel ir tiki. Tiketi galima ir i dalykus kuriu nera. Taciau zinoti apie tai ko nera... cia jau turetum buti dievu.

Albertas Einsteinas (1879–1955), šiuolaikinės fizikos atradėjas (labiausiai žinomas, kaip Reliatyvumo teorijos pradininkas) ir Nobelio premijos laureatas 1921 m.:

„Kiekvienas, kuris rimtai imasi plėtoti mokslą, įsitikina, kad visi visatos dėsniai atskleidžia dvasią kur kas aukštesnę už žmogaus, ir prieš kurią mes su savo galia privalome laikytis nuolankiai.“

Hmm... Atrodo, A. Einšteinas buvo pabaigęs vidurinę smile...