1 (redagavo Mantė 2018-12-05 00:50)

Tema: Scammerių svetainės

Kadangi neseniai nukentėjau nuo vienos scammerių svetainės, tai pamaniau, kad ši tema yra būtina ir galėtų kitiems žmogams pagelbėti nepakliūti į scammerių žabangus, tad būtų labai malonu jeigu čia pasidalintumėte visomis svetainėmis, kurios yra scammeriai ir taip pat papasakotumėt ką darėt, jeigu nukentėjot nuo jų c:
Aš nukėntėjau nuo Viagogo, tai yra bilietus į įvairius renginius parduodanti svetainė, esmė tame, kad ji atrodo legali, bet tokia nėra, ji perparduoda bilietus už 3 kartus dažniausiai didesnę rinkos kainą, tai ppat parduoda fake bilietus arba iš vis tų bilietų negauni, ir ši svetainė negražina pinigų, tiksliau gali gražinti tik tada, jeigu tavo bilietas nebus priimtas renginio dieną, bet čia ir tai klaustukas. Aš pirkausi bilietus į Rammstein koncą Prahoje ir iš vis sumokėjau 367 euro už du bilietus, nors per oficialią bilietų pardavimo svetainę už du būčiau sumokėjusi apie 150-160 eurų. Dabar bandau su banku tartis, nes reagavau greitai ir parašiau Rammstein ir iš jų gavau dokumentus, kurie patvirtina, kad Viagogo yra nelegalūs ir negali jų bilietų pardavinėti, deja bankas net neatsižvelgė į tuos dokumentus, nes jie tikrino tik mokėjimo legalumą, kuris yra legalus, bet aš galiu dar nesutikti su banko sprendimu (tą ir darau), ir tikiuosi, kad jie vėl pradės tyrimą, tik šį kartą jis bus kitoks. Taip pat parašiau į Vartotojų teisių apsaugą bei į areną, kurioje vyks koncertas. Galbūt kas nors turit kokių patarimų ką dar daryti? C;

2

Re: Scammerių svetainės

uzjauciu del prarastu pinigu, bet manau kad bankas cia teisus. mes patys privalome tikrintis kur ir ka perkam. pardavimas nera nusikaltimas (nusikaltimas kai preke nepristatoma) o bankas neprivalo tikrinti pardavejo legaluma. cia ne ebay ar kita pardavimu platforma kuri atlieka tarpininko vaidmeni (ir aisku ne uz dyka). reiktu pranesti policijai apie sukciavima, bet man rodos suma traukia tik ant administracines nuobaudos.
paziurek i tai is kitos puses, uz 40 euru gavai nebloga pamoka. dabar manau pries pirkdama pasitikrinsi pardaveja.

3

Re: Scammerių svetainės

dar vienas progresyvus startuolis :::016

4

Re: Scammerių svetainės

Daktaras nuo varenos parašė:

uzjauciu del prarastu pinigu, bet manau kad bankas cia teisus. mes patys privalome tikrintis kur ir ka perkam. pardavimas nera nusikaltimas (nusikaltimas kai preke nepristatoma) o bankas neprivalo tikrinti pardavejo legaluma. cia ne ebay ar kita pardavimu platforma kuri atlieka tarpininko vaidmeni (ir aisku ne uz dyka). reiktu pranesti policijai apie sukciavima, bet man rodos suma traukia tik ant administracines nuobaudos.
paziurek i tai is kitos puses, uz 40 euru gavai nebloga pamoka. dabar manau pries pirkdama pasitikrinsi pardaveja.

Nusišneki, bet žiauriai nesišneki,prie ko čia policija jeigu tai yra komercinis sukčiavimas. Ne apie pardavimą čia eina kalba, tiksliau čia eina kalba apie labai daug dalykų, negi neskaitei ką rašiau? Taip, pardavimas legalus ir aš dėl to nesiginčiju, bet į banką kreipiausi tai ne dėl to, o dėl to, kad jie PER-PARDUODA nesamus bilietus, kitaip tariant jie parduoda fake'inius bilietus 3x rinkos kaina + jie nėra oficialiai įgalioti pardavinėti tuos bilietus, tai reiškia, kad jų bilietai negalioja. Rašiau kur kreipiausi. O šiaip, jo, mes turėtume patys tikrintis svetaines, bet esmė tame, kad aš iš Viagogo jau pirkausi vieną kartą bilietus ir su jais viskas buvo okay, tikrai nepermokėjau, tad pirkau vėl, bet deja atsitiko va taip. Esmė tame, kad tokie kaip Viagogo ar pnš yra laabai slidūs ir protingi scammeriai, jie atrodys visiškai legalūs iki tol kol tik nusipirksi, o paskui prasidės shit strom.

5

Re: Scammerių svetainės

Baik cia su vejo malunais kovot. Skupas moka du kartus kaip sakoma.

Viagogo ne scam ir jie jokiu bilietu nepardavineja beje.

6 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-12-03 02:31)

Re: Scammerių svetainės

Mantė parašė:

Nusišneki, bet žiauriai nesišneki,prie ko čia policija jeigu tai yra komercinis sukčiavimas.

komercinis sukciavimas taip pat nusikaltimas, bet tau tokiai PROTINGAI atrodo kad juos tiria turbut butu ukis.

Mantė parašė:

bet į banką kreipiausi tai ne dėl to, o dėl to, kad jie PER-PARDUODA nesamus bilietus, kitaip tariant jie parduoda fake'inius bilietus 3x rinkos kaina + jie nėra oficialiai įgalioti pardavinėti tuos bilietus, tai reiškia, kad jų bilietai negalioja

tu skaitai ka pati rasai?
tau atrodo kad bankas turi aiskintis kas igaliotas pardavineti bilietus ir kas ne? dar jie turi tikrinti bilietu kainas?
rukiai sendien?
jie gali tau parduoti 10 kartu o 11 apgaut ir bankas cia tau nieko nepades. ne banko kompetencijos tokius dalykus aiskintis
tu paspaudei moketi ir bankas perveda nuo taves kitam. VISKAS. jei tavo kortele dingo ir kaskas pasinaudojo tavo kortele tada nedidele tikimybe yra atgauti pinigus

7

Re: Scammerių svetainės

Žygis parašė:

Baik cia su vejo malunais kovot. Skupas moka du kartus kaip sakoma.

Viagogo ne scam ir jie jokiu bilietu nepardavineja beje.

Oh really?
Pasiskaityk šitus straipsnius ir tada sakyk https://www.altpress.com/news/rammstein-resale-tickets-viagogo-banned-germany/
https://www.bbc.com/news/business-44299981
https://www.news.com.au/entertainment/music/tours/the-great-concert-ticket-ripoff-how-are-these-companies-allowed-to-exist/news-story/b0a0e4ba9fb92b3738e55e63bb9bd9fb
Nors man rodos tu net nedaskaitei iki tos vietos kur parašyta, kad oficialiame bilietų pardavimo puslapyje du bilietai kainuoja 150-160 eurų, taigi aš realiai permokėjau daugiau nei 200 eurų. Ir deja jie pardavinėja bilietus, tu gal nežinau maišai su kokia kita svetaine panašiu pavadinimu.

8

Re: Scammerių svetainės

Daktaras nuo varenos parašė:
Mantė parašė:

Nusišneki, bet žiauriai nesišneki,prie ko čia policija jeigu tai yra komercinis sukčiavimas.

komercinis sukciavimas taip pat nusikaltimas, bet tau tokiai PROTINGAI atrodo kad juos tiria turbut butu ukis.

Mantė parašė:

bet į banką kreipiausi tai ne dėl to, o dėl to, kad jie PER-PARDUODA nesamus bilietus, kitaip tariant jie parduoda fake'inius bilietus 3x rinkos kaina + jie nėra oficialiai įgalioti pardavinėti tuos bilietus, tai reiškia, kad jų bilietai negalioja

tu skaitai ka pati rasai?
tau atrodo kad bankas turi aiskintis kas igaliotas pardavineti bilietus ir kas ne? dar jie turi tikrinti bilietu kainas?
rukiai sendien?
jie gali tau parduoti 10 kartu o 11 apgaut ir bankas cia tau nieko nepades. ne banko kompetencijos tokius dalykus aiskintis
tu paspaudei moketi ir bankas perveda nuo taves kitam. VISKAS. jei tavo kortele dingo ir kaskas pasinaudojo tavo kortele tada nedidele tikimybe yra atgauti pinigus

Man rodos tu mane ne taip supratai arba pats kažką rūkai,nes dabar tai jau vėjus vpš šneki. Pervedimas darytas per BANKĄ, jeigu pervedimas būtų darytas per pvz Paypal, tada rašyčiau jiems ir su jais aiškinčiausi ir pnš. Bet tavo žiniai visam pasaulyje žmonės, kuriuos nuskriaudė Viagogo ar kitos scammerių svetainės eina aiškintis per BANKUS ir jie po tyrimų dažniausiai pinigus gražina, gal tau numesti postus, kur žmonės rašo apie tai? Nors ne, iš to ką tu rašai, man rodos tu vis vien nepatikėtum.

9

Re: Scammerių svetainės

Nieko cia nepadarysi. Nebent i tos salies kur registruotas portalas parasysi kokiai instancijai, ir tai klausimas ar irodytum ka.

10

Re: Scammerių svetainės

Eugis parašė:

Nieko cia nepadarysi. Nebent i tos salies kur registruotas portalas parasysi kokiai instancijai, ir tai klausimas ar irodytum ka.

Tūkstančiai žmonių atgavo pinigus, tai kodėl aš neturėčiau atgauti? Yra visa grupė fb nukentėjusiems nuo Viagogo, žmonės ten ir iš Anglijos, ir iš Rumunijos ir kitų šalių. Kai kurie netgi per teismus eina. Viskas priklauso kiek kovosi, nes blogiauso yra du dalykai, kuriuos gali padaryti, pirmas, per parduoti bilietus, o antras tiesiog susitaikyti. Abiem atvejais prisidedi prie jų sistemos ir nieko nedarai, kad juos sustabdyti. Mes turim Vartotojų teisių apsaugą, kuri ir būtent rūpinasi panašiais dalykais, esmė tame, kad visur reikia įrodančių dokumentų ar kažko, tai vat dabar tą ir renku. Parašiau arenai, kurioje koncertas vyks, jeigu jie atsiųs pasirašytą dokumentą, kuriame nurodoma, kad bilietai nelegalūs ir su jais manęs neileis, jau nebloga pradžia. Tiesiog Lietuvoje mažai kas kovoja, nes dauguma va kaip tu, iš kart neigiamam rezultatui viską nurašo, todėl pas mus ir nežino kaip elgtis, kai tokie dalykai nutinka. Man galima sakyti pasisekė, 367 eurai dar palyginus nedaug, skaičiau toj grupei kažkas neteko 500 svarų, bet bankas sugrąžino tuos pinigus greitai.

11 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-12-03 10:25)

Re: Scammerių svetainės

Nakti nedaskaiciau. Suma pakankama iskelti baudziamai bylai. Jei bus teismas ir teismas pripazins kad buvo sukciaujama ir visi sanderiai  bus paskelbti negaliojanciais. Tik pirma tau reikia kreiptis ne i banka. Kol  nera uzregistruotas nusikaltimas bankui viskas cia legalu. Pasidomek po kokiu proceduru bankas grazino zmonem pinigus

12

Re: Scammerių svetainės

Daktaras nuo varenos parašė:

Nakti nedaskaiciau. Suma pakankama iskelti baudziamai bylai. Jei bus teismas ir teismas pripazins kad buvo sukciaujama ir visi sanderiai  bus paskelbti negaliojanciais. Tik pirma tau reikia kreiptis ne i banka. Kol  nera uzregistruotas nusikaltimas bankui viskas cia legalu. Pasidomek po kokiu proceduru bankas grazino zmonem pinigus

Į teismą kreipsiuosi tik jau ekstra atveju, o dabar, kadangi banko sprendimas ne galutinis ir galiu su juo nesutikti, tą ir padarysiu, tik tiek, kad dabar renku dar daugiau įrodymų kaip kas

13 (redagavo Žygis 2018-12-03 10:44)

Re: Scammerių svetainės

Mantė parašė:
Žygis parašė:

Baik cia su vejo malunais kovot. Skupas moka du kartus kaip sakoma.

Viagogo ne scam ir jie jokiu bilietu nepardavineja beje.

Oh really?
Pasiskaityk šitus straipsnius ir tada sakyk https://www.altpress.com/news/rammstein-resale-tickets-viagogo-banned-germany/
https://www.bbc.com/news/business-44299981
https://www.news.com.au/entertainment/music/tours/the-great-concert-ticket-ripoff-how-are-these-companies-allowed-to-exist/news-story/b0a0e4ba9fb92b3738e55e63bb9bd9fb
Nors man rodos tu net nedaskaitei iki tos vietos kur parašyta, kad oficialiame bilietų pardavimo puslapyje du bilietai kainuoja 150-160 eurų, taigi aš realiai permokėjau daugiau nei 200 eurų. Ir deja jie pardavinėja bilietus, tu gal nežinau maišai su kokia kita svetaine panašiu pavadinimu.

Jie veikia kaip turgus kuris sujungia norincius parduoti savo bilietus su norinciais pirkti, bet patys nieko nepardavineja, taip atsikratydami labai daug atsakomybes. Toks modelis is principo negali butu patikimas, ypac jei pirkejas neziuri is ko perka. Kaip gyvenimiskas analogas, jei gariunuose tau pardave supuvusias bulves ne gariunai kalti o pats pardavejas. Bankas cia isviso ne prie ko.

Nezinau kaip ten tiksliai buvo bet jei matai 2 bilietus i rammstein koncerta uz 36 eurus, nemanai ka tai too good to be true?

Paypal apsaugo nuo tokiu apsizioplinimu. Su banko pavedimai kad atgautum reikia but sudarius pardavimo-pirkimo sutarti, tada galetum kreiptis i ESCP ir atgautum pinigus.

14

Re: Scammerių svetainės

Žygis parašė:
Mantė parašė:
Žygis parašė:

Baik cia su vejo malunais kovot. Skupas moka du kartus kaip sakoma.

Viagogo ne scam ir jie jokiu bilietu nepardavineja beje.

Oh really?
Pasiskaityk šitus straipsnius ir tada sakyk https://www.altpress.com/news/rammstein-resale-tickets-viagogo-banned-germany/
https://www.bbc.com/news/business-44299981
https://www.news.com.au/entertainment/music/tours/the-great-concert-ticket-ripoff-how-are-these-companies-allowed-to-exist/news-story/b0a0e4ba9fb92b3738e55e63bb9bd9fb
Nors man rodos tu net nedaskaitei iki tos vietos kur parašyta, kad oficialiame bilietų pardavimo puslapyje du bilietai kainuoja 150-160 eurų, taigi aš realiai permokėjau daugiau nei 200 eurų. Ir deja jie pardavinėja bilietus, tu gal nežinau maišai su kokia kita svetaine panašiu pavadinimu.

Jie veikia kaip turgus kuris sujungia norincius parduoti savo bilietus su norinciais pirkti, bet patys nieko nepardavineja, taip atsikratydami labai daug atsakomybes. Toks modelis is principo negali butu patikimas, ypac jei pirkejas neziuri is ko perka. Kaip gyvenimiskas analogas, jei gariunuose tau pardave supuvusias bulves ne gariunai kalti o pats pardavejas. Bankas cia isviso ne prie ko.

Nezinau kaip ten tiksliai buvo bet jei matai 2 bilietus i rammstein koncerta uz 36 eurus, nemanai ka tai too good to be true?

Paypal apsaugo nuo tokiu apsizioplinimu. Su banko pavedimai kad atgautum reikia but sudarius pardavimo-pirkimo sutarti, tada galetum kreiptis i ESCP ir atgautum pinigus.

Aš žinau, kaip jie veikia, ir taip, jie nusikrato atsakomybės, bet jie vis tiek pardavinėja fake bilietus, o google adds juos rodo kaip legalius, nors jie tokie nėra. Tu matau neskaitai ką rašau, jeigu tau normalu už du biletus sumokėti 300 virš eurų, tai nežinau tada, tai gal tu iš ten ir pirkis, bet jeigu OFICIALIOJE SVETAINĖJE per kurią parduodami bilietai ir kuri vienintelė BUVO ĮGALIOTA pardavinėti jų bilietus už bilietą prašo 70 eurų daugiausiai, tai viskas normalu, Viagogo deja už bilietą prašė 181 eurą, skirtumą matai?
Žodžiu, nesiginčysiu ir nieko neįrodinėsiu tau, nes ne tam šitą temą sukūriau, bet kaip jau kažkur esu minėjusi, žmonės visame pasaulyje eina į bankus ir kažkaip pinigus atgauna, atgausiu ir aš, o jeigu ne - teismas bus. Simple.

15

Re: Scammerių svetainės

Butu idomu suzinoti istorijos finala.

16

Re: Scammerių svetainės

Daktaras nuo varenos parašė:

Butu idomu suzinoti istorijos finala.

Šioks toks update'as, gavau atsakymus iš Arenos, iš organizatoriaus ir iš oficialaus bilietų pardavėjo. Tie visi atsakymai yra mano įrodymai, tad dabar siųsiu bankui ir labai tikiuosi, kad šį kartą suveiks

17

Re: Scammerių svetainės

Žyniai, piemenys, avys ir vilkai

18

Re: Scammerių svetainės

Nebandei baznycion nueit. Na pasitikrint mus ar nemus?

19

Re: Scammerių svetainės

Jonas parašė:

Nebandei baznycion nueit. Na pasitikrint mus ar nemus?

:::044

20

Re: Scammerių svetainės

Mantė parašė:
Žygis parašė:
Mantė parašė:

Oh really?
Pasiskaityk šitus straipsnius ir tada sakyk https://www.altpress.com/news/rammstein-resale-tickets-viagogo-banned-germany/
https://www.bbc.com/news/business-44299981
https://www.news.com.au/entertainment/music/tours/the-great-concert-ticket-ripoff-how-are-these-companies-allowed-to-exist/news-story/b0a0e4ba9fb92b3738e55e63bb9bd9fb
Nors man rodos tu net nedaskaitei iki tos vietos kur parašyta, kad oficialiame bilietų pardavimo puslapyje du bilietai kainuoja 150-160 eurų, taigi aš realiai permokėjau daugiau nei 200 eurų. Ir deja jie pardavinėja bilietus, tu gal nežinau maišai su kokia kita svetaine panašiu pavadinimu.

Jie veikia kaip turgus kuris sujungia norincius parduoti savo bilietus su norinciais pirkti, bet patys nieko nepardavineja, taip atsikratydami labai daug atsakomybes. Toks modelis is principo negali butu patikimas, ypac jei pirkejas neziuri is ko perka. Kaip gyvenimiskas analogas, jei gariunuose tau pardave supuvusias bulves ne gariunai kalti o pats pardavejas. Bankas cia isviso ne prie ko.

Nezinau kaip ten tiksliai buvo bet jei matai 2 bilietus i rammstein koncerta uz 36 eurus, nemanai ka tai too good to be true?

Paypal apsaugo nuo tokiu apsizioplinimu. Su banko pavedimai kad atgautum reikia but sudarius pardavimo-pirkimo sutarti, tada galetum kreiptis i ESCP ir atgautum pinigus.

Aš žinau, kaip jie veikia, ir taip, jie nusikrato atsakomybės, bet jie vis tiek pardavinėja fake bilietus, o google adds juos rodo kaip legalius, nors jie tokie nėra. Tu matau neskaitai ką rašau, jeigu tau normalu už du biletus sumokėti 300 virš eurų, tai nežinau tada, tai gal tu iš ten ir pirkis, bet jeigu OFICIALIOJE SVETAINĖJE per kurią parduodami bilietai ir kuri vienintelė BUVO ĮGALIOTA pardavinėti jų bilietus už bilietą prašo 70 eurų daugiausiai, tai viskas normalu, Viagogo deja už bilietą prašė 181 eurą, skirtumą matai?
Žodžiu, nesiginčysiu ir nieko neįrodinėsiu tau, nes ne tam šitą temą sukūriau, bet kaip jau kažkur esu minėjusi, žmonės visame pasaulyje eina į bankus ir kažkaip pinigus atgauna, atgausiu ir aš, o jeigu ne - teismas bus. Simple.

Negaliu ne isikisti, Mante o tu pati skaitai ka rasai? Temoje nurodai, kad uz 2 bilietus sumokejai tik 36 eur, kas yra labai itartina kaip uz toki koncerta, o veliau ginco metu jau rasai, kad 367eur uz 2, o dabar, kad prase 181 uz viena 181x2 gausis 362eur.. Jai taip reikalus aiskiniesi, taip zioplinedama tai neisivaizduoju kaip sugebesi atgauti pinigus. Pavedimai jai neskubus nukeliauja per mazdaug 1-3 dienu galima juos atsaukti bet tai kainuoja ir tai ne visada pavyksta. Kiek supratau banke ne esi uzsisakius tos paslaugos per kuria butu tikrinami gavejai ir del to pinigu atgavimas uztruks. O vartotoju teisiu inspekcija nesiulau kreiptis nes jie daznai atsisako nagrineti skundus, teisindamiesi, kad neturi salygu per TV kai parodo tai salygos kuo puikiausios o kai nukentejusiam vartotojui padeti tai jau neturi nei salygu o svarbiause manau noro.