181

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva, so schlimm ist es noch nicht. Die Liebe ist da, sie hat bloß eine andere Dimension und Bedeutung angenommen. Schade nur, dass die Leidenschaft weg ist. Alles gut smile , aber danke.

182

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord parašė:

Ieva, so schlimm ist es noch nicht. Die Liebe ist da, sie hat bloß eine andere Dimension und Bedeutung angenommen. Schade nur, dass die Leidenschaft weg ist. Alles gut smile , aber danke.

ein Stückchen Pessimismus: weiter es wird noch schlimmer

183

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Ieva, so schlimm ist es noch nicht. Die Liebe ist da, sie hat bloß eine andere Dimension und Bedeutung angenommen. Schade nur, dass die Leidenschaft weg ist. Alles gut smile , aber danke.

ein Stückchen Pessimismus: weiter es wird noch schlimmer

Na super... Das baut auf big_smile

184

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Wird nicht schlimmer. Das ist nur vorübergehend. Was die Leidenschaft anbetrifft, sollte man etw.einfallen lassen, es gibt so viele Möglichkeiten...

185

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

was macht Laimute heute? warum sie ist nicht da? Laimute komm zu uns bitte)

186

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva nuėjo hebrajų mokytis, nes gėda mokėti vokiečių, nemokant savo.

187 (redagavo Valdas 2022-03-28 23:13)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ta meilė tokia trapi - kiek besaugotų ją, kaip nors vistiek 'sustoja širdutės' nuo jos, ir pakrypsta viskas kita linkme. Tuo meilė ir įdomi. Nekintamumas ją sugadintų.

188

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Ta meilė tokia trapi - kiek besaugotų ją, kaip nors vistiek 'sustoja širdutės' nuo jos, ir pakrypsta viskas kita linkme. Tuo meilė ir įdomi. Nekintamumas ją sugadintų.

Įdomi mintis

189

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Ieva nuėjo hebrajų mokytis, nes gėda mokėti vokiečių, nemokant savo.

Kas čia per naujienos smile?

190

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Aš jai parašiau asmeninę žinutę su replika apie tai. Kodėl ji moka ne tą kalbą. smile

191

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Ta meilė tokia trapi - kiek besaugotų ją, kaip nors vistiek 'sustoja širdutės' nuo jos, ir pakrypsta viskas kita linkme. Tuo meilė ir įdomi. Nekintamumas ją sugadintų.

nea tikroji meile yra amzina. jei tavo meile trapi reiskia ji netikra

192

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Aš jai parašiau asmeninę žinutę su replika apie tai. Kodėl ji moka ne tą kalbą. smile

Nu ir padauža tu... big_smile

193

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Man nepatiko jos požiūris į save.

194 (redagavo Valdas 2022-03-28 23:45)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinai, tikra meilė yra tikra tol, kol neatsiranda genetiškai tinkamesnis žmogus. Ji tokia pat tikra kaip noras masturbuotis. Išgeri kavos ir meilė dingo.

195

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Konstantinai, tikra meilė yra tikra tol, kol neatsiranda genetiškai tinkamesnis žmogus. Ji tokia pat tikra kaip noras masturbuotis. Išgeri kavos ir meilė dingo.

Nepritariu.

196

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kodėl?

197

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Meilė yra kiekviename iš mūsų, jeigu esam sąmoningi, sveiki žmonės. Mes ja dalinamės ir su kitais. Jeigu turim kokių nors problemų, netenkam jėgų savyje jį puoselėti, tuomet šis jausmas priblėsęs arba net užgesęs. Įsimylėjimas, taip, jis trumpalaikis. Anot šv.Pauliaus - meilė kantri. Bet " nešerkim perlų kiaulėms", anot Kristaus. Taigi- būkim sąmoningi. O visa kita, tai svaiginimasis, orginės būsenos, jos ok iki tam tikro laipsnio, bet trumpalaikės.

198

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Meiles nebuna

199

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Best In The World parašė:

Meiles nebuna

o kam tada gyventi jei meiles nera?

200

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Best In The World parašė:

Meiles nebuna

Reiktų įsigilint į save ir pagalvot, ką mes mylim, kam linkim gero, kam norim suteikt džiaugsmo, švelnumo, kas mus žavi ir pnš. Tai ir bus meilė. Ir tą jausmą reikia nuolat gaivinti, puoselėti.
Jeigu tų jausmų, emocijų nėra, jeigu viduje tuštuma, niekas nedžiugina, niekam nejaučiam prielankumo, net nekenčiam, tuomet aišku, kad su mumis kažkas netaip, kažkas nepasėjo mumyse to poreikio, tuomet reikėtų išsiaiškint, analzuot save, domėtis psichologija, savo praeitimi, vaikyste. Svarbu atpažinti ir bandyt save suprasti, ugdyti.
Bet gali atsitikt ir taip, kad ir liksim mizantropiški keistuoliai. Jeigu tai tenkina, tai ok.