1

Tema: Kaip parsisiunciat muzika?

Sveiki, per kokius puslapius siunciates muzika is youtubes? Aš pats siunčiuosi iš http://www.mp3conve.com/lt.html

2

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

Šiais laikais niekas nebesisiunčia muzikos. O tu nespamink geriau savo webo.

3

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

Iš www.y2mate.com

4

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

Birutė parašė:

Šiais laikais niekas nebesisiunčia muzikos. O tu nespamink geriau savo webo.

siuncias

5

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

Darius parašė:
Birutė parašė:

Šiais laikais niekas nebesisiunčia muzikos. O tu nespamink geriau savo webo.

siuncias

siunciuosi jei nusimato ilga kelione su masina o pas mane magnetola su usb. tai prisisiunciu sau 32 Gb muzikos ikisu usb i magnetola pasileidziu muzika ir 2 tukst km iki vakaru europos) o namuose tai nieko nesisiunciu man youtubes uztenka. bet siunciuosi dazniausiai is rusisko promodj(taskas)com bet as nieko nereklamuoju. kartais ir is youtubes siunciuosi. yra kazkoks tinklapis kur konvertuoja garsa is youtubes i mp3 faila

6

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

o del muzikos siuntimo labai padeda rusiskas internetas. nes ten dar liko nemokamu tinklapiu kuriu dar neuzdare ir neuzbanino. vakaruose del autoriniu teisiu jau nieko nemokamo neparsisiusi. tai ivedi dainos pavadinima i yandexa spaudi Enter ir vis tiek surasi is kur parsisiusti. jei uzsidarys vienas tinklapis tai atsiras dar daug kitu. taip kad Runetas visada gelbeja

7

Re: Kaip parsisiunciat muzika?

bet ten tuose puslapiuose atsimenu zaycev.net naudodavau - spaudi, reklamos viena po kitos kol atsisiunti daina, dar ir virusu turbut gali lengvai pasigaut. As tai tik youtube paskutiniu metu - susirandu ir nueinu i koki kur konvertuoja i mp3.