61

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Ir sorius dar karta kad taip rasiau norejau isgirst tik atsiliepimus apie dyzeli ir parodyt vienam zmoguciui,nes mane isvadino paskutine kvaile kad ruosiuosi pirkt dyzeli;)

62

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

viskas ok su tuo dyzeliu, bet ne visi dyzeliai yra teisingi ir geri wink

63

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Ta prasme teisingi?

64

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

"teisingas" siame kontekste is esmes sinonimas zodziui "geras". i smulkmenas nesileisim wink

65

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

nius kad senesnem masinom tai joo o kas siaip dar ten pas juos negero????

66

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

pas dyzelius? bir bir bir - va tas anksciau ar veliau islenda, labai birba

67

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

ai nu su tuo tai kaip nors susikovosiu;) nes tikrai nezadu su ja vazinet 10metu;)

68

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

o tai jau tiksliai zinai, ka pirksi?

69

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

jo smile kokia tai dar nzn bet tiksliai dyzeli, o siaip ieskau dar vis...:)

70

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

daug ka daro dar pirmas ispudis, kada zmogus priseda su automatu pavazinet arba su mechanine wink

71

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tadas, 24 parašė:

daug ka daro dar pirmas ispudis, kada zmogus priseda su automatu pavazinet arba su mechanine wink

kaip teigia liaudies išmintis, pirmas įspūdis dažnai būna klaidingas;)

72

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Klaidingas ne klaidinagas bet kai tenka palyginti,kiekvienas renkames kas arciau sirdies:)

73

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Be praktikos sunku palyginti. Tarkime pasodink zmogu i 1.3l masina ir jam tas benzinas tikrai "netrauks" smile

74

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

kaip čia kažkada sakė Tomas, taip ir manęs nežavi automatų lagai (t.y. atsilikimai). Būna tokių situacijų, kai reikia staigiai lenkti, o užmynūs tapke automatas dar pagalvoja kokią bent 1 sec, ką jam daryti ir numeta pavarą žemyn, o kartais dar net ne tiek žemai, kaip reikėjo, tai vėl būna kox 0,5sec pagalvojimas, o tu tuo metu esi išlindęs priešingoje juostoje ir grėsmingai dar nieko neaplenkei. Tad jei mašina neturi didelio sukimo momento, kurie yra visokiausiuose daugialitruose aparatuose MB, BMW ar kitos mašinos, tai dažniausia jau turi lįsti atgal į savo liniją, kad nesusidurti priekiu su artėjančiu automobiliu. Žinoma su tokia bėda teko susidurti tik senesniuose automobiliuose. Aš tai esu prieš visiškus automatus, man jau geriau semi-automatai (pusiau-automatai) pvz: ten kaip Tip-Tronic ir kitos mandros pavarų perjungimo sistemos be sankabos.

75

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na kla as galiu pasakyt vel del automato:) labai geras daiktas ir ne tiek jau daug masto, bet svarbiausia ir mechaninei ir automatui tai variklis: bus voveraite po kapotu tei ir dviratininko neaplenksi, o kokiu 150 HP nedideliai masinai pilnai pakanka atlikt visus manevrus (nors man ir 200HP mazai)
o antra visi automatai geri kol negenda:)PVZ: Prelude5 deze 2500-3000 remontas:)

76

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

o kažkas dar ankščiau sakė, kad automatai pigūs explotacijoje :V big_smile

77

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 parašė:


o antra visi automatai geri kol negenda:)PVZ: Prelude5 deze 2500-3000 remontas:)

patikslinsiu, visi automatai geri, kol nesugadinami;)

78

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

ne nu taip:) tik ta tarpine nu tą gerą:) tarp vairo ir sedynes pramus:)

79

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

siaip dabartiniu automobiliu tendencijose matoma, kad pereinama prie belaipsniu pav. deziu ir automatu. O del remonto - ir mechanines kainuoja l. brangiai remontas wink

80

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na as suprantu kad automatai geri:) tik kad tarpine kartais nekokia:) nu ta tarp vairo ir sedynes:)