1

Tema: Auto verslas is rusijos

Sveik.
Baltijos salyse, bei Rytu Europoje perkame sportinius automobilius, paskui juos su kolega parduodame Vakaru Europoje, bet jau Europoje sunku is sportiniu automobiliu kaska rasti. Dabar vartau rusiskus, bei baltarusiskus automobiliu portalus ir tu automobiliu labai daug pas juos, bei kainos labai viliojancios. Taigi, idomiausia dalis kaip parsivaryti automobili namo (tarkim is Maskvos)? Skristi ar vaziuoti traukiniu tai taip ar taip reiketu, bet ar vaziuoti su juo ar ieskoti tralo (ar isviso yra tralu is Rusijos)? Kaip su tranzitiniais numeriais? Taipogi kaip su automobilio ismuitinimu?
Esu girdejas, kad Rusijoje yra labai stipriai apmokestinti galingi automobiliai, todel rusai ju atsikrato ir seip pas juos krize su rubliu.
Buciau labai dekingas uz patarimus.

2 (redagavo POLE 2019-03-16 19:58)

Re: Auto verslas is rusijos

gali i tenta krauti auto ir taip isvengsi mokesciu didesniu

3

Re: Auto verslas is rusijos

pas mane draugai uzsiema auto prekyba tik i rusija tai perka jie is jav labai gerai visokius bmw,audi,mb naujesniu metu

4

Re: Auto verslas is rusijos

Putinas užpuolė, tuoj išsiplaus burnąs, ir atrašys

5

Re: Auto verslas is rusijos

RAŠYTI ŽINUTE PM
Sveiki, yra gal norinčių greitai užsidirbti 10€?

•Programėlė monese, visą info plačiau parašysiu į PM, užsiregistravę pirmą kartą su mano koduku KAROL530 gausit 5€.

•Po to galėsite kviesti draugus ar šeimos narius prisijungti prie programėlės ir už vieną pakvietimą gausit 10€.
•Pinigus išsiimti galima iškart!

KĄ DOMINA KOMENTUOKITE IR PAAIŠKINSIU☺️