41

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

O siaip zinok labai grazu, kai vaikinas pabudes kuzda i ausi "pabusk, grazioji mano, siandien myliu tave labiau nei vakar, bet maziau negu rytoj"

42

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

O koks buvo isradingiausias komplimentas is vaikino,kuris ilgam istrigo,o ne tie banalus ,,katytes", ,,zuikytes", ,,pupos"???:D

43

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Vienas vaikinukas vis mane zavute vadindavo. Man labai patiko:D O tos visos saulutes, katytes, pupytes ir panasiai, jau per daug nuvalkiota, pabode...

44

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

savaji vadinu naijniuku smile o jis mane savo saulyte ir maziuke smile

45

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

mano drauge vaikinas rykliuku vadina smile
as tai tuos mielus zodelius dazniausiai vartoju kai ko nors is draugo reikia arba kai jis pyksta ir bambet pradeda, tada bambuku pravardziuoju big_smile

46

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

visi malonybiniai ir mazybiniai zodziai labai glosto moters ausytes wink kaip pvz.: katyte, kiskeli, paukstyte, bezdzionele, ziurkyte, kiaulyte ir t.t. wink big_smile big_smile big_smile

47

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Egidijus, 24 parašė:

visi malonybiniai ir mazybiniai zodziai labai glosto moters ausytes wink kaip pvz.: katyte, kiskeli, paukstyte, bezdzionele, ziurkyte, kiaulyte ir t.t. wink big_smile big_smile big_smile

Ir ko gi noreti... Juk moterys myli ausimis...

48

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

the best BOBA;D o seip kadangi savo vardo nekenciu ir nenoriu nieko fyfisko ir pan tai unreal ir lb miela man butu tiesiog tox paprastas kaip zemes zvaigzdute big_smile

49

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

xmm o man is mano katino lupu ir visos zuikutes, saulytes, katytes, mazytes ir mergytes mielai skamba..:D bet labiausiai patinka kai ka nors ne tik mielo, bet ir juokingo sugalvoja, pvz dabar mane vadina skruzdelyte...sakes kaip faina:D arba kazkada buvo pavadines voveryte. arba ziogeliu=) arba dar megsta mane vadint "panele geltonom akim":D nezinau kodel jam mano akys atrodo geltonos, bet man cia be proto grazus komplimentas.. kazkokia isskirtine pasijauciu:D

50

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Ai tiesa, mane dar keli vaikinukai egzotika vadino:) Man patiko:D)

51

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Julija, 19 parašė:

Ai tiesa, mane dar keli vaikinukai egzotika vadino:) Man patiko:D)


ir kazi kodel tie keli vaikinai tave taip vadino :V :V :V smalsu pasidare big_smile big_smile big_smile

52

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Manau, geriausia zmogu vadint priesingai, nei yra is tikruju... Aisku, as neskaitau tu atveju, kai kalbi su ironija ar pan... Jei panike labai grazi, tai manau originaliau ja butu vadint kokia nors "piktaja ragana" ( big_smile big_smile big_smile ), negu sakyt senai zinoma tiesa...

53

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

na man patinka tiesiog kj vajkinas grazej sneka.. nesvarbu kjp mane pavadins, kad net ir vardu! mna malonu girdeti kaj jisaj sako tave myliu, pasiilgau..

54

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

graziu yra dg..bet man slyksciausias kai vaikinai sako pupyte..kaip kokiai..:P

55

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

juokingiausiai ir originaliausiai esu vadinta "kleckiuku" ;D

56

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Andrius, 25 parašė:

o ar Jums pvz patiktu jei jus pvz vadintu rupuzele(ike) arba gyvacike?:Dgi irgi grazus zodeliai

jei gyvaciuke vadintu, kaip ir didziuociaus, mat gyvates metais gimus tongue

57

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

Egidijus, 24 parašė:
Julija, 19 parašė:

Ai tiesa, mane dar keli vaikinukai egzotika vadino:) Man patiko:D)


ir kazi kodel tie keli vaikinai tave taip vadino :V :V :V smalsu pasidare big_smile big_smile big_smile


Nezinau... Gal todel, kad akutes mazos, siauros:D) Veido bruozai nera lietuviski:D)

58

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

O siaip man fainiausia, kai mane vadina Julija, Julyte arba Julička:-) Tik nevirskinu, kai Jule vadina..:{}

59

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

O man labai nepatinka kai mane saule vadina arba grazuole, sexiuku, vaikuciu, mazute. Patinka kai mane zuikiu vadina.. ( bet tik kaikurie vaikinai, na gal tiksliau man patinka kaip jie ta zodi istaria:)) ai mane dar pykštuku vadina (kai pikta bunu)

60

Re: kaip jums patiktu, kad jus vadintu jusu vaikinas? ;)

o man visai patinka "debeseli":V