1

Tema: Skrydis oro balionu

Sveiki, gal žinote iš savo patirties kurioje Lietuvos vietoje skrydis oro balionu yra pats gražiausias. Noriu pirmą kartą išbandyti šią pramogą, bet nesinori taip aukštai pakilus į ora nieko gražaus ir įspūdingo nepamatyti.  :::b33

2

Re: Skrydis oro balionu

Manau visur pats gražiausias, svarbu "nenuvažiuoti į Rygą". :::001

3

Re: Skrydis oro balionu

Birštone gražu ir jo apylinkėse. Nes ten yra Nemuno kilpos, tai tikrai gamots labai daug gražios pamatysi.

4

Re: Skrydis oro balionu

Zarasu apylinkes rekomenduoju.

5

Re: Skrydis oro balionu

Būtų visai kietai išbandyt

6

Re: Skrydis oro balionu

Dovis parašė:

Būtų visai kietai išbandyt

pirma karta visai nieko. po to pradeda nervinti nemoksiski balionu pilotai:::003

7

Re: Skrydis oro balionu

Manau Birštonas( https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/birstonas-spa ) būtu puikus pasirinkimas, Nemunas labai gražiai turi atrodyti skrendant smile

8

Re: Skrydis oro balionu

Aš labai rekemenduoju išbandyti Birštone!
Šiaip nerealiai gražus miestelis ir pramogos Birštone superinės!

9

Re: Skrydis oro balionu

Emile parašė:

Aš labai rekemenduoju išbandyti Birštone!
Šiaip nerealiai gražus miestelis ir pramogos Birštone superinės!

supersupersuperines !

10

Re: Skrydis oro balionu

Šią vasarą gavau dovanų skrydį oro balionu iš čia : https://grupinis.lt/pramogos/oro-pramogos?priceFrom=0&priceTo=500  , šį kartą pasirinkau Trakus, esu kilusi su oro balionu  ir Vilniuje, tai vaizdai išties įspūdingi. Skrydžio trukmė dažniausiai 1 valanda, bet su visu pasiruošimu užtrunka 2-3 valandas. Kiek žinau, visada vyksta pirmojo skrydžio krikšto ceremonija ir diplomų įteikimas. Tikrai siūlau visiems išbandyti, labai gera patirtis ir prisiminimai.

11

Re: Skrydis oro balionu

Tomas parašė:

Šią vasarą gavau dovanų skrydį oro balionu iš čia : https://grupinis.lt/pramogos/oro-pramogos?priceFrom=0&priceTo=500  , šį kartą pasirinkau Trakus, esu kilusi su oro balionu  ir Vilniuje, tai vaizdai išties įspūdingi. Skrydžio trukmė dažniausiai 1 valanda, bet su visu pasiruošimu užtrunka 2-3 valandas. Kiek žinau, visada vyksta pirmojo skrydžio krikšto ceremonija ir diplomų įteikimas. Tikrai siūlau visiems išbandyti, labai gera patirtis ir prisiminimai.

as aukscio bijau)

12

Re: Skrydis oro balionu

Tomas parašė:

Šią vasarą gavau dovanų skrydį oro balionu iš čia : https://grupinis.lt/pramogos/oro-pramogos?priceFrom=0&priceTo=500  , šį kartą pasirinkau Trakus, esu kilusi su oro balionu  ir Vilniuje, tai vaizdai išties įspūdingi. Skrydžio trukmė dažniausiai 1 valanda, bet su visu pasiruošimu užtrunka 2-3 valandas. Kiek žinau, visada vyksta pirmojo skrydžio krikšto ceremonija ir diplomų įteikimas. Tikrai siūlau visiems išbandyti, labai gera patirtis ir prisiminimai.

Tomas ir esu kilusi) na idomiai cia) jus bent jau labiau tikroviskai SEO postus rasykite. kad bent jau moteriska gimine prie vardo tiktu

13

Re: Skrydis oro balionu

malunsparniu smagiau smile

14

Re: Skrydis oro balionu

Kas tave malunsparniu vėžins. Ju cieli koki 2 berods tera. Skirtingai nuo karsto oro pūslių

15

Re: Skrydis oro balionu

Tomas parašė:

Šią vasarą gavau dovanų skrydį oro balionu iš čia : https://grupinis.lt/pramogos/oro-pramogos?priceFrom=0&priceTo=500  , šį kartą pasirinkau Trakus, esu kilusi su oro balionu  ir Vilniuje, tai vaizdai išties įspūdingi. Skrydžio trukmė dažniausiai 1 valanda, bet su visu pasiruošimu užtrunka 2-3 valandas. Kiek žinau, visada vyksta pirmojo skrydžio krikšto ceremonija ir diplomų įteikimas. Tikrai siūlau visiems išbandyti, labai gera patirtis ir prisiminimai.

blem koks gemarojus, geriau tada su parasiutu nei su  ta pusle big_smile

16

Re: Skrydis oro balionu

Nebutina parašė:

blem koks gemarojus, geriau tada su parasiutu nei su  ta pusle big_smile

su parasiutu esu vares gal kokie 5 suoliai idomiausia kad neprisimenu kiek 4 ar 5. labiausiai atsimeni pirma ir antra paskui jau nebeskaiciuoji. ka galiu pasakyti: gera pramoga idomus laisvalaikio praleidimas gali susirasti daug nauju draugu isilieti i nauja bendruomene ir tureti nauja pomegi. bet atejo laikas kai susimasciau apie savo sveikata kam as busiu reikalingas jei susilauzisiu sau koja. juk visiskai niekam. uzsimusti su parasiutu tu neuzsimusi bet susizalojimu tikimybe yra. kol esi sveikas tu esi reikalingas visiems bet tik susizalosi ir visi nuo taves nusisuks. ir draugai ir valstybe ir absoliuciai visi. ir va tada kai susimasciau apie musu gyvenimo trapuma kaip lengva to gyvenimo netekti nusprendziau daugiau nerizikuoti savo gyvybe be reikalo. cia ir taip kasdien yra daug sansu uzsimusti o uzsiimdamas extreemu tu tuos sansus dar daugiau padidini. bet nieko nesakau nieko neatkalbineju pramoga tikrai gera ir isbandyti tikrai verta

17

Re: Skrydis oro balionu

Konstantinas parašė:
Nebutina parašė:

blem koks gemarojus, geriau tada su parasiutu nei su  ta pusle big_smile

su parasiutu esu vares gal kokie 5 suoliai idomiausia kad neprisimenu kiek 4 ar 5. labiausiai atsimeni pirma ir antra paskui jau nebeskaiciuoji. ka galiu pasakyti: gera pramoga idomus laisvalaikio praleidimas gali susirasti daug nauju draugu isilieti i nauja bendruomene ir tureti nauja pomegi. bet atejo laikas kai susimasciau apie savo sveikata kam as busiu reikalingas jei susilauzisiu sau koja. juk visiskai niekam. uzsimusti su parasiutu tu neuzsimusi bet susizalojimu tikimybe yra. kol esi sveikas tu esi reikalingas visiems bet tik susizalosi ir visi nuo taves nusisuks. ir draugai ir valstybe ir absoliuciai visi. ir va tada kai susimasciau apie musu gyvenimo trapuma kaip lengva to gyvenimo netekti nusprendziau daugiau nerizikuoti savo gyvybe be reikalo. cia ir taip kasdien yra daug sansu uzsimusti o uzsiimdamas extreemu tu tuos sansus dar daugiau padidini. bet nieko nesakau nieko neatkalbineju pramoga tikrai gera ir isbandyti tikrai verta

jei taip galvosi tai ir namuose gali save laimingai susizaloti, tai ne iseitis galvoti apie blogiausia, nors atsarga gedos nedaro, tik nereikai perdetai galvoti big_smile

18

Re: Skrydis oro balionu

O gal kas bandėt šuoliuką iš čia - https://www.geradovana.lt/oro-pramogos/suolis-parasiutu
ir apskritai arba dabar bus galima per apribojimus?