1

Tema: Automobilių remontas

Sveiki, gal kas galit rekomenduoti gerą servisą Kaune, kuriame remontuotų dyzelinius variklius?

2 (redagavo Teta 2020-04-27 15:40)

Re: Automobilių remontas

Aš per tą karantiną dar net padangų nepasikeičiau. Ieškau vasarinių pirkti. Gal kas bandėte iš čia    nes dar neturiu noro po fizines parduotuves vaikščioti. Na, ir laiko nelabai turiu. Šiaip jau jo nebūdavo, dabar kažkaip dar mažiau jo lieka su nuotoliniu darbu ir visa buitimi.

3

Re: Automobilių remontas

gabby parašė:

Sveiki, gal kas galit rekomenduoti gerą servisą Kaune, kuriame remontuotų dyzelinius variklius?

Kažkada (prieš kokius 5 metus, kol dar Kaune gyvenau) tvarkiausi pas tokį garažinį. Tel. 868484413.

Teta parašė:

Aš per tą karantiną dar net padangų nepasikeičiau. Ieškau vasarinių pirkti. Gal kas bandėte iš čia    nes dar neturiu noro po fizines parduotuves vaikščioti. Na, ir laiko nelabai turiu. Šiaip jau jo nebūdavo, dabar kažkaip dar mažiau jo lieka su nuotoliniu darbu ir visa buitimi.

Koks skirtumas, iš kur pirkti padangas? Ar jauti didelį skirtumą, kai perki pieną iš maximos ar iš rimi? Ne, nes pienas atkeliauja iš tų pačių tiekėjų. Tiesiog žiūrėkit, kad nepermokėtumėt kartais ir viskas, o skirtumo iš kur jūs jas pirksit - 0.

4 (redagavo Teta 2021-09-26 21:21)

Re: Automobilių remontas

Skirtumas perkant internetu tikrai yra. Tai pardavėjo patikimumas, pristatymo terminas ir panašiai. Detales automobiliui dažniausiai užsisakinėju iš https://partecha.lt/autodetaliu-kategor … ltras-2708 nes kartą išbandžiau, nenuvylė ir pasitikiu. Tikrai yra buvę atvejų, ypatingai su drabužių pardavėjais, kuomet lauki prekės labai ilgai ar nori grąžinti/pakeisti ir tenka rašyti ne vieną laišką ar net kreiptis į vartotojų teises

5

Re: Automobilių remontas

kur lietuvoje galima nusipirkti teleportaciniu kabinu ir lazeriniu ginklu?

6

Re: Automobilių remontas

qwerty parašė:

kur lietuvoje galima nusipirkti teleportaciniu kabinu ir lazeriniu ginklu?

Dar ko užsigeisite...

7 (redagavo qwerty 2021-09-27 18:10)

Re: Automobilių remontas

man labaj reike

8

Re: Automobilių remontas

qwerty parašė:

man labaj reike

Jeigu taip labaj reike, tai pasidomėkit Žaislų pasaulyje.

9

Re: Automobilių remontas

Balos zaliaragis parašė:

pas mane nedidelis bybukas na toks kaip pas agurka kai tik uzsimezges- su tuo bybuku tris vaikus isdroziau(su bybuku nedideliu) manau velu jau pas daktarus tie istampo(bybuka) iki 9-11 pas mane 7cm gal dar nevelu pas daktarus su nedideliu bybuku man 62 metai buvo pavasary- vaikai normaliais bybukais -vienas net dideliu(bybiu)

Čia tema apie automobilių remontą. :::021

10

Re: Automobilių remontas

gabby parašė:

Sveiki, gal kas galit rekomenduoti gerą servisą Kaune, kuriame remontuotų dyzelinius variklius?

11

Re: Automobilių remontas

Balos zaliaragis parašė:

tik is akiu raineliu nustate tevyste(visi septyni berniukai) o taip ir lazeriu sviete ir dvilinka buvo sulenke pirstu nosi siekiau (du berniukai pasirodo ne mano-svetimus uzauginau ir tas su didele birka pasirodo ne mano buvo uztaisytas omg)

Aiškus, žalias balos ragas.

12

Re: Automobilių remontas

Balos zaliaragis parašė:

anakart su tuo(ne mano kur)zaidem sviediniu tai tokie kiausiniai issiverte kai eme griudamas mano uzkirsta kamuoly-tikrai ne mano vaikas

Užuojauta visų automobilių remontininkų vardu.