1

Tema: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Isdavystes? Melo? Smurto?
Mylint zmogu viska jam galima atleisti?
Visi gyvenime darom klaidu, uz jas brangiai reikia moketi?

2

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavyste yra sunkiausia atleist......man melas nuo isdavystes mazai kuom skiriasi....

3

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smurto tai tikrai.. niekada neatleisciau, jei pakeltu pries mane ranka.. visa kita tikriausiai pamirsti imanoma..

4

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

as ir smurto niekad neatlejsciau, nors naivu sakyt, kaj nieks pries mane nesmurtavo (psiu psiu psiu), bet esant pirmam kartuj bus ir antras. neistikimybe priklauso nuo aplinkybiu, manau sugebeciau. o melas ir labaj bjaurus dalykas..

5

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Išdavystės ir melo. Jei prieš mane pakeltų kas ranką - gautų atgal. Su tuo nesitaikstyčiau, bet man vidinis skausmas didesnis už išorinį.

6

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavystes...

7

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Kamile, o esi tikra del saves, kad niekad NIEKAD neisduosi vajkino "netycia" ir nenoresi, kad jis tau atlejstu?

8

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavystes ir smurto.. Jei viena karta isduotu su kita, - neatleisciau.. laikausi nuomones, kad jeigu padare viena karta, padarys ir dar karta...

9

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

gerai, sakot isdavystes ir melo neatleistumet,bet tai pacios ir galit sumeluoti, ar isduoti, nemanykit kad vaikinai atleistu jum isdavyste ar mela

10

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

zinot koks baxuro didziausias pazeminimas??!kai jo pana kitiems ciulpia(ta prasme tik ciulpia galvodama kad tai mazesne isdavyste)pasidulkinimas nera taip baisu ir zeminimas

11

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Vija, 24 parašė:

smurto tai tikrai.. niekada neatleisciau, jei pakeltu pries mane ranka.. visa kita tikriausiai pamirsti imanoma..

tik galvoji kad neatleistu...kiek moteru patiria smurta...aisku ne 24metu...imkim kokiu35...geras zmogus bet kartais labai retai taip nutinka:V

12

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Andrius, 25 parašė:
Vija, 24 parašė:

smurto tai tikrai.. niekada neatleisciau, jei pakeltu pries mane ranka.. visa kita tikriausiai pamirsti imanoma..

tik galvoji kad neatleistu...kiek moteru patiria smurta...aisku ne 24metu...imkim kokiu35...geras zmogus bet kartais labai retai taip nutinka:V

Andrius teisus buna kad moterys patiria smurta bet kazko keisti neleidzia aplinkybes... pvz. turite sheima.. du vaikus.. gyvenate bendrame name kuris uzrashytas ant vyro, moteris nedirba nes ja ishlaiko vyras ir jei vyras pakels ranka priehs moteri... KUR JI ISHEIS??? pas savo mama ir teva? i dvieju kambariu buta su dviem garbaus amciaus zmonem ir dar dviem vaikais...??? Kartais zmones kenteti privercia aplinkybes... nors kitavertus nera padeties be isheities...

13

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 18 parašė:

Kamile, o esi tikra del saves, kad niekad NIEKAD neisduosi vajkino "netycia" ir nenoresi, kad jis tau atlejstu?


Hm.. kaip galima isduoti "netycia"? Mano manymu, visa , ka darai tai suvokdamas, darai tycia.Isdavyste tai nera instinktas ar kazkas , kas gali atsitikti uzkliuvus uz kilimo krasto, taigi manau "netycia" siuo atveju nera tinkamas pasiaiskinimas. Uz uzdavyste ir mela neatleisciau...

14

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

jei is tikruju myles viska atleis bet ne viska pamirs
smile na as taip manau

15

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Laura, 22 parašė:
Agne, 18 parašė:

Kamile, o esi tikra del saves, kad niekad NIEKAD neisduosi vajkino "netycia" ir nenoresi, kad jis tau atlejstu?


Hm.. kaip galima isduoti "netycia"? Mano manymu, visa , ka darai tai suvokdamas, darai tycia.Isdavyste tai nera instinktas ar kazkas , kas gali atsitikti uzkliuvus uz kilimo krasto, taigi manau "netycia" siuo atveju nera tinkamas pasiaiskinimas. Uz uzdavyste ir mela neatleisciau...

Laura, ne visad speji pagalvot apie taj, ka daraj, jej speji labaj dziugu, ramiu nervu zmogus esi. ta ir turejau omeny. KARTAIS elgesiui nebuna paaiskinimo. + niekada nerejk sakyt niekada smile
                                                                                                                                             
Piotr, pritariu, lajkas ne gydo zajzdas, bet jas uzglajsto.

16

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne kiekvienam poelgiui yra paaishkinimas.. wink jei zmogus nori ji rasti jis ji randa...

17

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Rokai, jei ieskoti tik del to, kad ji rastum, tai is vis nematau prasmes smile

18

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

chebra kaip cia reikia gauti kreditu, nebepamenu smile

19

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

prie ko cia ieshkoti kad rastum. reikia ieshkoti kad suprastum ir klaidu nekartotum.. wink juk zinai ta posaki kad protingi zmones mokosi ish savo ir kitu klaidu..? kiekvienas poelgis turi priezasty... galbut tiesiog nenori jos pripazinti..

20

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

kai tikrai myli atleisi viska........bet svarbu suprasti ar tas zmogus tikraj to vertas