261

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Laura, 17 parašė:

as tai niekad to nedaryciau ko negaleciau prisipazinti savo vaikinui

Niekada nesakyk niekada...
Laikui begant keiciasi poziuris i daugelis dalyku.

262

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

manau isdavyste imanoma atleist, jei tai tik vienos nakties nuotykis. Atleisti neimanoma, kai yra smurtas, nes nemanau, kad moteris to nusipelnia, nors ir kokia situacija butu poroje. Neatleisciau nepagarbos. (tokios ryskios nepagarbos, kai zaidziama su tavo jausmais)

263

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Perskaiciau kelis pasisakymus apie smurta pries moteris. Jei moteris ir toliau kencia smurta, reiskias jai to reikia, jai tai patinka. Gal ji tame mato stipru vyra? Nes kito paaiskinimo nezinau. Manau kas bebutu, vaikai, tevai, kitos bedos, sito galima isvengti ir toki vyra mest. Nemanau, kad geriau kai vaikai mato kaip vyras pries tave smurtauja. Neisivaizduoju, kaip galima taip gyvent, su tokiu zmogumi, kai nezinai siandien gausi nuo jo i kaulus ar ne.... Grizta is darbo vyras blogos nuotaikos ir issilieja kumsciais i tave... Arba bijai, kad isgers alaus per daug ir tave sudauzys, nes jam truks dar butelio alaus. Nesamone, moterys, nejau jus tokios silpnos butybes, kad leidziates, kad kas su jumis taip elgtusi? Padeties be iseities nera, nors ir 5 vaikai ant sprando butu, bet jus tikrai nesat kazkieno sumauta bokso kriause.

264

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Išdavystes, bet jai labai mylečiau tai dar gerai pagalvočiau .. Bet tai yra labai sunku atleisti ..

265

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smurto... ir isdavystes...

266

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neatleisciau, jeigu pakeltu ranka pries mane. Nesuprantu tokiu zmoniu, kurie savo jega demonstruoja prie silpnesni. Beto tokie "vyrai" nereikalingi ir vadintis jais neturi teises.

267

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Neatleisčiau melo, o juo labiau išdavystės. išdavė viena karta, išduos ir antra.

268 (redagavo Ramune, 24 2010-01-27 16:20)

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neatleiščiau už hepatita ir živ... o daugiau tai viskas juokai..

269

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smurto neatleisciau mela dar gal bet isdavystes tai tikrai ne nesvarbu kaip ji bemyli kaip sunku bet manau turi sukaupti visas jegas ir neatleisti....jei isdave, pamelavo ar smurtavo tai tikrai taip ir darys,,,, smile

270

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavystes niekada neatleisciau

271

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

SMURTO  is pirmos minutes lektu lauk.

272

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

tikriausiai išdavystės...bet jeigu myli žmogu sunku ir atleisti, bet ir paleisti....

273

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Ko niekad neatleistumet vyrui?  arba kitaip saknt ko niekada nedovanotumete vyrui ?

Labai paprasta :  - Gelyciu kovo 8

smile

274

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Šiaip jeigu mergina save gerbia tai šalia jos niekada neatsiras netinkamas vyras, nes visada reikia mokėti atsirinkti ir nejungti pirma emocijo, o blaivų protą, kai įvertinį partnerį, objektyviai, o meilę palieki šone tada visas tampa aišku, pradžioje tai nėra labai paprast, bet laikui bšgant išmokstama:) kai išmoksi sakyti sau tiesą nemeluodamas, tada ir apsispręsti būna nesunku, tik ne visi taip sugeba elgtis:)

275

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Neatleisciau smurto ir neistikimybes

276

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

cia net kalbos negali but, smurtas ir isdavyste merginos turi gerbti save. o tos kurios ta atleidzia nenoriu ju smergti ju reikalas tik ju gaila...

277

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Kažkada  galvojau ,kad  neištikimybė  labai  retas  atvejas ,todėl  daug  kas  sakė  ,kad  esu  naivi.Dabar  matau ,kad  tai  ne  taip  retas  dalykas.Aš  ir  galvojau  neatleisčiau ,bet  gyvenimas  sudėsto  kitaip.  Atleisčiau ,jei  mylėčiau  ,jei  žmogus  man  būtų  nuoširdus  ir  sutartume.Bet  jei  tai  kartotusi  tai  išdavystės  ir  didžiausią  meilę  nužudo.Aš  skaitau ,kad  išduogamas  rizikuoji  netekti  mylimo  žmogaus.  Dar  pagalvočiau  ,ko  ieško  kitur ?  Gal  kai  ,ką  reikia  keisti  ar  keistis . Bet  jei  žmogus  nedaro  išvadų ,pasakau  ,kad  man  tokie  santykiai  netinka ,arba  darai  išvadas  ,arba  gal  mums  geriau  atskirai .Negali  būti  tenkinami  tik  vieno  norai ,o  kitas  tik  taikytis . Meilė  tai  laužas  kurį  turi  kurenti  abu.