21

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Rokai, gyveni, mokaisi ir vistiek durnas mirsti, todel daziausiai i praeti sukiotis ner reikalo smile

22

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Jei taip mastysi tai tikrai durna budama ir mirsi. smile big_smile Viskas turi tiksla.. tu rashai cia nes nori ishreikshti savo nuomone... as rashau nes noriu to paites... ir t.t.

23

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

o kas is to, kad kazkokiais praeities trupiniais misi? kas buvo tas prazuvo, tam ir yra ateitis. na manau mes truputi skirtingaj y gyvenima ziurim ir tiek smile o kad nieko nebuna sejp sau, taj sutinku.

24

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 18 parašė:


KARTAIS elgesiui nebuna paaiskinimo.


Agne, 18 parašė:

o kad nieko nebuna sejp sau, taj sutinku.

kazkas susipainiojo ???

25

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

deja, nieks smile visoms taisyklems buna isimciu, del to ir sakiau KARTAIS. jej man kazka bandaj yrodyt, taj verciau nulejsk rankas smile

26

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neketinu tau nieko irodineti. smile tiesiog noriu pasakyti kad kievienam elgesiui tavo yra pateisinimas. smile Gali pasakyti man kad buna kai elgesiui nera pateisinimo? (ta ishimti, juk sakai kad kartais, tau taip buvo?)

27

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

na ko jau ko bet nei vienas bernas nera pakeles pries mane rankos ir to as niekada neleisiu...nenoriu vaiksciot subaladota ir visiem sakyt kad griuvau ar pan.:{}jei ir kaip ji myleciau jei pakeltu pries mane ranka as jam neatleisciau...

28

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

o vat as kazkaip isdavyste pateisinu...gal todel kad pati zinau,kad nuklyst i sali nera jau taip sunku..:D labiausiai nekenciu melo...tad to tikriausiai ir neatleisciau... :] o kelt ranka tai jau viena karta beweik pakele,bet sustabdziau...beto zinau kad laisvai galiu duot atgal...tad tai atleist dar galima..

29

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

as ir manau kad nepakesciau smurto

30

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

ai bendrai viskas lb blogai:(

31

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Rokai, buvo ir tai pavadinciau proto aptemimu.

32

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Daznai tau taip aptemsta protelis ? big_smile:D:D:D:D

33

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

vienas toks ir tebuvo, daugiau tikiuos ir nebus, psiu psiu psiu :::834

34

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Dabar žinau, kad neištikimybės tikrai neatleisčiau... Nors, gal atleisčiau, bet... bet būčiau su gilia žaizda širdyje... (kaip dabar?)...

35

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

romano :::758

36

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neatleisiu netaktiskumo

37

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Su liudesiu susitaikyti galiu,bet ISDAVYSTES atleist niekada....

38

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

as saviskiui galeciau viska atleist, bet deja jis man negali atleisti net suvertoto buteliuko mixo

39

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Smurto tai niekada neatleisciau,na isdavyste esu atleidus,bet labai sunkiai ir labai igai ejo laikas kai pradejau juo vel tiketi...

40

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Roberta, 25 parašė:

Smurto tai niekada neatleisciau,na isdavyste esu atleidus,bet labai sunkiai ir labai igai ejo laikas kai pradejau juo vel tiketi...

niu tikrai nzn , mano manymu jei pakele ranka viena karta tai pakels ir kita... cia nera ko atleisti...tas pats ir su isdavyste manyciau...jei jau buvo tai ir bus tik gal to jau nezinosi....