41

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Gal ir teisi tu,bet as jau taip padariau..Atleidau..O toliau gyvenimas parodys gyvenu pozityviom mintimis..

42

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

nezinai ir neskauda..? Roberta, pateisinu tave, fizine isdavyste galima atleist, jei tai netampa antrajai pusei iprociu, tada jau savaime aiskus keliu issiskyrimas.

43

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

pazeminima merginos linke atleist? moralini spaudima? turbut kiekviena ji savaip suvokiam, bet mazdaug.

44

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Birutele, 21 parašė:

neatleisiu netaktiskumo

sitas pats kvailiausias pasakymas koki cia perskaiciau. dar reikia gabumu kad taip sugalvot. turbut neturi ne vieno vyro, nes neisivaizduoji kaip mums bezdzioniu palikuonims yra sunku buti taktiskiems.

45

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Ania18 as tikiuosi ir bandau tiketi kad jis to nebepakartos,o gal tiesiog naivi esu,na gyvenimas parodys ir tada jau tureciau tureti gera pamoka.

46

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

abejingumo...
tegu arba dievina arba neapkencia, kitaip jokios prasmes but su zmogum :!

47

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 18 parašė:

nezinai ir neskauda..? Roberta, pateisinu tave, fizine isdavyste galima atleist, jei tai netampa antrajai pusei iprociu, tada jau savaime aiskus keliu issiskyrimas.

A.....Agne galetum atleisti fizine isdavyste?:D:D:D o kokios ne???? big_smile:D:D
Pareina tavo vaikinas namo ir sako zinai as tave isdaviau....atleisk man....bet as tik fiziskai,nes as tave labai myliu ir negaliu be taves gyventi....kai as su ja gulejau ir man buvo taip gera as mintimis buvau pas tave:D:D:D:D:D:D Taip buna?????!!!!!!
NU nzn arba as cia jau del isdavystes uzlauzus per aukstus kriterijus arba.....

48

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

baisiausia ne smurtas o isdavyste , aisku murtas netoleruotinas dalykas bet isdavyste tiesiog santykiu zlugimas

49

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Marius, 25 parašė:

baisiausia ne smurtas o isdavyste , aisku murtas netoleruotinas dalykas bet isdavyste tiesiog santykiu zlugimas

o smurtas tai jua ne?:D:D:D nei tas nei tas....

50

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

na isdavyste sunkei atleidziamas dalykas,bet atleidau aisku del to gailiuosi..

51

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Asta, 21 parašė:

abejingumo...
tegu arba dievina arba neapkencia, kitaip jokios prasmes but su zmogum :!


is tiesu, neimanoma atleisti zmogui abejingumo arba neapsisprendimo.. ypac kai pagalvoji, kad nuo neapykantos iki meiles tik vienas zingsnis smile

52

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

mhm, abejingumas vienas is slyksciausiu dalyku santykiuose

53

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Lilija, o dvasines ne. tavo pavyzdys mano akim netikes, todel nematau prasmes jo komentuot =]

54

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne...neatleistum dvasines? Jei zmogutis kuri tu myli galejo nueit i sona su kita tai manau kad jis taves negerbia,cia jau manau ir fizine ir dvasine isdavyste.....ir nepateisinu as jokiu silpnumo akimirku alkoholio kiekio ir t.t....ir nereikia cia jokio iprocio,kad pasielgtum dar karta taip,mano maynymu jis anksciau ar veliau pasikartos.

55

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

merginos, niekas nera tobulas ir neapsaugoas nuo to. db jus taip dizkutuojat apie vyrus, kad gal but nepastebesit kaip pacios viena diena nueisit taip sakant netycia. Jus sakot neatleisti, o kaip jus pasijaustumet jai karta suklydusios jusu vaikinas jums atleis nes jis begalo myli ir tiki jog visada galima suteikti antra sansa. kaip tada jus jaustumetes?

56

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Mano nuomone jei jau zmogu myli ir tie jausmai yra tikri, tai mylimam zmogui uz klaidas galima atleisti, juk visi klystame, nesam visi tobuli,.. O tas nuklidimas i sona, visiems gali pasitaikyti,.. Na del smurto tai tikrai manau, kad jei jau pakele ranka, tai pakels ir dar karta, nors kartais pacios merginos buna kaltos, bet vis delto pries merginas kelti ranka, tai zemas lygis,..

57

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

taip, Stanislovai, ka ir pirmiau buvau pasakius, matom, Lilija su mumim nesutinka, kiek zmogu tiek nuomoniu =]

58

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Niu ziani Stanislovai mes tik isreiskiam savo nuomone kas ko neatleistu.....o jei reikia sukt i sali tai santykiuose kazkas ne taip tai kam dar tampt guma.....paspaudi rankas vienas kitam ir i skirtingas puses:)

59

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agnyte gal as nesuprantu ka tu nori pasakyti:))))  Tai man blondinei gali pasakyt ar galetum savo zmoguciui kuri tu be galo myli atleisti isdavyste?

60

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

o kad butu viskas taip paprasta, paspaudi vienas kitam rankas ir isiskiri, jai taip butu tai tikrai butu daug maziau nusivylusiu meile, vaikinais ir merginomis, zmoniu smile. na bet yra taip kaip yra. vieni atleis kiti ne. bet visdelto nepabuvojes tokioje situacijoje negali nieko tiksliai ir uztikrintai pasakyti, nes tu/jus esat ramios ir galvojat ka sakot, bet kai myli zmogu dazniausiai valia isreiskia sirdis, o ne protas. tai gi. is dalies jus esat teisios, isdalies ir ne smile kaip sakoma lazda turi du galus