101

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

ne ne ne.... dzin koks tas melas...neatleisciau...never never..

102

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

ash neatleschiau ishdavystes ir manes negerbimo tongue t.y. jei pakeltu priesh mane ranka.. smile

103

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

PAZEMINIMO (t.y smurto, isdawystes ir tt) .. ir dar tai priklausytu nuo to kiek laiko draugaujam ir kiek jis man yra svarbus..

104

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

taip suprantu pagrindiniai dalykai yra
melas,smurtas,isdavyste...

105

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smile xex...jai padare tai, tai gali buti tychia ir netychia. jai tychia tai nieko gero veliau nelauk... o jai netychia... tai dar galima bandyt kazhka...

ash panai neatleisciau net uzh tai kad nueitu su kokiu kitu baxuru sisitikt hmm gerai praneshtu su kuo, kokiu reikalu ir t.t. bet jai slapciom, tai manau ir taip viskas aishku butu.. wink

106

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

taip kas liecia isdavyste atleisti to neimanoma gali sakyt kad atleidai bet sirdele niekada neatleis:(Ir pasitikejimo tuo zmogum nebelieka:-{

107

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Ramūnas, 22 parašė:

gera tema..man buvo toks atvejis: Mergina isvaziavo i kazkokios drauges gimtadieni, ir ten, kazkas atsitiko, kad jai pasiule "ratu" ar kaip ten vadinasi.. na, ir as ir ji abu buvom pries tokius dalykus ir labai pries, bet kazkas jai pasidare ir ji pabande.. o po to pabandymo kaip sakant atsitiko ir isdavyste.. Na, as apei tai nezinojau, bet kai kita diena susitikom, ji buvo visiskai kitokia, elgesi kazkaip keistai ir neziurejo man i akis. as kazka nujauciau negero, kai po keliu dienu galiausiai ji pati man viska pasipasakojo.. aisku, buvo skaudu ziuret i ja verkiancia, prasancia atleisti.. bet, ta diena neatleidau.. atleidau veliau.. BET, galiu pasakyti, atleidi ar neatleidi, ta zaizda sirdy vistiek lieka, ir tu NIEKAIP jos neuzmirsi. galiausiai po pusmecio mes ir issiskyrem.. tik as jai nesakiau del ko.. nes pagal viska, uz isdavyste buvau "atleides", bet taip gavosi, kad del to ir issiskyrem..Is tikruju, tai sunku gyvent su zmogum, kuris yra tave iskaudines, aisku, noretum jam atleist, bet taip neina pamirst.. Ir pasitikejimas dingsta, na, tiesiog draugyste jau tikrai nebe ta..

situacija pažįstama.bet kažkaip susitaikiau su tuo.tik labai atsargiai elgiuosi.atleisti reikia mokėti.bet niekada neatleisiu savo eks už tai, kad mane prieš savo motiną pažemino.dėl to ir išsiskyrėm.net dabar pikta darosi.

108

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

cia primena pasakojima.kaip tevas sunuj liepe uz kiekviena bloga darba ikalti vini i tvora.veliau kai sunus suprato bloga dares pasake po vieno gero darbo istraukti vini.po daug daug laiko viniu nebuvo, bet viniu padarytos skyles liko visam wink

as manau kad atleisciau isdavyste.viskas priklauso nuo noro dydzio.kiek daug tu nori su tuo zmogum likt

109

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

dar nuo charakterio priklauso.jei ambicijos už žmogų didesnės, tai nieko irgi gero...

110

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Prieš galvodami atleisti ar neatleisti, pabandykime susikeisti vietomis su partneriu.Tada bus geriau matyti,ar įmanoma atleisti.Tik keršyti ar atsilyginti tuo pačiu yra žema.

111

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Su smurtu nesitaikychiau, kad ir kaip mylechiau. Koktu. Su mylimo zhmogaus melu susitaikychiau..atleischiau..ishdavyste..zhiurint kokia..pirma karta ko gero..antra-abejoju.. Bet nuoskauda savy ishlaikychiau visa laika. Ir ateity ji ko gero prasivershtu ir tikrai nieko gero neatneshtu.

112

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

izheidzhios tos musu moterys smile bet.. teko susidurt su atveju, kaip vaikinas "papuosdavo" mergina melynem bene pastoviai, o ji bijojo berneli palikt, bande pora kart, bet jis grasino nusizudysias. pagaliau viskas baiges, bet turbut abieju gyvenime nebus uzmirsta.. ka jus i tokia situacija?

113

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Loreta, 40 parašė:

Prieš galvodami atleisti ar neatleisti, pabandykime susikeisti vietomis su partneriu.Tada bus geriau matyti,ar įmanoma atleisti.Tik keršyti ar atsilyginti tuo pačiu yra žema.

Kare visos priemones geros smile Reikia ziuret i konkretu atveji. Tai vadinasi individualiu prieimu smile))

114

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

... Nesu patyrusi nei smurto, nei melo, nei isdavystes, tad negaliu isskirti ne vieno dalyko kurio meatleisciau vaikinui... Ka galiu zinoti, gal aptems akyse ir be jo nieko kito nematysiu

115

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavystes? tikrai neatleisciau, nors jei ir susitaikyciau tai nebutu tokie patys santykiai, mano bendravimas su tuo zmogum pasikeistu. smurtas? buciau kategoriska, iskart uzbaigciau viska

116

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

pazeminimo... kad ir kokia forma jis pasireikstu... jei myli zmogu, ne uz ka jo nezemintum

117

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Tomas, 18 parašė:

smile xex...jai padare tai, tai gali buti tychia ir netychia. jai tychia tai nieko gero veliau nelauk... o jai netychia... tai dar galima bandyt kazhka...

ash panai neatleisciau net uzh tai kad nueitu su kokiu kitu baxuru sisitikt hmm gerai praneshtu su kuo, kokiu reikalu ir t.t. bet jai slapciom, tai manau ir taip viskas aishku butu.. wink

o tai neggi pana turetu visada praneinet kur, su kuo ir kam eina? nesamone kazkokia... o kur pasitikejimas mergina?
kazkkodel yra susidariusi bloga nuomone (tarp vaikinu), kad jiems viskas galima... o jei mergina pvz kavos puodeli su kokiu draugu isgers, tai jau basta... tipo kazkas neaisku, ji isduoda ir pan. nesvaikit. smile

118

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Kristina, 21 parašė:

pazeminimo... kad ir kokia forma jis pasireikstu... jei myli zmogu, ne uz ka jo nezemintum

jo, i pazeminima telpa viskas... juk zema isduot, must, apgaudinet... as irgi pazeminimo nepakesciau...

119

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Paprasciausiai viskas priklauso nuo zmogaus, jei nores kad atleistu, tai padarys viska kad taip ivyktu, o zmogus nuomone keicia kas 10 min pats to nejausdamas, nesvarbu ar isduosi, ar pazeminsi, ar apgausi, ar ranka pakelsi, jei mokesi itikint, kad to daugiau nebus, tik kuo daugiau kartosi tuo sunkiau visad bus besugryst

120

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Manau, kad viskas priklausytų nuo to, ar jis pats suvoktų klydęs, kažką padaręs negero man. Jei ne - koks gali būti atleidimas ir pasitikėjimas tuo žmogum? Nėra pasitikėjimo - nėra ateities.