141

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Nes jos bijo,bijo ir vel buti sumustos savo draugu... galvoja,kad jeigu nutyles,ar jeigu atsiprasys ant kitos dienos jos draugas tai daugiau nepasikartos,bet vel ateina laikas ir vel smurtaija pries ja! Ziauru!

142

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

taigi tylet ir bijot ne isetis, tik turbut lengva pasakyt, kai to nesu patyrus. be to smurtas budingesnis vidutinio amziaus poru santykiuose. manau, jeigu buvo pirmas kartas, bus ir antras, ir...

143

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Saulius, 24 parašė:
Gina, 22 parašė:

Kai myli viska atleidi.. Pagalvoji kad kita syky daugiau gal taip nedarys ir vsio.


oba tai tu nori paskyti visiskai viska ir atleistum :? jei jis eina i kaire ir i desne atleistum :? jei jau tai padare viena karta anksciau ar veliau bus ir antras big_smile

Šiaip jau žmonės linkę mokytis iš savo klaidų. Jei buvo vienas kartas, dar nereiškia, kad bus ir antras. Tačiau po antro jau drąsiai galima tikėtis ir trečio, ir ketvirto...

144

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

as neatleisciau, jei mano veideli papuostu kokia "zavi" melyne.... niekada niekada neatleisciau smurto.. melas kaip melas, jei jis neveda link isdavystes... bet man smurtas yra daug siaubingiau nei isdavyste... nors nzn..  bet siaip man smurtas - tai ir fizine ir psichologine trauma, o isdavyste - gal tik psichologine... tai gal lengviau istverti...
esu tokia,kad jei uzpykstu, tai galiu visa gyvenima pykti ir man nusispjaut, ar tas zmogus nori taikytis ar ne, ar jis tikrai gailisi, ar tik vaidina ...

145

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

jeigu draugas naudoja fizini smurta, tai nevyriska, uzsipuldamas silpnesni tiek fizine,tiek emocine prasme. musimas nieko neisprendzia, jei pakelei ranka pries savo dama, tai nereiskia kad jai atleidus ji neuzmirs to patirto smurto

146

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

man irgi pana kaip pyle antausi,tai negaliu dabar jai atleisti,niekados!!!!:::044

147

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smurto ir isdavystes tikrai. kaip taip elgtis isvis galima? nesuprantu

148

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 18 parašė:

Isdavystes? Melo? Smurto?
Mylint zmogu viska jam galima atleisti?
Visi gyvenime darom klaidu, uz jas brangiai reikia moketi?

maniau, kad atleisti negalima tik vyro smurto prieš savo vaikus, bet gyvenimas rodo, kad ir tai atleidžiama... :::041

149

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Martyna, 19 parašė:
Agne, 18 parašė:

Isdavystes? Melo? Smurto?
Mylint zmogu viska jam galima atleisti?
Visi gyvenime darom klaidu, uz jas brangiai reikia moketi?

maniau, kad atleisti negalima tik vyro smurto prieš savo vaikus, bet gyvenimas rodo, kad ir tai atleidžiama... :::041

o cia manau, priklauso nuo moters stiprybes... jei ji myles savo vaikus, tai ji paliks savo vyra... nes jei moteris ziuri kaip vyras musa JOS vaika ir nieko nedaro :? tai ji lygiai tokia pati, kaip ir tas vyras...

150

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

smurto neimanoma atleisti,jei tie gyvuliai kelia pries mus ranka jie ne vyrai juos kastruot reiktu...melas tai iprastas dalykas musu kasdienybej ir nereikia gincytis nes kiekvienas pripazintu kad per diena bent karta sumeluoja...o isdavyste tai naturalu bent karta gyvenime kiekvienas paslysta ir pasuka i kaire,svarbiausia islikti istikimu sirdyje ...

151

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

uzka as ne atlaiscau uz neistikimibe kada ,pareini namo ir randy savo drauga lovoi sukita fu.

152

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

niekada negaleciau atleisti smurto...

153

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

patikekit manim smurtas yra ziauru. ir to tikrai neimanoma atleisti, nes mes merginos visada patiklios ir tikime kad mylimas zmogus gali pasikeisti tai visiska nesamone. jei ranka pakilo vie syki pakils ir dar n kartu. o del isdavustes tai nera pasaulyje nei vieno zmogaus kuris nebutu net pagalvojas apie tai smile)

154

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Smurtas, gyvenime neatleisciau. Jau geriau vienai buti, nei su gyvuliu, kurio veixmu neimanoma nuspeti ir amzinai del to drebeti, o viduj vis galvoti, kad cia paskutinis kartas.

155

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neatleisciau smurto nes tai ziauriausia ka gali padaryti tau brangus zmogus ... jis vienu smugu praranda viska , kas buvo grazu ir tyra

156

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

pazeminimo bet kokiu aspektu...ar tai butu smurtas,ar kazkoks elgesys, ar isdavyste...nors del pastarosios dar butu galima ir pamastyti...

157

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

hm...sakyciau smurto,bet atleidau kai trenke(pati kalta as tuo metu kandau,jis gynesi big_smile ),isdavystes(?) vienam jau atleidau,visai nesunku pasirodo...tai kogi as neatleisciau...pamascius geriau suvokiu,kad neatleisciau,jei suvalgytu mano torta(manot kvaila?bet ka padarysi as smalize)

158

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Tikrai neatleisciau dvieju dalyku - smurto ir neistikimybes...

159

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

neistikimybe genuose............

160

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Jurgita, 25 parašė:

neistikimybe genuose............

nesamone...kartais kaip tik atvirksciai buna, vaikai atsveria tevus, cia daugiau nuo auklejimo ir aplinkos priklauso