1

Tema: memininkams(?)

tj vat...visi meniskos sielos zmoguciai raso savo mintis...gal rasim kazka bendro... smile

2

Re: memininkams(?)

galbut mano siela ir meniska.. bet pats as tikrai ne menininkas.. ;]

3

Re: memininkams(?)

visi zmones menininkai bet tik menininkai tai zino

4

Re: memininkams(?)

tiesiog reikia ieskoti saves ir galbut suprasi tai

5

Re: memininkams(?)

as tai noriu rinktis kokia specialybe su menais susijusia nes man tai patinka

6

Re: memininkams(?)

na ir kas domina?

7

Re: memininkams(?)

ar cia turit omeny meniska, kaip ka nors piesi? ar ka kurti? kaip rasyma......:)

8

Re: memininkams(?)

pvz: muzika kuri, skaitaus kaip menininkas? :DDD

9

Re: memininkams(?)

Rašau fantastines knygas smile Na, kartais eilėraščius, nors nelabai sekasi... Tik kartais ateitį išsipranašauju ir tiek...

Menininkas - kūrėjas? smile Hm... jeigu taip, tuomet ir programuotojai kai kurie skaitosi menininkai big_smile Oi, turbūt kad vėjai... Kas yra menininkas? smile

10

Re: memininkams(?)

menas man yra sokis..tad menininkas man yra sokejas... :] aisku ir kitos meno formos nera blogai....

11

Re: memininkams(?)

Nu tai muzikantai taip iseina ir meninkai smile

12

Re: memininkams(?)

Dievas turbūt irgi menininkas smile Sukūrė viską... Visatą, Saulę, Žemę, gamtą, gyvūnus... smile

13

Re: memininkams(?)

ai cia visi meninkai :DDD

14

Re: memininkams(?)

Aha smile Visi menininkai, tik kiekvienas savotiškai wink

15

Re: memininkams(?)

:::254 mana jus ne taip suprantate zody menininkas....sis zodis apibudina zmogu ,kurisw kure,inprovizuoja,ir pasitelke waizduote:::259:::259:::259 gal siek tiek as esu meninke....nes aplinkinei sako apie mane -TU TIKRA MENINIKE....gal tik del to kad lankau ART SCHOOL....:::257 menine dalele tuli newisi deje....suprantate ....kitiems sekasi labiasu kitos profesijos....negu muzika.piesimas,kuryba ir pan....:p man labai patinka gamtos fotografijos,,,,ir grafiti....db. esu 3 grupeje "meno mokykloje" tongue ....uzsimineti menu nera taip lengwa ir pigu...:::405:::407:::408:::409:::448 parasykit man jei kas domina apie mane....:):):):::432:::410:::420:::420:::420:::420:::420:::420

16

Re: memininkams(?)

na as piesiu bet cia tai nepapiesiu......

17

Re: memininkams(?)

Ingrida, 15 parašė:

:::254 mana jus ne taip suprantate zody menininkas....sis zodis apibudina zmogu ,kurisw kure,inprovizuoja,ir pasitelke waizduote:::259:::259:::259 gal siek tiek as esu meninke....nes aplinkinei sako apie mane -TU TIKRA MENINIKE....gal tik del to kad lankau ART SCHOOL....:::257 menine dalele tuli newisi deje....suprantate ....kitiems sekasi labiasu kitos profesijos....negu muzika.piesimas,kuryba ir pan....:p man labai patinka gamtos fotografijos,,,,ir grafiti....db. esu 3 grupeje "meno mokykloje" tongue ....uzsimineti menu nera taip lengwa ir pigu...:::405:::407:::408:::409:::448 parasykit man jei kas domina apie mane....:):):):::432:::410:::420:::420:::420:::420:::420:::420

na taip tikrai...i mena reikia daug investuoti jei rimtai tuo uzsiimi

18

Re: memininkams(?)

Ovydas, 19 parašė:

Nu tai muzikantai taip iseina ir meninkai smile

taip,muzikantai menininkai taip pat...:) kiekvienas yra menininkas tik tai atskleidzia ir parodo savaip...vieni tobulina savo sugebijimus,o kiti juos pamirsta.kazkas yra pasakes"kiekvienas vaikas yra menininkas,tik reikia moketi islikti menininku uzaugus" ar kazkas pan...taip ir gyvenam...vieni islieka, kiti-ne

19

Re: memininkams(?)

Loreta, 16 parašė:

ar cia turit omeny meniska, kaip ka nors piesi? ar ka kurti? kaip rasyma......:)

na taip

20

Re: memininkams(?)

Erika, 17 parašė:
Ovydas, 19 parašė:

Nu tai muzikantai taip iseina ir meninkai smile

taip,muzikantai menininkai taip pat...:) kiekvienas yra menininkas tik tai atskleidzia ir parodo savaip...vieni tobulina savo sugebijimus,o kiti juos pamirsta.kazkas yra pasakes"kiekvienas vaikas yra menininkas,tik reikia moketi islikti menininku uzaugus" ar kazkas pan...taip ir gyvenam...vieni islieka, kiti-ne


ok wink aiskus smile dabar busiu meninkas big_smile