21

Re: memininkams(?)

na eilerasciu kurejai manau taip pat menininkai????

22

Re: memininkams(?)

i viska kaska reikia paaukoti ar ivestuoti

23

Re: memininkams(?)

Viktorija, 24 parašė:

na eilerasciu kurejai manau taip pat menininkai????

manau,kad taip wink

24

Re: memininkams(?)

hm..  jei shikis menas..  tj ash meninke.... smile  shokau.. daug ir nuobodziai...  7 metus... smile ir dar pieshiu....  dabar gailiuos kad nejau y dailes mokykla.. daug ka praradau... :~

25

Re: memininkams(?)

tj niekada nevelu pradeti ja lankyti...vat as jau baigiu...be mielai pakartociau visus tuos metelius is naujo...:-):V

26

Re: memininkams(?)

hm...  ne welu.. bet kazkaip dbr to laiko nebera...  wat moxlai labiausiai rupi.. bent jau shiuo metu.. o dar ir y ora isheit reikia.. ir pas draugus... smile
o kiek tn laiko trunka tie moxlai?
a be to ash pas sawa dailes mokytoja papieshiu kai netingiu smile

27

Re: memininkams(?)

http://forumas.ieskok.lt/imgload/622

28

Re: memininkams(?)

wa cia pieshinukas mana... smile

29

Re: memininkams(?)

niu trunka 4metus...dar jei nori gali ir 5tus lankyti.

30

Re: memininkams(?)

jetus tj kad jau tikriausiai man per welu...

31

Re: memininkams(?)

Aiste, 16 parašė:

Rašau fantastines knygas smile Na, kartais eilėraščius, nors nelabai sekasi... Tik kartais ateitį išsipranašauju ir tiek...

Menininkas - kūrėjas? smile Hm... jeigu taip, tuomet ir programuotojai kai kurie skaitosi menininkai big_smile Oi, turbūt kad vėjai... Kas yra menininkas? smile


Del programuotu as drisciau priestarauti nes progromotojai, iesko kasko naujo  kaska bando sukurt  greiciau jau labai smalsus zmones.  nes is raidziu ir  skaiciu meno nepadarysi, programavimas yra raidziu ir skaiciu deriniai.

32

Re: memininkams(?)

Gerda, 16 parašė:

jetus tj kad jau tikriausiai man per welu...

na nea...va viena mano drauge ruosiasi lankyt,o jai 17 jau..

33

Re: memininkams(?)

Viktorija, 24 parašė:

na eilerasciu kurejai manau taip pat menininkai????


manau jei kuri eiles esi puezas...nu...ne prie meno bet cia truputy susija su menu...gal del to kad is eiliu gaki issiwaizduoti,...

34

Re: memininkams(?)

man tai wisai graziai gaunasi piesti is dailes wisi 10 ir nei wieno dewyneto:D

35

Re: memininkams(?)

Erika, 17 parašė:
Gerda, 16 parašė:

jetus tj kad jau tikriausiai man per welu...

na nea...va viena mano drauge ruosiasi lankyt,o jai 17 jau..

nu bet reikai laiko...  juk ne wienu metu reikai tai dailes mokyklai...

36

Re: memininkams(?)

niu teip...laiko tj atima...bet jai tau tai svarbu tj sutelpi i ta rutina...mazdaug susiplanuoji kada ir ka daryt...

37

Re: memininkams(?)

bet tai jei baigiu  klasiu ir kazkur warau mokintis..  tai kaip mana ta suderint su ta dailes mokykla? big_smile m?

38

Re: memininkams(?)

tj buna(bent jau pas mus),kad persoka pora klasiu...pvz palanko 2metus ir i 4kl iskarto pereina...ir pan...

39

Re: memininkams(?)

bet tj tada kokia ish to nauda ?

40

Re: memininkams(?)

Siaip jau jei rimtai, tai tiek muzina, tiek daile, tiek literatura, sokis yra meno sakos smile Menas apibudina daile, teatra, soki, muzika.O jau po to skirstosi smulkiau: daile i architektura, tapyba, grafika, skulptura ir pan., literatura: i poezija ir pan...Siaip as asmeniskai esu dailes ir muzikos, kaip meno saku atstove profesionale smile