1

Tema: pasikeleliai...

niuzzz ka manot apie pasikelima?ah taj ziaurei nemegstu tokiu zmogeliu tuliu tokia viena padruske pasikelusi klasiokele dieve kaip ash jos nevirskinu kai ji ateina su kablais pasileidusi plaukus niu zodziu fifa...

2

Re: pasikeleliai...

Pf..o gal tu jai tiesiog pavydi ? Tegul rengiasi vaikas kaip nori svarbu kad jai patinka....O pasikelusiu zmoniu tai tikriausiai visi nemegsta o jeigu megsta tai galbut juos kitaip ivardina

3

Re: pasikeleliai...

suaugsi pati tokia busi..

4

Re: pasikeleliai...

megstu pasikelusius ant zemes nuleist... :]

5

Re: pasikeleliai...

11 m,etu ir jau fyfos...aaa...pasaulis ritasi zemyn smile  O ka apie pasikelima alima manyt ;] bjauru slykstu ir t.t.;] bet kartais reikia pasikelt big_smile

6

Re: pasikeleliai...

Aplinkinius mes matome tokius, kokie patys esame viduje.


Mane kai kas laiko pasikėlusia, o kodėl? Žinau, kodėl... Nes esu tyli wink Bet argi ne kvaila laikyti žmogų, kuris tylus, pasikėlusiu? smile

7

Re: pasikeleliai...

Aiste, 16 parašė:

Aplinkinius mes matome tokius, kokie patys esame viduje.


Mane kai kas laiko pasikėlusia, o kodėl? Žinau, kodėl... Nes esu tyli wink Bet argi ne kvaila laikyti žmogų, kuris tylus, pasikėlusiu? smile

ne tau vienai tokia problemele...mane ir laiko laaaabai net pasikelusia,bet dazniausiai galvoja tik todel,kad tyliu...bet kai labiau su manim pabendrauja,sako"o as galvojau,kad tu esi pasikelus..sorry klydau...." :]

8

Re: pasikeleliai...

Na va... smile Bet man keistai atrodo, kai mano, kad jei tylus, tai pasikėlęs... smile

9

Re: pasikeleliai...

jo daug zmoniu, mano kad as esu pasikelusi nes esu tyli mokykloje....

10

Re: pasikeleliai...

daznai buna kad  tylius zmones laiko pasikelusiais nes mano kad per prasti esam bendrauti......

11

Re: pasikeleliai...

Viktorija, 24 parašė:

daznai buna kad  tylius zmones laiko pasikelusiais nes mano kad per prasti esam bendrauti......

didesnės nesamonės dar negirdėjau..

12

Re: pasikeleliai...

bet taip buna as pati ta isgirdau is kitu...as pati buvau tylene ir susilaukiau komentaro kai issiaiskino kas del ko

13

Re: pasikeleliai...

niu jus suprantat ash bendrauju shuliooj su viresneis o ji trinasi prie manes kai tik prieina kokios padrsukes ji is karto pasiraitoja kelnes kaip darau ash nes man ziaurei patogu niu zodziu taj siutin kai tau padlaiziauja ir tave pando pamegdzioti...ji tokia fifa visada nagai ilgi ir ruzavi su kablais niu ****

14

Re: pasikeleliai...

niekada niekas nesake kad esu pasikelusi ar panasei....na nebent klasiokes kanors sumala..jos pavydi nes ash vienintele bendrauju su bachurais o jom zinot  kaip ci ataip kaskokia paprasta karolina turiu tiek draugu bernu...viena man net sake kad tikrai siek tiek pavydi ji man issisnekejo ir mes tapom geros drauges...va toks reikaliukazzz

15

Re: pasikeleliai...

na man atrodo niekas ju nemegsta....

16

Re: pasikeleliai...

as galvoju kad neverta kreipt demesio-kuo daugiau kreipiama demesio to daugiau kelesi

17

Re: pasikeleliai...

Viktorija pritariu...

18

Re: pasikeleliai...

Viktorija, 18 parašė:

megstu pasikelusius ant zemes nuleist... :]


o koks tau pointas nuleidinet kitus ant zemes? taip uzglaistai savo kompleksus, ar kaip cia suprast? nesuprantu tokiu svieto lygintoju, rodos, tau uz
usodinima nieks nemoka ir tuo uzsiimi? tai tau teikia emocini pasitenkinima?

19

Re: pasikeleliai...

Edvardas, 24 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

daznai buna kad  tylius zmones laiko pasikelusiais nes mano kad per prasti esam bendrauti......

didesnės nesamonės dar negirdėjau..


jeigu nesupranti teiginio, nereikia teigti, jog tai yra nesamone. tai yra ne vien nemandagu, bet ir buka.
viktorija turejo omeny, kad tylesni ir ramesni zmones,  ne tokie, kurie skuba biciuliautis su nepazistamais, familiariai elgtis ir pan, daznai yra laikomi pasikelusiais. pvz jeigu nespygauji per visa koridoriu kaip kokia nzn kas, tai jau esi pasikelusi

20

Re: pasikeleliai...

vam nexui delat!:::223