1

Tema: Sapnai

Ar tikite kad sapnai issipildo? O gal kam issipilde ? amm...o gal kada nors atrode jog sapna sapnuojat kelis kartus ? Pasisakykit wink

2

Re: Sapnai

o sapnu as negaliu perprast,buna kad sapnuoji net du kart ta pacia nakti man taip buvo nakti pabudau fui isigandau persisukau ant kito sono ir vel ta pati susapnavau..yra ir issipilde...bet siaip daug kosmaru sapnuoju ir visokiu nesamoniukas svarbiausia tie sapnai tokie raiskus ir spalvoti kad gali patiketi kad istiesu tai vyksta

3

Re: Sapnai

netikiu kad sapnai issipildo...man patiko sapnuot savo linksmas vestuves atsibudusi labai juokiausi net pilva skaudejo

4

Re: Sapnai

Man patinka sąmoningai sapnuot smile Sapnai išsipildo tam tikra prasme. Jie gali atspindėti dabartinę žmogaus būseną arba nusakyti jo arba žmogaus ateitį. Tačiau sapnai neturi būti tiesiogiai suprasti - tokiu atveju galima smarkiai apsirikti. Dažnai sapnai turi priešingą reikšmę.

5

Re: Sapnai

Kai sapnuoju- visada išsipildo. Dažnai sapnai- tai ką tau nori pasakyti tavo protas, pąsamonė, ko tu pats nesuvoki, išanalizavus sapnus, jie tau padeda pasirūpinti savimi. Numato problemas, jų spredimų būdus. Dažnai sapnai kartojasi, norėdami pasakyti, jog tai labai svarbu. Sapnai- tai ,,de žavu".

6

Re: Sapnai

Na, vargu ar sapnai - protas wink Tuo metu protas būna išjungtas... Sapnuose gali pasireikšti sąmonė ir pasąmonė smile

7

Re: Sapnai

as neprisimenu sawo sapnu..:)  jei ir sapnuoju tai buna totali nesamone big_smile vat mano tetule tai sapnuoja visada sapnus,kurie visada issipildo.... smile

8

Re: Sapnai

Aiste, 16 parašė:

Na, vargu ar sapnai - protas wink Tuo metu protas būna išjungtas... Sapnuose gali pasireikšti sąmonė ir pasąmonė smile

vat ne visai, ilsisi tik mūsų kūnas, smegenys miego metu aktyviai dirba:)

9

Re: Sapnai

Deja, ilsisi ir smegenys wink

10

Re: Sapnai

Aiste, 16 parašė:

Deja, ilsisi ir smegenys wink

nu neteisi tu:)

vienas iš straipsnių apie sapnus yra Ĩia, nors jų pilnas internetas įvairiomis kalbomis, kaip ir literatūros;) just google it

11

Re: Sapnai

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?

12

Re: Sapnai

Gal man dabar paimti ir parašyti pačiai straipsnį, įdėti į internetą ir tau bus aišku, kad yra kitaip? wink
Kodėl tavo manymu yra patarlė "rytas už vakarą protingesnis"?
Kodėl po miego protas nebūna pavrgęs? Protas miego metu nedirba, nes tuomet negalėtų dirbti pasąmonė. O jei esi sąmoningas sapno metu, tai dažniausiai būna sunku prisiminti realų pasaulį (čia ne pagal save sakau). Jei sapne dirba protas, kodėl mes ne visada suprantame, kad sapnuojame?

13

Re: Sapnai

Beje sapnavau neseniai tokį mistinį sapną... Tai jame dar tuo pačiu pro langą turguje Klaipėdos centre mėtė maišus saldainių... O užvakar ar kažkada čia ėjau pro parką... ir nugirstu, kaip kažkoks vaikinas pasakoja matęs neseniai kažką ten centre su saldainių mėtymu susijusį... Nepamenu, ką tiksliai sakė...
Dar tame sapne žinojau, kad jau taip buvo kitame sapne... Dar tame sapne sakiau: "Maniau, kad tai buvo tik sapnas, bet sapnas virto realybe". Pradėjo mane tokie sapnai neraminti... Nebebūnu sąmoninga sapnuose, kai anksčiau vien pagalvojusi apie sapno galimybę susiprasdavau... Nebijau, kad jie išsipildys... Nes šio bei to iš jų siekiu... Nors tie sapnai nemalonūs, bet mano galios juose nemažos wink

14

Re: Sapnai

Aiste, 16 parašė:

Gal man dabar paimti ir parašyti pačiai straipsnį, įdėti į internetą ir tau bus aišku, kad yra kitaip? wink
Kodėl tavo manymu yra patarlė "rytas už vakarą protingesnis"?
Kodėl po miego protas nebūna pavrgęs? Protas miego metu nedirba, nes tuomet negalėtų dirbti pasąmonė. O jei esi sąmoningas sapno metu, tai dažniausiai būna sunku prisiminti realų pasaulį (čia ne pagal save sakau). Jei sapne dirba protas, kodėl mes ne visada suprantame, kad sapnuojame?

gali pakalbėti su neurologais (mano mama dirba šį darbą), galbūt jie tave įtikins, tuo tarpu aš - nematau prasmės, nes tavo argumentai - apie nieką:)

15

Re: Sapnai

Na, dar priklauso nuo to, ką vadini protu. Mokslininkai neįrodė, kad yra siela. Tai nėra ko čia kalbėti. Beprasmiška. Kai mokslas bus pakankamai pažengęs, galės apie tai ir kalbėti.

16

Re: Sapnai

Aiste, 16 parašė:

Na, dar priklauso nuo to, ką vadini protu. Mokslininkai neįrodė, kad yra siela. Tai nėra ko čia kalbėti. Beprasmiška. Kai mokslas bus pakankamai pažengęs, galės apie tai ir kalbėti.

tokia sąvoka kaip "protas" nėra mokslinis terminas, aš kalbu apie SMEGENIS. ir prie ko čia siela:V

17

Re: Sapnai

Smegenys... Jei žmogus nebūtų gyvas, ką galėtų smegenys padaryti? smile

18

Re: Sapnai

Vilius, 20 parašė:

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?

Jo, buna tokiu situaciju.. Kazkada net negalejau kartais prisimint ar tai tikrai buvo ar tik susapnavau.. tesiog sapnai kartais taip su realybe susileja.. smile

19

Re: Sapnai

Teresė, 18 parašė:
Vilius, 20 parašė:

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?

Jo, buna tokiu situaciju.. Kazkada net negalejau kartais prisimint ar tai tikrai buvo ar tik susapnavau.. tesiog sapnai kartais taip su realybe susileja.. smile

va, radau ant greitųjų ir pavadinimą, ir šiokį tokį apibūdinimą - tai vadinama deja vu

20

Re: Sapnai

Vilius, 20 parašė:

Teresė, 18 parašė:
Vilius, 20 parašė:

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?

Jo, buna tokiu situaciju.. Kazkada net negalejau kartais prisimint ar tai tikrai buvo ar tik susapnavau.. tesiog sapnai kartais taip su realybe susileja.. smile

va, radau ant greitųjų ir pavadinimą, ir šiokį tokį apibūdinimą - tai vadinama deja vu

o mane domina visi tokie dalykai, tos pasamones.. idomus ir labai jau paslaptingas reiskinys.. smile