21

Re: Sapnai

Mane ne tik domina big_smile Aš ir domiuosi tongue

22

Re: Sapnai

Aiste, 16 parašė:

Mane ne tik domina big_smile Aš ir domiuosi tongue

labai jau silpnos tavo žinios:V

23

Re: Sapnai

O tu aklai tiki mokslu? wink Sėkmės tuomet gyvenime. Aš tai noriu iš tiesų žinoti, o ne aklai kuo nors tikėti wink

24

Re: Sapnai

tu bent pati jauti, kad šneki vėjus:D)? šie reiškiniai (ir sapnai, ir deja vu, ir dar daugelis kitų) rodo, kad mes negalime pasaulio suvokimo apibrėžti kokiais nors konkrečiais rėmais, mokslas čia bejėgis, bent jau kol kas. p.s. su aiste nebenoriu beprasmiškai ginčytis apie nieką

25

Re: Sapnai

Puiku, mūsų nuomonės sutampa - mokslas čia bejėgis wink

26

Re: Sapnai

visai neseniai susapnavau kaip sutinku seniai matyta drauga, ir ryte is tiesu sutikau. kita karta sapnavau drauge, akurat, kita diena nuvariau pas ja i kauna big_smile na su drauge, tai zinojau kad vaziuosiu kita diena, bet kad sutiksiu ta drauga, tikrai negalejau zinot. pastaruoju metu buna, painioju sapnus su realybe. negaliu prisimint ar tai is tiesu buvo ar tik sapnavau... cia jau manau negerai... smile

27

Re: Sapnai

Man yra taip buvę, kad painiojau sapnus su realybe big_smile

Šiąnakt sapnavau, kad mane peršovė big_smile Tiesa, dar sapnavau, kad mėnesinėm susirgau ir - akurat big_smile big_smile big_smile
Praeitą naktį užtad sapnavau, kad guliu šalia tokio juodaodžio smile Mano amžiaus jis ir man visai patiko sapne big_smile

28

Re: Sapnai

o man buna taip,kad kai zostkai prigeriu kazkur,ryte pradedu noret gert ir sapnuojas,kad as lipu laiptais zemyn i virtuve tam kad atsigert...ir taip buna visada... big_smile ir ka jus galvojat???po tokio "sapno"ramiai miegu big_smile:D o ryte mastau"ar as rimtai ejau i virtuve??":D:D:D

29

Re: Sapnai

kazin ka reiskia kai sapnuoji savo mirti,pvz sapnavau kad mane nuzude sukapojo ir pati maciau save mirstancia.....???

30

Re: Sapnai

Vilius, 20 parašė:

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?


Man buna labai panasiai...buna kad kalbu su zmogum ir staiga nutylu, pradedu jaudintis is nuostabos kad kuo daugiau pasakytu zodziu ir veiksmu aplinkui tuo as labiau isitikinus kad esu visa tai maciusi...o kartais net atrodo kad ne viena karta !:! bet seip dazniausiai nebuna taip kad zinau ka turi zmogus ar as pati pasakyti. Tai pradedu tvirtint kai tas momentas, situacija baigiasi...
Beje, taip man buna labai daznai...net ir siandien mokykloje. Bet seip nelabai kreipiu i tai demesi nes  atrodo kad varzteliai atsisukineja man ;D

31

Re: Sapnai

ar yra koks geraas sapnininkas internete kokia gera svetaine nes as jos dar neradau,labai mazai reiksmiu apie sapnus....

32

Re: Sapnai

Ulyta, 15 parašė:

Ar tikite kad sapnai issipildo? O gal kam issipilde ? amm...o gal kada nors atrode jog sapna sapnuojat kelis kartus ? Pasisakykit wink

Siaip sapnuoju labai retai, bet jei sapnuoju tai konkrecias nesamones;D
Bet yra buve ir taip, kad kazka susapnavau, o kita diena realiai toks dalykas yra buves... Na zodziu sapnuokim i valias;):D

33

Re: Sapnai

ar yra vaistu nuo kosmaru???

34

Re: Sapnai

taip smile viktorija, susitvarkyk asmenini gyvenima, ir naktim nesapnuosi kosmaru smile

35

Re: Sapnai

tikiu sapnais ir kartais ju prasmemis

36

Re: Sapnai

sapnai....:) megstu sapnuot.. ypac kai bun ydomus sapnas... smile
patarciau ir jums pasapnuot... wink nemanau kad sapnai ishsipildo..  nebent kartais buna tox sutapimas...

37

Re: Sapnai

as taip pat nemanau,kad jie issipildo,bet aisku lb noretusi,kad kartais koks grazus sapnas imtu ir issipildytu smile

38

Re: Sapnai

heh.. o jei jis buna ne tox jau grazus... ?

39

Re: Sapnai

em nzn dabar pastaruoju metu sapnuoju nekokius sapnelius nors man taj nelabaj nepatinka big_smile visalaik per sapna mane kas nors taj nusauna taj susimusu su kuo nors arba net su automobiliu apsiverciu neutral



nekas!!! :?
galbut kas mokate paaiskinti sapnelius ir gal galit man padeti smile)))

40

Re: Sapnai

Aleksandras, 21 parašė:

taip smile viktorija, susitvarkyk asmenini gyvenima, ir naktim nesapnuosi kosmaru smile

kad gyvenimu nesiskundziu-sake mano vaizduote per laki,patare maziau knygu skaityt