41

Re: Sapnai

taip jo sapnai tikrai pildos aha... jei sapnuoji mesla gausi pinigu jei sapnuoji pinigus gausi mesla ir kitos nsmnes.. taip mano mamai burtininke isaiskino big_smile big_smile big_smile

42

Re: Sapnai

jei kas nori issiaiskinti ka reiskia jusu sapnas spausk ciasapnas

43

Re: Sapnai

Kristina, 12 parašė:

jei kas nori issiaiskinti ka reiskia jusu sapnas spausk ciasapnas


O tu matei, ką ižįrašei vietoje normalaus žodžio?Turiu omenyje TAI, ką parašei vietoje adreso... Regis S supainiojai su P...;D

44

Re: Sapnai

as netikiu ...gal todel nes neziau kas ka reiskia detis i galvas paistalus asiu nereik ir tai ne viskas joje telpa;DD


45

Re: Sapnai

Sapnuoju labai tikroviskus sapnus, kartais tai be galo nervoja smile tikrai ne karta buvau susapnavus ta pati sapna, arba yra keletas sapnu kuriu niekaip neprisimenu, ar jie buvo realybeje ar ne....

46

Re: Sapnai

kreipiuos i Viktorija..jei i kosmarus rimtai ziuri ir nori ju atsikratyt,tai yra budas.jei nori galiu tau papasakot..tik..linkes tai daryt asmeniskai..tad jei domina reikia kitaip susirasyt..

47

Re: Sapnai

sapnai yra rimtas dalykas,sapnuoji tai kas yra tavo pasamoneje.tai kartais tas sapnas visiska nesamone atrodo,juokingas,bet yra sapnu isaiskinimu,tokiu zmoniu yra kuriuos jie supranta ir patys sau gali uzsiprogramuoti ka susapnuos ir per ta sapna suzino kas ju laukia ateityje ir pan..newerskite sapnu labai dideliais juokais,tai nlb juokinga nes jus sapnuojate kas gludi nors ir pacioje giliausioje jusu pasamoneje..tai kazkas susije su jusu ateities ivykiais ,skausmais ir pan..nors to jus nesuprantat ,to savo sapno..jei sapnuoji tikroviskus sapnus kaip sake Simona 15 ,tai reiskias tu nlb blaskaisi,nesi nerwinga ir siuo metu supranti gyvenima tuomet ir nesapnuoji nesuprantomu sapnu,tai labai gerai.tai tiek..

48

Re: Sapnai

Na man yra buve keleta kartu, kad sapnavau sapna,kuris jau buvo kazkur,kazkada matytas...Na o siaip ypatingo demesio neskiriu tam..kadangi labiau tikiu, jog sapnai atspindi musu dvasine bukle...kuomet bunam issiblaske, del kazko labai nerimaujam, isgyvenam stresa, tuomet miegam ne kietai ir sapnuojam ne pacius maloniausius sapnus.. smile
Taigi miegokim visi ramiai ir saldziai, nes miego metu mes ilsimes,atgaunam jegas ir taip pasiruosiam naujai dienai!!! Miegas -  sventas dalykas!! smile

49

Re: Sapnai

tikiu sapnais man ne vienas yra ysipildes, sapnuoju dazniausiai labai tikroviskus,ir kurie ysipildo taip kaip susapnavau,buna ir taip kad kelis kartus sapnuoju ta paty sapna.

50

Re: Sapnai

jei sapnas yra nerialiai realus tai yra  pranasingas  sapnas  wink kiek  is zmoniu praktikos tai butent tokie jie buna 

51

Re: Sapnai

taip, kelis kart issipilde, kaip ir paskutinysis. sapnuoju retai, bet stengiuos i juos tiesiog nekreipti demesio.

52

Re: Sapnai

oj verta kreipt i sapnus nors jie ir nevisi isipildo bet seip yra sioks toks persejimas:)

53

Re: Sapnai

Kai buvau kokiu 5 metu, susapnavau viena toki itin isimintina sapna. Pabudusia mane tevai ramino kelias valandas, niekaip negalejau apsiramint.. Kas svarbiausia - tame sapne nebuvo visiskai nieko blogo, nieko baisaus, taciau kazkodel mane jis labai sukrete.. Po keliu metu tas sapnas pasikartojo, taciau nebebuvo taip labai baisu. Kitus kartus jau buvau visiskai rami, nieko nebebijojau. Jau beveik pripratau, kad kas pora metu sapnuoju lygiai lygiai ta pati sapna, tik niekaip nesuprantu kodel ir kaip cia taip.. Manau kad ne be reikalo, taciau net neisivaizduoju ka tai galetu reiksti..

54

Re: Sapnai

labai keista kai sapnavai kartojasi, na nebuna lyyygiai tokie pat bet labai panasus.. dazniausiai pries didelius pokycius gyvenime..
o kad sapnai pildosi tai tiesa.. jau keli yra issipilde.. smile

55

Re: Sapnai

Koky dziaugsma turiu, kad sapnu dazniausiai neatsimenu... je je je ;D pfiu pfiu pfiu

56

Re: Sapnai

niu nzn bet man labai faina prisimint sapnus :=( iskyrus kosmarus.. :V

57

Re: Sapnai

man dar ir kaip buna, jog ka susapnuoju wiskas išsipildo sekančią dieną ir žinau, kad tai iwyks, bet negaliu nieko pakeisti....beje, tokius pranašiškus sapnus susapnuoju beweik kekwieną naktį...  Tai man wyksta jau nuo 10 metu...beje sapnai buna iwairus : pranešantys nelaimes ,parodantys kokius reiksmingus iwykius ar tiesiog nuspejantys ateit, bet dažniqusiai nusakantys nelaimes....Jau tai rimtai ima mane  bauginti, nes tai  pasikartoja wis dažniau....

58

Re: Sapnai

Kristina, 15 parašė:

man dar ir kaip buna, jog ka susapnuoju wiskas išsipildo sekančią dieną ir žinau, kad tai iwyks, bet negaliu nieko pakeisti....beje, tokius pranašiškus sapnus susapnuoju beweik kekwieną naktį...  Tai man wyksta jau nuo 10 metu...beje sapnai buna iwairus : pranešantys nelaimes ,parodantys kokius reiksmingus iwykius ar tiesiog nuspejantys ateit, bet dažniqusiai nusakantys nelaimes....Jau tai rimtai ima mane  bauginti, nes tai  pasikartoja wis dažniau....

hmmm kaip keista.... smile gal tu turi kokiu antgamtinių galių ? big_smile na... tokią keistą dievo dovaną ?

59

Re: Sapnai

Vilius, 20 parašė:

sapnai sapnais.. o jums nebūna taip, kad kokioj nors paprastoj gyvenimiškoj situacijoj susimąstote, "aš visa tai jau kažkur esu matęs.."? yra netgi kažkoks mokslinis terminas nelietuvių kalba, apibūdinantis šią būseną, tik užkrito jis man:) tai va, man tokių atvejų neretai pasitaiko. paskutinis buvo visai nesenai, kažkaip pasitaikė važiuoti viešuoju transportu. na važiuoju aš sau patenkintas (su talonėliu;)), prieš mane sėdi porelė, žaidžia telefonais ir plepa kažką.. negalėjau negirdėti ką jie kalba, ir staiga supratau, kad aš jau žinau kas ką dabar sakyti turi, nes lygiai tokią pačią situaciją jau esu matęs (viskas sutampa, porelė kalba apie tuos pačius dalykus, autobusas sankryžoje pasuka į kairę, aš sėdžiu prieš juos ir pan.:)). kas man, po velnių:D)?

Jo jo, sitaip daug kam nutinka. Tai vadina dežavu:D)

60

Re: Sapnai

Ulyta, 16 parašė:
Kristina, 15 parašė:

man dar ir kaip buna, jog ka susapnuoju wiskas išsipildo sekančią dieną ir žinau, kad tai iwyks, bet negaliu nieko pakeisti....beje, tokius pranašiškus sapnus susapnuoju beweik kekwieną naktį...  Tai man wyksta jau nuo 10 metu...beje sapnai buna iwairus : pranešantys nelaimes ,parodantys kokius reiksmingus iwykius ar tiesiog nuspejantys ateit, bet dažniqusiai nusakantys nelaimes....Jau tai rimtai ima mane  bauginti, nes tai  pasikartoja wis dažniau....

hmmm kaip keista.... smile gal tu turi kokiu antgamtinių galių ? big_smile na... tokią keistą dievo dovaną ?

na nežinau, gal ir turiu...mano močiuėe būre taro kortomis.....tai gal paweldejau tokia galia na nežinau..... bet tokie dalykai jau seniai mane žawi...