1 (redagavo Marius 2020-03-06 16:10)

Tema: jaučiuosi keistai...

Sveiki man yra 22 metai ir esu niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių jaučiuosi kaip koks nenormalus kažkoks ištikro kad taip yra kiti mano amžiaus jau senai turi merginas.. ieskodavau bet dažniausiai nesisekdavo norėčiau paklausti kaip susirasti mergina?

2

Re: jaučiuosi keistai...

pirmiausia ir kuo greičiau trink anketą šioje svetainėje!

3

Re: jaučiuosi keistai...

Sulamita parašė:

pirmiausia ir kuo greičiau trink anketą šioje svetainėje!

del ko ?

4

Re: jaučiuosi keistai...

Marius parašė:

Sveiki man yra 22 metai ir esu niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių jaučiuosi kaip koks nenormalus kažkoks ištikro kad taip yra kiti mano amžiaus jau senai turi merginas.. ieskodavau bet dažniausiai nesisekdavo norėčiau paklausti kaip susirasti mergina?

kviesk Sulamita i pasimatyma) cia dar buvo moteris gretimoje temoje kuri neturi su kuo i kulturinius renginius nueiti

5

Re: jaučiuosi keistai...

Konstantinas parašė:
Marius parašė:

Sveiki man yra 22 metai ir esu niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių jaučiuosi kaip koks nenormalus kažkoks ištikro kad taip yra kiti mano amžiaus jau senai turi merginas.. ieskodavau bet dažniausiai nesisekdavo norėčiau paklausti kaip susirasti mergina?

kviesk Sulamita i pasimatyma) cia dar buvo moteris gretimoje temoje kuri neturi su kuo i kulturinius renginius nueiti

jai metu daug xd

6

Re: jaučiuosi keistai...

Marius parašė:

jai metu daug xd

tai gerai reiskia  su patirtim

7

Re: jaučiuosi keistai...

A, štai koks Konstantino verslas...

8

Re: jaučiuosi keistai...

koks skirtumas, kiek metu. Tai tavo paskutinis sansas.

9

Re: jaučiuosi keistai...

Jauskis kitaip...