1

Tema: Blondines - gotes

Kaip jums? Ar blondines (Kaip suprantat be juodais plaukais) Galetu buti gote? Nejaugi butinai reikia pasikeisti plauku spalva? Jeigu pvz mergaite 8-11 m. yra gote, bet jos mama neleidzia nusidazyti plaukus juodai gali buti gote???

2

Re: Blondines - gotes

Aš anksčiau norėjau būti gotė smile Bet spalvos plaukų tikrai nežadėjau keisti... Per daug ją vertinu tongue

3

Re: Blondines - gotes

gotai tai nebutinai juodai apsirenge ir tamsiai nusidaze plaukus...gotu turi jaustis viduje... smile (mano draugelio goto pasakymas big_smile )

4

Re: Blondines - gotes

man tai atrodo koks skirtumas kaip atrodo...manau daug zmoniu gailisi kad daze plaukus bent jau mano drauges gailisi...

5

Re: Blondines - gotes

nu man tai durnai atrodo ;D:?;\

6

Re: Blondines - gotes

manau kad jei nori dazyti jei dazo su sampuniniu
o seip man nepetinka kai 8-11metu mergaites yra nusidazusiois plaukus kam reikia savo plaukus gadinti:-{

7

Re: Blondines - gotes

koks skirtumas kokia ta plauku spalva. arba gotas arba ne. gotes ne tik juodai dazosi plaukus bet ir baltai. aisku rudaplaukiu gociu nesu mates, bet juodzkes ir blondines yra normalus standartas. o asmeniskai, nesivaikyk madu ir buk savim, o ne kazkokia smirdancia gote.

8

Re: Blondines - gotes

blyn...da viena nor but, gote galvokit vaikai! jei taip nori but gote dazykis tuos plaukus, ir visus taip susigadinsi....

9

Re: Blondines - gotes

manau kad gali juk plauku spalwa nekejcja zmogaus widau ir elgesjo...:)ane?:D

10

Re: Blondines - gotes

Emilija, 15 parašė:

manau kad gali juk plauku spalwa nekejcja zmogaus widau ir elgesjo...:)ane?:D


ne

11

Re: Blondines - gotes

8-11 metu mergaite yra mergaite o ne jokia gote..Blemba kur jus skubat gyventi..? Kokios dar gali buti paniatijos tokiam amziui..Tevai tam ir reikalingi kad tuos issip****ejimus sugaudytu ir grieztai draustu..Nesamone kazkokia, dar papukai neissikale o jau gote..:D

12

Re: Blondines - gotes

pas mus mokykloje yra tokia blondine-gote:D

13

Re: Blondines - gotes

manau galima karta pabuti kokia , tik nori veliau patirsi ka reiskia ja buti ir tu jiau nebenoresi arba tai bus tavo stilius

14

Re: Blondines - gotes

ech.. manot isvaizda tai viskas? gaila man jusu zmones...

15

Re: Blondines - gotes

tai jejgu norisi buti toke tegu pabando nepatiks taj nepatiks o plauku taj nebutina dazyti nebent gali su color pulse big_smile

16

Re: Blondines - gotes

gotai tikrai neturi buti vien juodai apsirenge;] yra gociu kurios rengiasi ir rozine spalva:)

17

Re: Blondines - gotes

Plaukai nėra pagrindinis stiliaus yrodymas. Yra visokių būdų atrodyti gotei turint ir šviesius plaukus. Ir be to kas ten per mergaitė 8-11 metų norinti būti gote?

18

Re: Blondines - gotes

manau, kad gotemis ir blondinemis netampama o gimstama... na bent jau tai ne nuo plauku spalvos priklauso...

19

Re: Blondines - gotes

..et,jej liabaj koks vajkas nuores but gote,tej tadum neklaus ir mamos..wot,tik ims ir uzsirakins vonioj su juplauku dazajs..:D

20

Re: Blondines - gotes

o as saves dar nelaikau didele panele bet kai matau pirmokes nusidaziusios plaukus su makijazu vaikstineja po centra su rankinuku tai man ju gaila pasidaro mano mama sako kad kai buvo swestoje klaseje dar smelio dezeje su berbemis zaisdavo o o db pirmokes kuo greciau uzaukti nori zinoma poto gailisi kaip visi kiti ka tampa bobutemis ir seneliais