21

Re: Blondines - gotes

Laisvyda, 13 parašė:

o as saves dar nelaikau didele panele bet kai matau pirmokes nusidaziusios plaukus su makijazu vaikstineja po centra su rankinuku tai man ju gaila pasidaro mano mama sako kad kai buvo swestoje klaseje dar smelio dezeje su berbemis zaisdavo o o db pirmokes kuo greciau uzaukti nori zinoma poto gailisi kaip visi kiti ka tampa bobutemis ir seneliais


nu jo... Man irgi ju pagailsta... Durneles ir tevai tokie patys

22

Re: Blondines - gotes

Gotais gimstama. Visi tai zhino. Jei ir neatrodysi lb primenanti gote, zhmones tai supras vien ish tavo mastymo, minchiu... Vargu ar ymanoma jais [tapti]..

23

Re: Blondines - gotes

mikute,13 >
nori-gali...
viskuo zmogus gali "tapti" jei tik labai nori..

24

Re: Blondines - gotes

Juste, 16 parašė:

Kaip jums? Ar blondines (Kaip suprantat be juodais plaukais) Galetu buti gote? Nejaugi butinai reikia pasikeisti plauku spalva? Jeigu pvz mergaite 8-11 m. yra gote, bet jos mama neleidzia nusidazyti plaukus juodai gali buti gote???

prajuokinai mergaite 8-11 metu gote?
gal jei ji tik nori tamsiai rengtis nemanau kad ji zino ka tai reiskia buti gote;)
nebet jos tevai gotai wink

25

Re: Blondines - gotes

Evelina, 17 parašė:
Juste, 16 parašė:

Kaip jums? Ar blondines (Kaip suprantat be juodais plaukais) Galetu buti gote? Nejaugi butinai reikia pasikeisti plauku spalva? Jeigu pvz mergaite 8-11 m. yra gote, bet jos mama neleidzia nusidazyti plaukus juodai gali buti gote???

prajuokinai mergaite 8-11 metu gote?
gal jei ji tik nori tamsiai rengtis nemanau kad ji zino ka tai reiskia buti gote;)
nebet jos tevai gotai wink


o ir del teewu abejociau...juk amzius..:D

26

Re: Blondines - gotes

gotes gotes gotes kas tai per stilius , kodel meksta dauk metalo ? gotika is kur sis stilius aplamai atsirado ?

27

Re: Blondines - gotes

kiekwienas zmogus tjuri sawo nuomone.....jaj   nori butji gote tj buk ja:Djaj nori butji blondine tj buk ja:D as tj nej gote nej blondine:D:Desu normali mergina ir man tj PATINKA !!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

28

Re: Blondines - gotes

kas cia per gaidys??????????????????:=(

29

Re: Blondines - gotes

Paulius, 19 parašė:

kas cia per gaidys??????????????????:=(

ramiau tu...

30

Re: Blondines - gotes

as taj manau kad kiekvienas stilius (isskyrus fyfas.:::254 ) tj ne tik apranga ir aksesuaraj bet tj turi pasizymeti ir zmogaus viduje... o jejgu tingi arba nenori turet stylo tj rejkia but fyfa nes tj ne stylas o..bee....:::254 geriau patylesiu...P.S. yra toks pasakymas : fyfas zudai pasauli valaj... for real!!!!:P

31

Re: Blondines - gotes

Sunku paaškinti kas yra gotas... Daug gotu - daug skirtingu supratimu apie tai, kas yra gotika, kadangi ši subkultura grindžiama (bent jau turetu buti) individualumu, nors taipogi yra ir bendru dalyku. Individualumas cia suprantamas kaip asmenybes išraiška, t.y. kurybiškumas, masiu kulturos atmetimas, pasauležiura, grindžiama asmeniniu patyrimu, etc. Deka tušcios masiu kulturos pagimdytu ekscentrišku "žvaigždžiu" (Marilyn Manson, Him, etc.), deklaruojanciu meile tamsai, o tuo paciu, neatskiriamai ir velniui (kaip gi efektingiau patrauksi maištaujanti, sužeista ir nesubrendusi jauna žmogu) visi gotai pradeti tapatinti su satanistais. Be to, tam pasitarnavo ir ivykis JAV, kai mokykloje buvo nušauti keletas žmoniu, o žudikai - Mansono gerbejai ir taip siejantys save su gotais. Nemanau, kad tureciau aiškinti, kaip kvaila visus gotus del to apšaukti satanistais ar žudikais. Bet labai gaila, kad tokie ivykiai formuoja visuomenes požiuri ir stereotipus per masines informacijos priemones...

Jei jau tenka garbe atstovauti gotams, tai kalbesiu apie asmenini gotikos supratima. Pradesiu paneigdama kai kuriuos žmoniu turimus stereotipus apie gotika ir gotus. Pirmiausia, gotu nedaro juoda apranga. Juodai rengtis ir vadinti save gotu gali eilinis pižonas, dabartines mados patrauktas i gotikine subkultura. Mat taip galima atkreipti demesi i save - tipo ne toki kaip visi. Bet tuo paciu dažnai liekama tik pozuotoju, nesusimasciusiu apie gilesnes subkulturos vertybes, nepatyrus, kad tos vertybes yra tau asmeniškai brangios, kad tai tavo paties dalis. Deja, labai gaila, kad ši subkultura jau virto eiline "popsucha", madingas priebegos uostas maištaujantiems.

Tai ka aš vadinu gotika, tai ka kiti (nuoširdieji) vadina šiuo vardu, galima pavadinti ir kitaip. Pavadinimas - tiesiog susitarimo reikalas. Man tas kažkas yra PASLAPTIS, kažkiek patiriama, bet niekad iki galo neapciuopiama, bauginanti, bet traukianti. Kartais tu gali atverti jos skraiste, šiek tiek ja pažinti, bet tai vistiek lieka paslaptimi. Kodel tai negaletu buti dalele Dieviškumo?

Cia (gotikoje) atsiveria kurybiškumas, netradiciškumas, grynumo, amžinybes substancijos siekimas, žmogaus giliausiu sielos klodu pažinimas... Taip, dažnai cia atveriamas skausmas ir liudesys, mirties, jei norite, nuodemes pasekmes. Man gotika yra ir neužmerktos akys prieš tamsia gyvenimo puse. Argi tai nera šiuolaikinio žmogaus kasdienybe - susvetimejimas ir vienatve, savanaudiškumo ir egoizmo pasekmese skestanti serganti visuomene, mano artimas, kompromisuose kasdien numarinantis dali saves. Ar turetume tai ignoruoti? Ar tokius dalykus apdainuoti turetume linksmomis polkomis? Kodel daugeliui visuomenes pop grupes, džiaugsmingai vapaliojancios apie eilinius tusus yra labiau priimtinos ir ne tokios destruktyvios, kaip, tarkim gotikines, dainuojancios apie šiuolaikinius griuvesius? Ar tai nera panašu i ST pranašus, kurie buvo nepriimtini, nes kalbejo apie nemalonius ir nelinksmus dalykus? Matant pasaulio tamsa neišeina vien džiaugtis ir ploti katuciu. Todel daug gotikines muzikos, literaturos, dailes, besilieciancios prie gyvenimo kasdienybes yra niurus. Dievas pats sako, kad gyvens tirštoje tamsoje (1 Kar 8:12). Jei jis nera Dievas ir tamsoje (liudesy, skausme, depresijoj, etc.) tada Jis yra nieko vertas. Ir kaip kas nors gali pasakyti, kad tarp gotikos ir krikšcionybes negali buti nieko bendra?

Be abejo, sveikai mastantis žmogus, gotas, ar ne (ju gotai ne kokia atskira rušis, bet ir žmones, ar ne?) neturetu susikoncentruoti tik i niuriaja gyvenimo puse. Juk tai tiesiog gyvenimas, kuriame yra šviesos ir meiles ir šilumos...

Taigi priimkite gotika kaip niuresne šio nuostabaus gyvenimo puse, kaip melancholija paspalvinta giedra rudens dangu, kaip šio gražaus kurinio - žmogaus - laikinuma ir amžinybe. Trapus didingumas ir šešeliais pridengta paslaptis...

P.S. Gotikine subkultura pasižymi tolerancija, jei norite, liberalumu. Cia vieta randa ivairiu tikejimu ir pažiuru žmones. Pasakyti, kad gotai velnio tarnai - paviršutinis, stereotipinis požiuris, rodantis, kad žmogus nelabai su dalyku susidures.

32

Re: Blondines - gotes

paskaitykit nes manyciau kad ce parasiau tiesa.....:::138

33

Re: Blondines - gotes

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1252

34

Re: Blondines - gotes

njum man tajhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1285

35

Re: Blondines - gotes

njum man tajhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1285

36

Re: Blondines - gotes

kaip cia pasakius nu gal ir gali buti bet kadangi ne esu gote tai negaliu pasakyti kaip istikruju yra
meda tu teisi pvz gotai cia ne tik stilius o reikia dar i tai tiketi jei tu apsirengiai gotu tai dar nereiskia kad tu esi gotu wink

37

Re: Blondines - gotes

gotas-tai nera plauku spalva.tai-gyveino ritmas.. o jeigu tu Juste sneki apie gotus,ir klausi ar butina juodia plaukus dazyt-tai per mazai domiesi subkulturomis.. tai vat... ne plaukuose esme..ir ne aprangoje...

38

Re: Blondines - gotes

jetau kaip primaliau. Gyvenimo* . juodai*

39 (redagavo Tomas, 20 2011-02-02 22:20)

Re: Blondines - gotes

Juste, 16 parašė:

Kaip jums? Ar blondines (Kaip suprantat be juodais plaukais) Galetu buti gote? Nejaugi butinai reikia pasikeisti plauku spalva? Jeigu pvz mergaite 8-11 m. yra gote, bet jos mama neleidzia nusidazyti plaukus juodai gali buti gote???

Nebūtinai aš pavyzdžiui plaukų nedažiau bet nenustoju būti gotas . Ne visada ir  apranga gotiška .Bet nuo to netaptu panku