1 (redagavo Vienišas 2020-07-02 14:01)

Tema: kodėl taip yra sudėtinga

Sveiki kodėl taip yra sudėtinga sunku susirasti šiais laikais paprasta mergina pvz man yra 22 metai ir niekada gyvenime neturėjau merginos jokių santykių išbandyti visokie tinder baddo draugas.lt flirtas nu ir nieko ten gero pamačiau kad.. ieškojau susitinki pasitaiko visai netinkamos kurios tik pazaidzia su tavimi ir po kelių pasimatymų pasako viso gero nes jos ieškojo tik su tavimi laiką praleisti apart daugiau nieko rimto sako kad patinki bet pasirodo jos tau melavo ir poto lieki įskaudintas po tokių įvykių patirtų tada galvoji gal rimtai tos normalios jau yra užimtos visos isrankiotos nes yra sakoma geri dalykai nesimėto keista ištikro pagalvojus tiek metų ieškai ieškai ir niekaip nerandi nors nesi iš tų kurie merginų nevertina nes neieškau vienkartinių santykių nuotykiu kažkokių o kaip tik ieškau ilgalaikių rimtų gražiu santykių esu paprastas ramesnio būdo neturiu jokių žalingų įpročių nesu pasikėlęs nevaikštau po klubus vakarėlius visokius arba merginos rimtai šiais laikais žiūri kiek pinigų storio yra tave piniginėje ar išvis masina turi ar esi gražuolis ir pan nes pastebėjau koks žmogus yra viduje niekas to nevertina visiškai pagrinde grožis gražus veidelis išvaizda ūgis aukštasis išsilavinimas dar ir materialiniai dalykai visokie ir dauguma pastebėta iš jaunų merginų nežino ko pačios nori ieško tobulo princo ant balto žirgo prisižiūrėjusios pasakų apie princus visokius iš knygos viršelio. smile jau net ištikro pabodo ieškoti ieškai ieškai ir nieko nerandi o jeigu atsiranda kažkas tavęs neįvertina dažniausiai o metai žiūri bėga taip ir būni neturėjęs merginos.. ir nesuprasi kame problema ar čia merginos išrankios išlepintos pasikelusios pasidarė kad į paprastus vaikinus net nekreipia dėmesio jos visiškai nes reik joms kad būtų kažkas wow tobulo o jeigu toks nesi neatitinki pagal jų tobulo princo ideala reikalavimus tada jos tave iškarto nurašo nes tu nesi toks apie kokį princą jos svajoja nesi nupieštas iš žurnalo tai net neįsivaizduoju kur jų ieškoti nes užkalbinti gatvėje nesugebeciau nesu drąsus ir tai jos tave gali pasiųsti toli toli tos jaunos panos ką galiu pasakyti sunkus laikai atėjo. smile

2

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Pririskaitei kvailysciu, kad moterys renkasi, tai ir problema. Rinkis pats. Rezultatas bus panasus, kadangi nebera daug moteru dabar, i kurias verta atkreipti demesi, bet bent jau igausi proto kazkiek. Arba liksi toliau toks zioplelis, kuris nieko nesprendzia pats. Tada tikrai visos tik pasinaudos tokiu naivuoliu, kol patogu. Net ir retai pasitaikanciom rimtom moterim nevykeliai nereikalingi.

3

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Tau jau pas psichologą laikas atėjo o ne į forumus kur patys žmonės išsiskyrė po dešimt kartų ar net patys negali surasti sau žmogaus klausti.  Tavo atveju yra tik viena gera išeitis nes tu realiai turi problemų kurias psichologas teisingai ispres

4

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Pinkis parašė:

Tau jau pas psichologą laikas atėjo o ne į forumus kur patys žmonės išsiskyrė po dešimt kartų ar net patys negali surasti sau žmogaus klausti.  Tavo atveju yra tik viena gera išeitis nes tu realiai turi problemų kurias psichologas teisingai ispres

Visiškai teisingai.

5 (redagavo cumulonimbus 2020-07-02 19:36)

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Ziurek, pirmas dalykas-visi tinderiai privercia zmones rusiuoti pagal ISVAIZDA. net jei tu milijardierius, tau gali padaryti "NE", nes tu NEPATIKAI:) Jie nesi supergrazuolis, NEAPSIMOKA ten sedeti, nes rezultato gero nebus. Pazinciu puslapyje GRAZHOLES demesio tiek nuvargintos, kad nemokedamas ant liezuvio stoveti ir tuo paciu 100 deglu zongliruoti nenustebinsi:D Tiesiog pateles perdege nuo demesio ir tu dabar esi vienas is simto, galinciu pasakyti "labas". Antras dalykas-turi savim pasitiketi.Pavaiksciok i kacialke, palankyk kovos menus, pastudijuok kazka, pasitreniruok, kad pries veidrodi atsistojes galetum pasakyti "mano snukutis gal nesuper, bet as SUGEBU IR DAUG". Trecias dalykas-turi issitreniruoti savo mastyma, kad "jei sita merga mane atstums, tai man tik paslauga bus". Turi nebijoti su jomis bendrauti, i akis ziureti, paliesti jas, net sitame metoo pasaulyje:D Pasiskaityk "pick up" forumus, ten xebra dalijasi patirtimi, tu irgi gausi ziniu, kaip tinkamai elgtis. Jei JOS matys, kad tu ju nebijai ir nebijai, kad jos pabegs, jos pacios ims bijoti, kad tu nepaspruktum ir tada nores su tavim buti:) Ir ketvirta-nebuk joms per geras. Tu nori sekso, jos nori pliurpti ir buti vaisinamos, jei matai, kad tave i draugu zona itrauke-sakyk viso gero, isvis net nerasyk-neapsimoka gaivinti projekto, kuris pasmerktas zlugti. Tai tiek:)

6

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Paprastas atzakymas esi lūzeris keisk mąstymą

7 (redagavo Vienišas 2020-07-02 21:55)

Re: kodėl taip yra sudėtinga

kalbinti gatvėje nesiūlykite aš to neisdrysiu nes esu tylus ramus vaikinas ir nesu gražus neturiu mašinos milijonų todėl merginos neturiu turbūt.

8

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Esi gan jaunas, ką tu...nepergyvenk.
Tavo visos išsakytos mintys yra labai standartinės vaikinų, kurie ieško nuoširdžios pažinties.
Kažkas rašė lūzeris...aha..greičiau jis , bet ne tu..
Tiesiog per daug neidealizuok ir pradėjęs lyg ir visai įtraukiantį bendravimą neiisivaik..kantriai po truputį.
Sėkmės tau..viskas bus OK.

9 (redagavo Vienišas 2020-07-02 22:08)

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Kad jaunas manau nieko nereiškia jeigu paprasti vaikinai merginoms nėra įdomus.

10

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Įdomūs...
tik sunku patarti, kur eiti, kaip leisti laiką, kad sutikti tokią pat normalią..tarp daugumos netinkamų...
Tiesiog...eik, būk,dalyvauk, žvalgykis...ir tinkamoj vietoj tinkamu metu rasi tinkama...

11

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Kad žinok pavargau aš nuo to paieškų kaip tavęs niekas neįvertina tai net neįsivaizduoju kur ieškoti kaip nesi drąsus neturi kalbos dovanos..

12

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Nereikia jokios davanos turėti, nesivadovauk kažkokiais, kažkieno standartais..
Norėsi užkalbinsi, nenorėsi..ne, kartais tik žvilgsnio užtenka..
Bet stebuklų nebūna, niekas čia ir dabar panorėjus neįvyks ir neįvyksta.
Turi būt kantrus ir praeiti gal nemažai nesėkmingų bandymų ar pažinčių.
Iš to tik patobulėsi...
Beje, buvo ir labai teisingų panašių iš vyrų patarimų čia

13

Re: kodėl taip yra sudėtinga

bet kaip esi nedrąsus drovus tai toks ir niekada neuzkalbins merginos..

14

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Neužsiciklink kad reikia  pirmam užkalbinti..!!!
Nėra tokio vadovėlio, kad pažingsniui būtų aprašytas bendravimo modelis.
Tiesiog jauskis laisvai, naturaliai ir tiek...

15

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Vesta parašė:

Neužsiciklink kad reikia  pirmam užkalbinti..!!!
Nėra tokio vadovėlio, kad pažingsniui būtų aprašytas bendravimo modelis.
Tiesiog jauskis laisvai, naturaliai ir tiek...

Nu šneku apie realų gyvenimą nepie internetą o internete sunku rasti kažką.

16

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Va db jau tikrai bus sakes, kai pats save baigi itikint, kad nera sansu. O merginos jaucia, kai i jas ziurima, kaip i paskutini sansa, tai nera visoms lb malonus jausmas. Nebent toms, kurioms patinka kazka gelbet... vaikina vienisa, alkana katina prie tvoros ar pan..

17

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Taip...as butent apie realu kalbu..ne internetini

18

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Čia tik reiktu laukti stebuklo kol kažkurį mane užkalbintu realybėje bet nemanau kad taip bus nes niekada to nėra buvę..

19

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Dovis parašė:

Paprastas atzakymas esi lūzeris keisk mąstymą

Čia tai kvailai pasakyta , pas visus gali būti tokiu momentu viskas čia normalu

20

Re: kodėl taip yra sudėtinga

Vienišas parašė:

kalbinti gatvėje nesiūlykite aš to neisdrysiu nes esu tylus ramus vaikinas ir nesu gražus neturiu mašinos milijonų todėl merginos neturiu turbūt.

Nevertink savęs pagal kitus , jei nepasitiki issiaiskink  kas tave taip veikia