1

Tema: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Stai ir vel as smile
Tai va istiko tokia nesamone mane smile ir noriu pasitarti ka geriau daryti :
Draugavau su mergina kokius 5 menesius paskutinis menesis buvo musu santykiam isbadymas ... mazai susitikdavom ... turejau drauga toki ... mazai kadangi matydavomes tai paskambinu ir girdziu labas Justai as su Minde tikiuosi nepixti ... nu ka as pagalvojau : Minde? - ka jis gali blogo padaryti ...
tai va ir padare smile dabar  jie kartu istume mano labai geras draugas leda o merga ir .....

2

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

na manau,kad nieko nedaryk..na ta prasme nebesistenk susigrazinti,nes vistiek nieko is to gero nebus..kiekviena draugyste tai tarsi obelis...brandinat vaisiu(t.y.meile ir pan) ir kai tam vaisiui jau per sunku,jis nukrenta ant zemes..ir atgal jo,deja,nepriklijuosi...gal tiesiog susirask nauja zmogu,su kuriuo brandinsi nauja vaisiu... :] (labai jau filosofiskai,bet tikiuos supratai smile )

3

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

suprasiu smile nesu jau tox durnas galejau ir meniskaiu parasyti bet .. tingejau smile senai reikejo kam nors parasyti smile

4

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

tikrai nesistenk jos susigrazinti, nes tikriausiai nieko nebus, patariu susirasti kita, ir buti siek tiek atsargiam, kad nebutum kaip zaisliukas, kuris po kurio laiko atsibosta ir buna pametamas

5

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

nu as ir neketinu susigrazinti smile neketinu nei musti jos nei jo ... smile dekui visiem uz patarimus smile

6

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Na niekam tikusi merga ir tiek ...... Nesuk galvos rasi geresne

7

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

jei istiktikro gali padaryt netgi taip...su draugu susitaikyk ir bendrauk lyg niekur nieko...pamatysi kazin ar kas ten jiems iseis;)pyktis nereikia...jiems tai teiks daugiau diskonforto nei tau;)

8

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

mergina cia niekuo deta, as tai sakyciau, kad niekam tikes draugas.. apskritai, galvojau, kad pas vaikinus galioja nerasyta taysykle nekisti nagu prie geriausiu draugu merginu :?

9

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

tai jis tipo sake kad o isimylejau extazej tipo belekas nu zodziu smile

10

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

abu du jie niekam tike siaip. ir mergina bjaurybe, ir draugui snuki ismalciau

11

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

smile pas manr buvo labai panashi sutuacija.. wink draugvau su mergina ir per naujuosius metus ja supazindinau su savo draugais.. big_smile paskui ir prasidejo.. big_smile susitikimai su mano draugu arbatos.. ir t.t. na zodziu.. wink esme tame kad as snekejau su tuo savo draugu rimtai ir neviena karta.. jis mane tikino kad nieko nebus tarp ju nes mes su juo draugai.. big_smile be buvo. smile big_smile negaliu leisti kad kazkas suktu man ant galvos.. todel paemiau jo didele nuotrauka ir pavariau per visus internetinius skelbimus... skiltyje PAZINTYS... idejau jo nuotrauka ir parashiau kad "jaunas, stilingas, atletishko kuno sudejimo vaikinas ieshko draugo intymiaim slaptam bendravimui" big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile taip.. esu shiknius bet kaip elgiasi su manim taip elgiuosi ir as.. toks gyvenimas.. big_smile oj kiek jam skambino visii... oj oj oj... big_smile big_smile big_smile jei atvirai nei kiek nesigailiu kad taip padariau.. big_smile

12

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

as vijai pritariu.....nes niekada negaleciau draugu antruju pusiu viliot ar suteikt preteksto tam

13

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Sauniai padariai smile LIUX  wink reix ir man ka nors negero sugalvot (Justas Sadistiskai Kvatoja ) big_smile

14

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Yra sakoma kad negalima laikyti pykci ant zmogaus nes tas pyktis apsunkina tave... tai reikia padaryti irgi kanors "grazaus". Tiesiog jei zmogus taip pasielge tai tikrai ne netycia.. ir jis tikrai maste apie tai kad tai tau sukels skausma ar neigiamus ishgyvenimus... tai atsakyk pats sau i klausima.. KODEL KAIP TAVE APSHIKO TURETUM NIEKO NEDARYTI IR GYVENTI SAU TOLIAU... ? zinoma tai tavo pasirinkimas.. jei esi zmogus-auka tai nieko ir nedaryk... gyvenk toliau apdirbtas ir dziaukis.. lauk.. gal dar kasnors kanors "gero" padarys...  big_smile as pasirinkau kita kelia.. wink tokius zmones reikia pastatyti i vieta..

15

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Rokai gerai padarej:D:D

16

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

vaje vaje kokie visi kategoriski. "as taip nedaryciau", "man taip nebutu" ir pan. Cia gi jausmai!Niekada negali zinoti ka ir kur isimylesi.na siuoje situacijoje abu negraziai pasielge, nes manau turejo buti atviri su tavimi, ypac draugas (zinoma jei jis geras draugas, o ne siaip koks). Siaip ar taip yra kaip yra ir gal kada abu juoksites is tos istorijos;)

17

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Mergina labai geras vyrishkos draugystes ishbandymas.. smile Vilma... KOX JIS VYRAS JEI JAUSMAI IMA VIRSHU ?? smile  bala o ne vyras.. big_smile

18

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

o jo sudu balija jis. ai dabar man ir su  egzais rupesciu uztenka tai perdauk neimu i plaucius .

19

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Rokai tikrai taip nesakyciau.Tiek vaikinai, tiek merginos kartais stacia galva neria i jausmus. Ir tik gerai prisiploje pradeda galvoti ar tikrai to reikejo.

20

Re: Ka darytum jei su tavim taip pasielgtu?

Vilma, as surantu kai eini gatve... tave uzjkalbina vaikinas, jus susipazystat.. susitinkat kita karta.. dar karta.. nueinat i kina.. dar karta susitinkat.. tada kaip tu sakei "neri staciai i jausmus". bet kai vaikinas yra tavo geriausios drauges... vien tai turetu tau uzdegti RAUONA shviesa... pirmiausia pagalvoji apie drauga o paskui apie mergina ar vaikina...