21

Re: Kokio vyro ieškome?

Reikia turėti daug jėgų, noro ir meilės savyje, kad sugebėtum kitam padėti...Na o nemokamų tarnų ar tarnaičių nebūna.

22

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Tai pasistenkit iki 40 neišsiskirti, nes nebeliks kam privalumų įvertinti...

o gal atvirksciai? begti reikia nuo savu apsnudusiu vyru, kurie nesugeba sito ivertinti. as nezinau Breinai, kodel tavo poziuriu, moterys virs 40 yra nieko nevertos ir negali buti mylimos ir laimingos, bet tu nustebtum "!" kiek vyru, ir netgi jaunu vyru iesko butent tokio amziaus moteru. moteru, kurios zino ko nori, moka save pateikti, moka myleti ir vertinti gyvenima.

23

Re: Kokio vyro ieškome?

Kartais žmonės turi akivaizdžių psichologinių sutrikimų, bet nieko nedaro, kad juos įveikt. Pasitaško čia nuodais ir tiek.

24

Re: Kokio vyro ieškome?

Jauni vyrai ieško vyresnių moterų puikiai suprasdami, kad jos neturi iš ko rinktis, yra pažeidžiamos ir lengvai suviliojamos. Vyresnes renkasi lūzeriai, kurie nesugeba konkuruoti su bendraamžiais dėl bendraamžių. Aš nežinau, ko vertos moterys virš 40. Bet reikia suprasti, kad geras vyras nesėdi rankų sudėjęs iki 40. Juk jis gali rinktis ir renkasi daug anksčiau. Ar ne..? Jei jis geras, jis šeimos nepaliks, kai jam pačiam 40... VISI sukuria šeimas gerokai iki 40. Labai skeptiškai žiūriu į vyrus, kurių šeimos griūva brandesniame amžiuje. Moterys daug dažniau padaro išvadas. Todėl gerą moterį daug lengviau surasti. 40-metė moteris gali būti nors ir "auksinė", tik nebėra jai kandidatų...

25 (redagavo Elinor 2020-09-09 21:24)

Re: Kokio vyro ieškome?

Eugen, ar mes kur nors rašėm ką vyras privalo? Aš asmeniškai domiuosi koks man tiktų. Jau turiu susidariusi keletą reikalvimų, pvz., noriu, kad nesirgų venerinėm ligom, kvepėtų, būtų su plaukais ant galvos, turėtų kokį gyvenamą plotą (nes galvočiau, jog nori manęs dėl buto), nesėdėjęs, neturintis per didelio potraukio rūkyti ir gerti, vertinantis draugystę, mokantis mylėti, palaikantis gerus santykius su giminėmis, vaikais ir gal dar galima būtų išvardinti. O kokia turėčiau jau būti aš, kad tikčiau tam geram vyrui? Manau, jei vyrui svarbiausias kriterijus yra jaunystė, tai aš nebūsiu gera su jokiais privalumais.

26

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Jauni vyrai ieško vyresnių moterų puikiai suprasdami, kad jos neturi iš ko rinktis, yra pažeidžiamos ir lengvai suviliojamos. Vyresnes renkasi lūzeriai, kurie nesugeba konkuruoti su bendraamžiais dėl bendraamžių. Aš nežinau, ko vertos moterys virš 40. Bet reikia suprasti, kad geras vyras nesėdi rankų sudėjęs iki 40. Juk jis gali rinktis ir renkasi daug anksčiau. Ar ne..? Jei jis geras, jis šeimos nepaliks, kai jam pačiam 40... VISI sukuria šeimas gerokai iki 40. Labai skeptiškai žiūriu į vyrus, kurių šeimos griūva brandesniame amžiuje. Moterys daug dažniau padaro išvadas. Todėl gerą moterį daug lengviau surasti. 40-metė moteris gali būti nors ir "auksinė", tik nebėra jai kandidatų...

Vyrai nuo 50 iki 100 tik ir svajoja apie 40 - metes...Ypač esantys nuobodžioje santuokoje.

27

Re: Kokio vyro ieškome?

Sutinku su Breinu. Nors jo mintys ir man turetu nepatikti (paziurejus i mano amziu). Galima virs 40 ir mylet save ir zinot, ko nori, ir gerai atrodyt, bet vyru - nebelekiek geru ir laisvu smile tiesiog teoriskai viskas teisinga, o gyvenime... 40 metis laisvas vyrukas rinksis jaunesne, ir nusispjaut jam ant to, kad ji turi nama ir vaikus uzaugnus smile ir nieko cia nepadarysi smile

28

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Svajonės - tai, kas gali virsti realybe. Kas negali virsti realybe - svaičiojimai... "Susitvarkyti gyvenimą" - šiuo atveju - turiu galvoje antros pusės pasirinkimą. Prieš daugiau kaip dešimtmetį viena akimi mačiau statistiką, kuri sakė, kad 80 proc.+ išsiskyrusių šeimų daugiau šeimos nesukuria. Todėl reikia įvertinti, kas bus po skyrybų. Tarkim, temos autorė nesigaudo situacijoje manydama, kad gali viską pradėti nuo švaraus lapo ir postringauja, kokius kriterijus taikyti vėl pasirenkant, ko ji norėtų. Bijau, kad pasirinkimą nulems ne norai ir pageidavimai, o žiauri realybė, kurioje nėra iš ko rinktis.

Gerai tu rašai Breinai, deja, taip kaip tu mastančių (arti idealistinių normų) nėra daug. "išsiskytęs(-us)" pati savoka kalbant apie santykius yra labai šlykšti... ką patvirtina ir tamstos minėta statistika... hmm tačiau kodėl ši moteris negalėtų pradėti gyvenimą rašyti ant naujo lapo? gi niekas nedraudžia išsilaižyti praeities žaizdas ir suvokti nupuolimus...

29

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Jauni vyrai ieško vyresnių moterų puikiai suprasdami, kad jos neturi iš ko rinktis, yra pažeidžiamos ir lengvai suviliojamos. Vyresnes renkasi lūzeriai, kurie nesugeba konkuruoti su bendraamžiais dėl bendraamžių. Aš nežinau, ko vertos moterys virš 40. Bet reikia suprasti, kad geras vyras nesėdi rankų sudėjęs iki 40. Juk jis gali rinktis ir renkasi daug anksčiau. Ar ne..? Jei jis geras, jis šeimos nepaliks, kai jam pačiam 40... VISI sukuria šeimas gerokai iki 40. Labai skeptiškai žiūriu į vyrus, kurių šeimos griūva brandesniame amžiuje. Moterys daug dažniau padaro išvadas. Todėl gerą moterį daug lengviau surasti. 40-metė moteris gali būti nors ir "auksinė", tik nebėra jai kandidatų...

Luzeriai del konkurencijos? Kazkoks iskraipytas poziuris ir realybes nesupratimas. Niekas neturi konkuruoti. Tai ne akmens amzius ir zmogus ne gyvunas. Kitaip daugintumes gatvese ir panasiai. Esme tame, kad jaunesni iesko vyresniu del 2 priezasciu. Vieni iesko del to, kad jos paprastesnes, bet daznai tarp ju karjerisciu daug pasitaiko, kurios santykiuose tik ir vaiksciotu aplink tave su kalkuliatoriumi, kuriai visko butu per mazai. Kita priezastis yra tokia, kazkiek stereotipine - del seksualines patirties.
Is esmes, bendraamziams sunku rasti antrasias puses, nes ispindejimas totalus. Jauni vyrai daugiausiai zudosi del ko? Nes daug kas prie to prisideda, o ypac vienatves jausmas ir dar kitos bedos. Esmine problema yra, kad psichologo pagalbos dar nera tiek kokybiskos kaip uzsieniuose kur tai praktikuojama ilgiau. O pas mus dar tarybinis mastymas - kentesiu, bet bent nors vaidinsiu alfa, macho.
Merginos del kiekvieno menkniekio pasiruosusios nurasyti vaikina. Vos kokia smulkmenele ir iskart netinkamas. Daug paprastu merginu, kurios neturi isvaizdos sako, kad visiems reikia tik grazuoliu, o vat ne. Kazkodel tos neisvaizdzios, paprastos save kelia ne ka maziau uz tas grazuoles, fyfas.
Lengva pasakyti, kad visi susituokia iki 40. O kas ta santuoka? Ir del ko ji reikalinga? Verslo sutartis, kurioje daug naudos gauna viena lytis.

30

Re: Kokio vyro ieškome?

Elinor parašė:

Eugen, ar mes kur nors rašėm ką vyras privalo? Aš asmeniškai domiuosi koks man tiktų. Jau turiu susidariusi keletą reikalvimų, pvz., noriu, kad nesirgų venerinėm ligom, kvepėtų, būtų su plaukais ant galvos, turėtų kokį gyvenamą plotą (nes galvočiau, jog nori manęs dėl buto), nesėdėjęs, neturintis per didelio potraukio rūkyti ir gerti, vertinantis draugystę, mokantis mylėti, palaikantis gerus santykius su giminėmis, vaikais ir gal dar galima būtų išvardinti. O kokia turėčiau jau būti aš, kad tikčiau tam geram vyrui? Manau, jei vyrui svarbiausias kriterijus yra jaunystė, tai aš nebūsiu gera su jokiais privalumais.

1.Tokiu atveju abu turi tureti gyvenamuosius plotus. Nes gi ta pati galima pagalvoti ir apie jus, kad vat atejot del buto.
2.Gimines? O ar noretumet, kad gimines viska zinotu ir kitiems viska pletkintu? Tuo labiau, Lietuvoj gimines daznai pasiruosusios vieni kitiems kiaulysciu pridaryti.


O mano norai tokie. Kad nebutu viskas paremta isskaiciavimu ir tuo - as turiu ta, o tu to neturi (nes kitaip tai Indija gaunasi kur kastos daug ka reiskia).
Noreciau, kad nebutu per daug ego. As ir tik as ir visas pasaulis tik aplink mane turi suktis.
Bet romantika ir jausmai tik romantinese melodramose ir knygose. Gi merginos, moterys vietoj koks tavo vardas iskart tiesiai - ka dirbi, kiek gauni ir kiek uzdirbi.
Todel geriau jau buti be antros puses, nei zinoti, kad esi tik del kazkokios naudos ar patogumo.

31 (redagavo Eugen 2020-09-10 05:32)

Re: Kokio vyro ieškome?

Elle parašė:

Sutinku su Breinu. Nors jo mintys ir man turetu nepatikti (paziurejus i mano amziu). Galima virs 40 ir mylet save ir zinot, ko nori, ir gerai atrodyt, bet vyru - nebelekiek geru ir laisvu smile tiesiog teoriskai viskas teisinga, o gyvenime... 40 metis laisvas vyrukas rinksis jaunesne, ir nusispjaut jam ant to, kad ji turi nama ir vaikus uzaugnus smile ir nieko cia nepadarysi smile

Visi turi noru. Jeigu vyras gerai issilaikes, turi ka pasiulyti, tai nieko tokio jei nori jaunesnes. Aisku, jis daugiau ir rizikuoja, nes tada gaunasi, kad ta mergina tik jam pardavineja savo jaunatviskuma, o vertins ji tik del patogumu. Jei zmones tikrai myli vienas kita nepaisant amziaus skirtumo, tai tada puiku, bet tas reta.
Ir siaip, niekas nera nustates kam draugauti su kuo pagal tai kiek kam yra.

32

Re: Kokio vyro ieškome?

Eugen parašė:
Elle parašė:

Sutinku su Breinu. Nors jo mintys ir man turetu nepatikti (paziurejus i mano amziu). Galima virs 40 ir mylet save ir zinot, ko nori, ir gerai atrodyt, bet vyru - nebelekiek geru ir laisvu smile tiesiog teoriskai viskas teisinga, o gyvenime... 40 metis laisvas vyrukas rinksis jaunesne, ir nusispjaut jam ant to, kad ji turi nama ir vaikus uzaugnus smile ir nieko cia nepadarysi smile

Visi turi noru. Jeigu vyras gerai issilaikes, turi ka pasiulyti, tai nieko tokio jei nori jaunesnes. Aisku, jis daugiau ir rizikuoja, nes tada gaunasi, kad ta mergina tik jam pardavineja savo jaunatviskuma, o vertins ji tik del patogumu. Jei zmones tikrai myli vienas kita nepaisant amziaus skirtumo, tai tada puiku, bet tas reta.
Ir siaip, niekas nera nustates kam draugauti su kuo pagal tai kiek kam yra.

Pritariu Eugen.

33 (redagavo Breinas 2020-09-10 09:23)

Re: Kokio vyro ieškome?

Gerų santykių su giminėmis palaikymas yra neteisingas noras. Dviems žmonėms būti amžinai kartu - menas. O čia dar reikia prisiderinti prie minios... Susirandi merginą, draugauji, įsimyli, bandai būti kartu. Prasideda buitis ir rutina - pirmi išbandymai santykiams. Prasideda rūpestėliai... O čia... O čia dar ne tik su ja reikia susidraugauti, bet ir su jos vaikais. Kol jie - nesavarankiški, tu su jais kasdien ir nebūtinai jų požiūris į tave toks pat jausmingas, kaip tavo naujos išrinktosios... Jie gal tave tik pakenčia, o vienas iš jų - visai nemėgsta... ir dar, bI..., lyg būtų maža - giminių būrys, kuriems tu irgi privalai patikti... Gal eikit jūs ant trijų raidžių su tokia savo dinastija... Jokių giminių, jokių draugių rato! Nevelkit savo naujai besiformuojančios šeimos į mėsmalę.

34 (redagavo Vivrelavita 2020-09-10 10:09)

Re: Kokio vyro ieškome?

Niekam niekas neprivalo patikti. Išlikti savimi irgi menas. Jeigu yra toks antrosios pusės poreikis supažindinti su kuo nors, tai galima ir padaryti. Kodėl turėtume visiems patikti...Būtų absurdas. Tačiau, jeigu antroji pusė nėra savimi pasitikinti asmenybė ir priklauso nuo kitų nuomonės, tai ar verta su tokiu žmogumi bendrauti. Jis juk nesavarankiškas kaip vaikas.
Tu nepatikai mano draugams arba mano mamai. Negaliu su tavim toliau bendrauti. Juokinga. Argumentas tinkantis paaugliams.

35

Re: Kokio vyro ieškome?

tikrai... kaip raso Breinas...kuo toliau nuo giminiu. as pav. praretinau gerokai ju gretas big_smile. po santuokos su vyru, su giminaiciais tiek mano puses tiek ir jo, prdejom bendrauti virtualiai ir to uztenka.
kai kam tas nepatiko, bet nieko, gavosi naturali atranka. wink

36

Re: Kokio vyro ieškome?

Gimininės bendruomenės laikai baigiasi...Svarbu, kad neatsirastų vaikų iš artimų giminaičių.

37

Re: Kokio vyro ieškome?

Elinor parašė:

Eugen, ar mes kur nors rašėm ką vyras privalo? Aš asmeniškai domiuosi koks man tiktų. Jau turiu susidariusi keletą reikalvimų, pvz., noriu, kad nesirgų venerinėm ligom, kvepėtų, būtų su plaukais ant galvos, turėtų kokį gyvenamą plotą (nes galvočiau, jog nori manęs dėl buto), nesėdėjęs, neturintis per didelio potraukio rūkyti ir gerti, vertinantis draugystę, mokantis mylėti, palaikantis gerus santykius su giminėmis, vaikais ir gal dar galima būtų išvardinti. O kokia turėčiau jau būti aš, kad tikčiau tam geram vyrui? Manau, jei vyrui svarbiausias kriterijus yra jaunystė, tai aš nebūsiu gera su jokiais privalumais.

Elinor smile , o kas, jei vyras po vestuviu prades plikti "?" big_smile
juokauju, zinoma, bet as manau, kad Tau dar ansktoka ieskoti. pagyvenk viena, pasidziauk vienatve smile

38 (redagavo Laimute 2020-09-10 12:23)

Re: Kokio vyro ieškome?

Vivrelavita parašė:

Gimininės bendruomenės laikai baigiasi...Svarbu, kad neatsirastų vaikų iš artimų giminaičių.

cia, kaip anekdote. pabandysiu isversti is vokisko.  gime ryza mergaite. kaimyne klausia, kaip cia atsitiko, nes abu teveliai tamsiaplaukiai ir gal but gimineje kas ryzas. tai mamyte , gerai pagalvojus pasake, kad tik krikstatevis mergaites ryzas, daugiau nera ryzu giminiu big_smile  cia istikruju taip buvo. viename vok.  tv. talkshow. big_smile

39

Re: Kokio vyro ieškome?

Geras.

40 (redagavo Elinor 2020-09-12 20:06)

Re: Kokio vyro ieškome?

Aš taip ir maniau, kad man šios diskusijos duos naudos smile Pirma, dėl pliktelėjusių vyrų - neturiu aš kažkokio tai nusistatymo, bet tiesiog kitokių nepasitaikė, tuo ir džiaugiuos. Antra, dėl giminių: aš beveik visą sąmoningą gyvenimą esu ne Lietuvoje. Svetur ir vaikai užaugo. Kai aš išeidavau į lauką viena su mažylėm, galvodavau, kad kaip būtų gerai močiutę turėti šalia, ar senelį, ar tetą kokią. Net mano brolis gyveno ne Lietuvoj, mus skyrė 1000 km. Tai aš ta prasme, kad ne kištųsi kas ar reiktų patikti, o kad tiesiog bendraujanti šeima būtų. Aš pvz, su malonumu bendrauju ir palaikau ryšius su giminaičiais. Ir susitikimą nesunku suorganizuoti, matyt dėl to, kad retas svečias esu.