1

Tema: Kokio vyro ieškome?

Man kilo mintis parašyti čia savo nuomonę ir išklausyti kitų moterų (gal ir vyrų?). Esu vyresnio amžiaus ir jau vaikai užaugę, savimi pasirūpinti galintys. Labai norėčiau sutikti vyrą, kuris nėra “nuluptas” visiškai savo buvusios žmonos. Aš įsivaizduoju, kad vyras vis tiek turi iš naujo kurti sau namus, o po to ieškoti moters, kad turėtų kur bent parsivesti. Aš po skyrybų asmeniškai nebuvau apdovanota bendrai užgyventais turtais. Pakeičiau darbą, nusipirkau namus ir dabar visiškai nenoriu, kad koks alfonsas, kuriam “užtenka” gyventi pas senutę mamą, įsikraustytų. Kokie įmanomi variantai?

2

Re: Kokio vyro ieškome?

Turėtume savęs paklausti, kodėl mums vyro reikia? Atsakymai, manau būtų lb.individualūs. Pagal poreikius kuriam ir santykius, bendravimą.
Tas pats ir vyrams. Žmogus žino, kodėl jam reikia moters ir pagal tai kuria atitinkamą santykį.
Nuo žmogaus dorumo ir sąžiningumo, vyras jis ar moteris, priklauso, koks tas santykis bus. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano.

3

Re: Kokio vyro ieškome?

jei teisingai supratau, tai si moteris iesko vyro, mazdug , lygaus sau materialine prasme. bet dazniausiai, jei zmogus jau susikures savo namus, isikures ir isitvirtines, nenori nieko keisti. antra puse tuomet reikalinga tik laisvalaikio praleidimui ar kelionems. "nulupti" buvusiu zmonu vyrai greitai atsigauna ir as manau, kad neverta ju ignoruoti. kam laukti kol jis (potencialus busimasis) susikurs savo busta jei norint galima gyventi kartu ten, kur tas bustas jau sukurtas. kam leisti jam eikvoti lesas ir energija, jei myli ir zinai, kad tai tavo zmogus?

4

Re: Kokio vyro ieškome?

Labai dėkoju Laimutei ir Vivrelavitai. Man labai reikia nuomonių, nes kartais pagalvoju, kad manoji nebūtinai gali būti vienintelė arba teisinga. Nesinorėtų nei savęs, nei kito skriausti.

5

Re: Kokio vyro ieškome?

Aš manau, kad praknistas laikas ir jaunystė negrįžta. Visos iki vienos turėtumėt suprasti, kad gyvenimą reikia susitvarkyti iki trim metų. Nesakau, kad tai labai lengva. Bet matau, kaip dauguma elgiasi ir šian beatodairiškai ir matau, kas jų laukia. Nuo trim trijų+ jūsų laukia tik defektyviniai - išmesti iš šeimos, alkašai, perėjūnai. Klausimas iš principo neteisingas. Reikia ne samprotauti, kokio vyro norėtųsi, o kokie liko.
Pagrindinis kodinis žodis pirmoje žinutėje - skyrybos. Tai buvo klaida. Gyvenimas - ne geimas.

6 (redagavo Vivrelavita 2020-09-08 12:00)

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Aš manau, kad praknistas laikas ir jaunystė negrįžta. Visos iki vienos turėtumėt suprasti, kad gyvenimą reikia susitvarkyti iki trim metų. Nesakau, kad tai labai lengva. Bet matau, kaip dauguma elgiasi ir šian beatodairiškai ir matau, kas jų laukia. Nuo trim trijų+ jūsų laukia tik defektyviniai - išmesti iš šeimos, alkašai, perėjūnai. Klausimas iš principo neteisingas. Reikia ne samprotauti, kokio vyro norėtųsi, o kokie liko.
Pagrindinis kodinis žodis pirmoje žinutėje - skyrybos. Tai buvo klaida. Gyvenimas - ne geimas.

Ne jūs manot, kad negrįžta, bet taip yra ir taip turi būti, tai ne mūsų valioj. Ką reiškia susitvarkyti gyvenimą iki...Grynas absurdas. Gyvenimą tvarkom nuo ryto iki vakaro. Kiekvieną rytą pradedam iš naujo. Nėra nieko pastovaus, nors ir lb.to norėtųsi...Dviejų žmonių susitikimas jų susikalbėjimo reikalas, universalių receptų nėra. Gali būti, kad vedybos buvo klaida, o skyrybos lb.protingas ir savalaikis sprendimas. Niekad nevėlu gyventi kaip norisi, mokintis gyventi ir ieškoti sau pakeleivingo draugo nors tam tikrai atkarpai. Netikri greitai atšoka ir tebūnie taip...Nebūkim supuvęs, užsistovėjęs vanduo...
Norėti, svajoti niekas nedraudžia.

7

Re: Kokio vyro ieškome?

Svajonės - tai, kas gali virsti realybe. Kas negali virsti realybe - svaičiojimai... "Susitvarkyti gyvenimą" - šiuo atveju - turiu galvoje antros pusės pasirinkimą. Prieš daugiau kaip dešimtmetį viena akimi mačiau statistiką, kuri sakė, kad 80 proc.+ išsiskyrusių šeimų daugiau šeimos nesukuria. Todėl reikia įvertinti, kas bus po skyrybų. Tarkim, temos autorė nesigaudo situacijoje manydama, kad gali viską pradėti nuo švaraus lapo ir postringauja, kokius kriterijus taikyti vėl pasirenkant, ko ji norėtų. Bijau, kad pasirinkimą nulems ne norai ir pageidavimai, o žiauri realybė, kurioje nėra iš ko rinktis.

8

Re: Kokio vyro ieškome?

"Man kilo mintis parašyti čia savo nuomonę ir išklausyti kitų moterų (gal ir vyrų?). Esu vyresnio amžiaus ir jau vaikai užaugę, savimi pasirūpinti galintys. Labai norėčiau sutikti vyrą, kuris nėra “nuluptas visiškai savo buvusios žmonos. Aš įsivaizduoju, kad vyras vis tiek turi iš naujo kurti sau namus, o po to ieškoti moters, kad turėtų kur bent parsivesti. Aš po skyrybų asmeniškai nebuvau apdovanota bendrai užgyventais turtais. Pakeičiau darbą, nusipirkau namus ir dabar visiškai nenoriu, kad koks alfonsas, kuriam “užtenka” gyventi pas senutę mamą, įsikraustytų. Kokie įmanomi variantai?"
Įdomus ir sudėtingas tas gyvenimas..,ir tie norai..,norai.....
Palaidojau žmoną,auginu keturis vaikus,turiu kaime namą,butą Kaune,mašiną,versliuką... Nu ir kas iš to jog kiti teigė "susirasi..,esi dar jaunas...",ir vis tiek vienas miegu... wink
Buvau vienam pasimatyme..,supratau jog didelis minusas vaikai..,nei viena nenori šito rūpestelio...(reiktų palaukti man dar kokius šešis metus).
Buvau kitam pasimatyme..,supratau jog esu reikalingas,kaip sponsorius kelionėms..,nes vaikai užauginti..,norisi pakeliauti...(savaitėm namuose nebūti???).
Buvau ir trečiam pasimatyme...,supratau jog mano mašina,telefonas pasenę...(laike trijų menesių atsinaujinau lizinginę mašiną,telefoną). O pasirodo nei vairuot moka,nei gyvenamos vietos keist neketina,nei valgyt gamina.(jau praėjo tie laikai,kai užpakalis galvai vadovavo).
Toliau net nevaikštau į pasimatymus ir nešvaistau laiko... Kai būsiu pensinikas,tada turėsiu laiko...,vaikai bus gal jau ir su anūkais...,o mažum ta moteris paskui tik maišysis...
Mielosios moterys, jei vyrai jūsų dar geidžia,-pabandykite ne skrajoti padebesiais(kol atjos girtas prinsas),o prisitaikyti. Jei laikysitės minties jog "esu graži,stilinga,turtinga ir turiu skylutę",- tai peržengus 45metį tuom ir užsibaigs viskas. Vyrai labiau vertina: ne piniginę,ne špaklių an veido,ne lovą..,o PROTĄ!!!

9

Re: Kokio vyro ieškome?

Xex, užjaučiu dėl netekties ir lenkiu galvą prieš tavo pasiaukojimą, šaunumą. Jei tu buvai pasimatymuose su čia sutiktomis - mesk jas iš galvos. Čia dauguma - tik šiukšlynas. Be to, neužtenka nupėdinti į vieną - kitą pasimatymą. Reikia surasti geriausią, o tai nepavyks iš vieno ar kelių pirmų kartų. Žiūrėk į tuos pasimatymus šiek tiek "lengviau". Nereikia dėti kažkokių vilčių. Eini susitikti - praleisti laiką, apsidairyti, pažiūrėti kažkokių tendencijų - ką mano kitaip galvojantys žmonės, kuo domisi, kas keičiasi... Ir tiek.
Mano manymu, vaikus auginantis vyras - vertas milijono. Visų pirma, jis yra patikimas, šeimos žmogus. Jis nevarys į kairę, jis moka spręsti, nuspręsti. Jei susidorojo iki šiol vienas, tai dviese bus tikrai lengviau.
Tau paprasčiausiai nepasisekė. Susitikai besmegenes nevykėles. Pažinčių saite, kai sėdėdavau intensyviai, rašydavau šimtus laiškų, pavykdavo įdomesnę surasti gal po vieną kas pusmetį. Ir toli gražu ne su kiekviena prireikdavo pasimatymo. Dauguma ir taip atsisijodavo. Tai į pažinčių svetainės labai daug vilčių nedėčiau, bet verta retkarčiais smaksoti dėl monitoringo - vis vienu kitu šansu daugiau... Na, ir sėkmės tau. Nuoširdžiai.

10

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Svajonės - tai, kas gali virsti realybe. Kas negali virsti realybe - svaičiojimai... "Susitvarkyti gyvenimą" - šiuo atveju - turiu galvoje antros pusės pasirinkimą. Prieš daugiau kaip dešimtmetį viena akimi mačiau statistiką, kuri sakė, kad 80 proc.+ išsiskyrusių šeimų daugiau šeimos nesukuria. Todėl reikia įvertinti, kas bus po skyrybų. Tarkim, temos autorė nesigaudo situacijoje manydama, kad gali viską pradėti nuo švaraus lapo ir postringauja, kokius kriterijus taikyti vėl pasirenkant, ko ji norėtų. Bijau, kad pasirinkimą nulems ne norai ir pageidavimai, o žiauri realybė, kurioje nėra iš ko rinktis.

Rinktis visada yra iš ko, pasaulis platus...

11

Re: Kokio vyro ieškome?

Aha... Rimti vyrai sėdi ir laukia, kol moteriai bus 40...

12

Re: Kokio vyro ieškome?

Iš kur taip " gerai" pažįstat čia esančius, p.Breinai. Dauguma savęs gerai nepažįstam.

13

Re: Kokio vyro ieškome?

Nuo kada vyrams reikia protingų moterų???!!!  Juk negalit pakęsti tokių, po kurio laiko iškeičiate į lengvai prieinamas, be sudėtingo valdymo damas. 



xex parašė:

"Man kilo mintis parašyti čia savo nuomonę ir išklausyti kitų moterų (gal ir vyrų?). Esu vyresnio amžiaus ir jau vaikai užaugę, savimi pasirūpinti galintys. Labai norėčiau sutikti vyrą, kuris nėra “nuluptas visiškai savo buvusios žmonos. Aš įsivaizduoju, kad vyras vis tiek turi iš naujo kurti sau namus, o po to ieškoti moters, kad turėtų kur bent parsivesti. Aš po skyrybų asmeniškai nebuvau apdovanota bendrai užgyventais turtais. Pakeičiau darbą, nusipirkau namus ir dabar visiškai nenoriu, kad koks alfonsas, kuriam “užtenka” gyventi pas senutę mamą, įsikraustytų. Kokie įmanomi variantai?"
Įdomus ir sudėtingas tas gyvenimas..,ir tie norai..,norai.....
Palaidojau žmoną,auginu keturis vaikus,turiu kaime namą,butą Kaune,mašiną,versliuką... Nu ir kas iš to jog kiti teigė "susirasi..,esi dar jaunas...",ir vis tiek vienas miegu... wink
Buvau vienam pasimatyme..,supratau jog didelis minusas vaikai..,nei viena nenori šito rūpestelio...(reiktų palaukti man dar kokius šešis metus).
Buvau kitam pasimatyme..,supratau jog esu reikalingas,kaip sponsorius kelionėms..,nes vaikai užauginti..,norisi pakeliauti...(savaitėm namuose nebūti???).
Buvau ir trečiam pasimatyme...,supratau jog mano mašina,telefonas pasenę...(laike trijų menesių atsinaujinau lizinginę mašiną,telefoną). O pasirodo nei vairuot moka,nei gyvenamos vietos keist neketina,nei valgyt gamina.(jau praėjo tie laikai,kai užpakalis galvai vadovavo).
Toliau net nevaikštau į pasimatymus ir nešvaistau laiko... Kai būsiu pensinikas,tada turėsiu laiko...,vaikai bus gal jau ir su anūkais...,o mažum ta moteris paskui tik maišysis...
Mielosios moterys, jei vyrai jūsų dar geidžia,-pabandykite ne skrajoti padebesiais(kol atjos girtas prinsas),o prisitaikyti. Jei laikysitės minties jog "esu graži,stilinga,turtinga ir turiu skylutę",- tai peržengus 45metį tuom ir užsibaigs viskas. Vyrai labiau vertina: ne piniginę,ne špaklių an veido,ne lovą..,o PROTĄ!!!

14

Re: Kokio vyro ieškome?

Taip, istorijos ir mintys labai “praplečiančios” akiratį. Bet ką negalvotume ir kokios skirtingos galėtų būti situacijos, reiktų pakalbėti ir kažką nuspręsti. Xex patirtis tikrai skaudi. Gaila, kai netenki draugo ir antrojo maitintojo, pagalbininko šeimoj. Ir natūralu, kad toje šeimoje reikia mamos. Moters, kuriai vaikai nėra našta ir žmonos, kuri jaudintų vyrą. Man asmeniškai vaikai nėra našta. Priešingai, užauginčiau daugiau žmogiukų, kurie lankytų savo senus tėvus, laimintų anūkų buvimu ir pagalba. Bet aš nesu tikra, kad norėčiau atvykti gyventi į tuos namus kaime. Dėl darbo, galimybių. Turbūt labai daug įprastų dalykų reikėtų atsisakyti. O be to, esamam vyrui, vaikų tėvui, gali pasirodyti, kad aš per mažai darau dėl jo vaikų. Per mažai uždirbu, kad užtektų, per vėlai keliuos, labiau reikia kelnių vaikam, nei blakstienų ar nagų man ir tt. Tuos patyrimus aš esu jau išgyvenusi, kada atiduodavom viską vaikam. Bet ir tai, galvoju, kad gerai paprotavus, galima rasti išeičių. Juk iš esmės, susidarytų nauja šeima su savo naujais poreikiais ir įpročiais. Jei jau nieko neįmanoma grąžinti, tai įmanoma sukurti nauja. Manau, kad Xex dar neturėtų nusivilti. Padėtis nėra beviltiška. O vat dėl tų 33+ sunerimau tikrai, apie kuriuos Breinas kalbėjo.

15

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas mane tikrai nustebino. O juk išties. Rinktis juk yra iš to, kas liko. Nors ne, juk yra ir tų nelaimingų išsikyrėlių. Vat aš pavyzdžiui pradėjau gyventi labai gerai tik išsiskyrusi. Nežinau, ar mano buvęs buvo kažkoks “negeras”, ar mes nemokėjom ir nenorėjom. Bet tik išsiskyrus pagaliau su vaikais pirmąkart į Turkiją išvažiavau pailsėti, o po to ir butą nusipirkau. Ir darbą geresnį gavau. Toks įspūdis, kad mano buvęs buvo tas “vaikas”, kuris susiurbdavo viską. Bet jaunystėj gal ir neturėjau kokių tai iliuzijų ir gyvenimo modelio. Dabar už tai turiu. Ir man yra įdomus pats procesas. Jei pavyktų sukurti naują šeimą, tai norėčiau, kad sugalvotume abu su partneriu tokį modelį, jog būtų abiems tik geriau. Aš tikriausiai esu nepataisoma optimistė.

16

Re: Kokio vyro ieškome?

Šaunūs jūsų planai, Elinor. Sėkmės jums.

17

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Aha... Rimti vyrai sėdi ir laukia, kol moteriai bus 40...

tai patys graziausi moters metai. butent nuo 40 moteris pradeda samoningai gyventi ir megautis gyvenimu. ir tai atsispindi visame kame, ka ji be darytu. darbe, meileje, sexse ir t.t.

18

Re: Kokio vyro ieškome?

Tai pasistenkit iki 40 neišsiskirti, nes nebeliks kam privalumų įvertinti...

19

Re: Kokio vyro ieškome?

Breinas parašė:

Tai pasistenkit iki 40 neišsiskirti, nes nebeliks kam privalumų įvertinti...

Mokyklos pabaigtos, atie vertinimams. Laisvė !

20 (redagavo Eugen 2020-09-09 07:47)

Re: Kokio vyro ieškome?

Labai jau megsta akcentuoti - vyras privalo, vyras turi. Vyras turi duoti ta, suteikti ta. Vyras turi buti toks, o ne toks, bet jei paciu paklausti, o ka moterys del vyru padarytu? Ka jos gali pasiulyti? Ir ar jos keistusi del vyru kuria nors prasme kai pacios bando pakeisti vyrus? Labai vartotojiskas ir varguoliskas mastymas cia susilieja i viena. Pries noredamos gero vyro, pagalvokit ar pacios jau tokios geros. Dazniausiai rasoma koks vyras turi buti, o tai reiskia, kad norima diktuoti savo taisykles ir valdyti.
Alfonsai egzistuoja, taip, bet jei vyras nesiruosia buti po padu, tai nereiskia, kad jis alfonsas. Nereikia stebetis kodel vyrai buna pikti, suirze ir daro kvailystes ar net laksto pas kitas. Nes kai viskas remiasi spaudimu, tai prie gero neprives. Santykiai post tarybinese salyse ir vargingesnese salyse primena Indijos kastas del statusu visuomeneje. O ar tai laime kai rupi kas ka pagalvos ir gerbs tave tik del tavo turtu ar panasiu dalyku? Juk tada pilnai netikru draugu atsiranda.
Santykiai labai jau panasus i verslo sutarti. Abipuses naudos ieskojimai. Nereikia tiketis kazko gero.
Siulyciau maziau girti save ir savo pinigus bei kelti reikalavimus kitiems. Visada atsiras protingesniu, turtingesniu, o tokie nebus durni ir rinksis sau pora labai atsargiai ir santuokos bus su priesvedybine sutartimi ko baidosi dauguma moteru, nes suvokia, kad nelabai vyro uzdirbtu turtu gaus jei bus skyrybos.