1

Tema: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Pasistojo man klausimas, ka jus galite pasiulyti normaliems vyrams kurie apart sekso turi viska, ko jam reikia? Kodel jus manote, kad isvis apart sekso dar galite kazka pasiulyti mums, ko is jusu reiketu kaip sekso, kas jums tokiu briedu "ikale" i galvas?
1. Darbas yra, vadinasi pinigu is taves nereikia
2. Butas ar net namas yra, vadinasi stogas virs galvos yra, tavasis man nach. reikalingas
3. Hobis tam pakanka draugu jus nach. mums ten reikalingos, kad su savo durnais klausimais uzlesiotumete mums smegenis.

4. Seksas, tai vienintelis dalykas kurio mums is jusu reikia.

Todel ir lieka tik seksas, tai ko jus cia putojates ir dar kazko norite, ko pasiulyti nesugebate? Kam jus mums apart sekso reikalingos?
Kodel mes renkames i garazus ar kitus objektus be jusu, kad kuo toliau buti nuo jusu ir jusu durno elgesio visumoje?

2

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:

Pasistojo man klausimas,

man irgi pasistojo tik ne klausimas o kitas daiktas

3 (redagavo Konstantinas 2020-12-24 17:18)

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

atsakant i klausima normali moteris gali pasiulyti bendravima meile rupesti prieziura ir taip toliau. tik dabar tokiu moteru beveik nera. del darbu dazniausiai moterys dirba prastai apmokamus darbus. moters su geru darbu irgi sunku surasti. o del 30-30+ tai ten jau visos su vaikais

4 (redagavo Nebutina 2020-12-24 19:55)

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Konstantinas parašė:

atsakant i klausima normali moteris gali pasiulyti bendravima meile rupesti prieziura ir taip toliau. tik dabar tokiu moteru beveik nera. del darbu dazniausiai moterys dirba prastai apmokamus darbus. moters su geru darbu irgi sunku surasti. o del 30-30+ tai ten jau visos su vaikais

Man asmeniskai visdo sito nereikia: normali moteris gali pasiulyti bendravima meile rupesti prieziura ir taip toliau. kadangi as viso to gaunu is kitu o del prieziuros tai cia kokiem mamyciukams tokie dalykai reikalingi, as pats savimi pasirupinu, nesu koks neigalus kad man to reiketu big_smile todel ir buvoi klausimas, ko gali reiketi kaip sekso big_smile o prie ko cia vaikai, kalba eina ne apie vaikus big_smile

5

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Moteris pačiu savo buvimu suteikia vyrui galimybę nenukvakti. Dauguma nevedusių ar seniai išsiskyrę tuo pasižymi. Ir tai ne mano nuomonė, o vedusių vyrų.
Linkiu ramių švenčių :-)

6 (redagavo Nebutina 2020-12-24 20:12)

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Anna parašė:

Moteris pačiu savo buvimu suteikia vyrui galimybę nenukvakti. Dauguma nevedusių ar seniai išsiskyrę tuo pasižymi. Ir tai ne mano nuomonė, o vedusių vyrų.
Linkiu ramių švenčių :-)

Taipo nes jie nzn ka reiskia laisve, tai is kur jie gali zinoti ar jie nenukvake? nes mano patirtis rodo priesingai, kiek pazistu issiskyrusiu jie kaip tik atsigauna ir gyventi pradeda per mergas eina kaip keicia kojines ir nesikundzia bei jiems jokiais budais nereikai lesiotoju smegenu kurios salia ju buna big_smile cioa ne mano nuomone o faktai big_smile stai spekime kurie tikslesni faktai, ar tie kurie vede ir nesugeba issiskirti nes bijo likti vieni ar tiew kurie iossiskyre ir gyvena del saves ir vargo nemato? tongue
nes ne vienas normalus nenores prisipazintri kad padare klaida ir dabar turi sedeti ir ziureti i ta viena kai tokie kaip as nevede gali tureti 5 ir dziaugtis gyvenimu tongue tai Anna biski pagalvok kai kazka rasai tokio big_smile

7

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Realiai nieko

8

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

keista, p. Nebūtina šiandien ne toks piktas kaip visada... Gal skaniai pavalgė, gal šventinis stebuklas :-)

9

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Dovis parašė:

Realiai nieko

O cia jos rekauja, kad kazka gali pasiulyti, net juokas ima is tokiu galetoju big_smile

10

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Anna parašė:

keista, p. Nebūtina šiandien ne toks piktas kaip visada... Gal skaniai pavalgė, gal šventinis stebuklas :-)

as niekada nesu piktas, tik bunu suerzintas, kai tokios naivuoles, kurios metu turi ir gyvenimo maciusios nesuvokia elementariu dalyku. Mane tai erzina labai. Kad pykciau reiketu kazka daugiau padaryti man tongue nes nuo durnumo vaistu nera, todel ir negaliu pykti ant kvailiu. tongue

11

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:
Dovis parašė:

Realiai nieko

O cia jos rekauja, kad kazka gali pasiulyti, net juokas ima is tokiu galetoju big_smile

As nesuprantu tik vieno, negi jos nesugeba susitaikyti su ealybe, negi smegeneles joms nesako, kad situacija nesikeis ir jos mano kad noredamos kazka pakeis? big_smile kodel nuo durnumo vaistu neisranda, o tai reiketu sugirdyti tokioms gal bent tai padetu joms big_smile

12

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Tam kad realybe p[asikeistu, nepakanka, kad tik jus mergos to noretumete, reikai kad ir mes to noretumeme, o mes to nenoresime, nes jus neduositye to ko mums reikia be sekso tongue

13

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:
Anna parašė:

keista, p. Nebūtina šiandien ne toks piktas kaip visada... Gal skaniai pavalgė, gal šventinis stebuklas :-)

as niekada nesu piktas, tik bunu suerzintas, kai tokios naivuoles, kurios metu turi ir gyvenimo maciusios nesuvokia elementariu dalyku. Mane tai erzina labai. Kad pykciau reiketu kazka daugiau padaryti man tongue nes nuo durnumo vaistu nera, todel ir negaliu pykti ant kvailiu. tongue

o kodėl Jūs taip sergate kitų ligomis? :-)

14

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Anna parašė:
Nebutina parašė:
Anna parašė:

keista, p. Nebūtina šiandien ne toks piktas kaip visada... Gal skaniai pavalgė, gal šventinis stebuklas :-)

as niekada nesu piktas, tik bunu suerzintas, kai tokios naivuoles, kurios metu turi ir gyvenimo maciusios nesuvokia elementariu dalyku. Mane tai erzina labai. Kad pykciau reiketu kazka daugiau padaryti man tongue nes nuo durnumo vaistu nera, todel ir negaliu pykti ant kvailiu. tongue

o kodėl Jūs taip sergate kitų ligomis? :-)

nes tokiu ligoniu cia daugumas, o tai trukdo ieskotis normaliu big_smile

15

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:
Anna parašė:

o kodėl Jūs taip sergate kitų ligomis? :-)

nes tokiu ligoniu cia daugumas, o tai trukdo ieskotis normaliu big_smile

tai juk atvirkščiai - budri Jūsų akis iškart identifikuoja simptomus ir lieka tik sveikuolės :-) paieška taupo Jūsų laiką ir sveikatą :-)

16

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Anna parašė:
Nebutina parašė:
Anna parašė:

o kodėl Jūs taip sergate kitų ligomis? :-)

nes tokiu ligoniu cia daugumas, o tai trukdo ieskotis normaliu big_smile

tai juk atvirkščiai - budri Jūsų akis iškart identifikuoja simptomus ir lieka tik sveikuolės :-) paieška taupo Jūsų laiką ir sveikatą :-)

na nemanau kad tai padeda kai reikia adatos ieskoti sieno kupetoje, cia as kaip magnetas bet tai nelabai pades tokioje kupetoje kol nepradesi skirstyti tongue

17 (redagavo Anna 2020-12-26 13:59)

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

a, štai kodėl nuo Jūsų dvelkia šalčiu - esate geležinės širdies... ir pritraukiate vien netinkamus žmones :-)

18

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Anna parašė:

a, štai kodėl nuo Jūsų dvelkia šalčiu - esate geležinės širdies... ir pritraukiate vien netinkamus žmones :-)

na tai as ne robotas tai mano sirdies temperaturos neismatavo niekas big_smile tai negali tvirtinti kad ji salta, nes organizme temperatura palaikoma pastovi ir ji tikrai ne salta tongue

19

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:

Pasistojo man klausimas, ka jus galite pasiulyti normaliems vyrams kurie apart sekso turi viska, ko jam reikia? Kodel jus manote, kad isvis apart sekso dar galite kazka pasiulyti mums, ko is jusu reiketu kaip sekso, kas jums tokiu briedu "ikale" i galvas?
1. Darbas yra, vadinasi pinigu is taves nereikia
2. Butas ar net namas yra, vadinasi stogas virs galvos yra, tavasis man nach. reikalingas
3. Hobis tam pakanka draugu jus nach. mums ten reikalingos, kad su savo durnais klausimais uzlesiotumete mums smegenis.

4. Seksas, tai vienintelis dalykas kurio mums is jusu reikia.

Todel ir lieka tik seksas, tai ko jus cia putojates ir dar kazko norite, ko pasiulyti nesugebate? Kam jus mums apart sekso reikalingos?
Kodel mes renkames i garazus ar kitus objektus be jusu, kad kuo toliau buti nuo jusu ir jusu durno elgesio visumoje?

Labai įdomus klausimas. Turbūt kiek moterų, tiek atsakymų. 1, 2, 3 ir 4 tikrai essential dalykai, bet negi jie pilnatvę suteikia? Liaudis, apšvieskit mane naivę. Kažkaip pas jus pirmose dvejose vietose tik materialūs dalykai. Negi šiais laikais vyrui nesvarbu jaustis įvertintu, gerbiamu, mylimu, negi nesinorėtų žinoti, jog yra žmogus, kuris tavimi visada tiki, kuriam tu esi number one nesvarbu, ar tu turi tą savo namą/mašiną/hobį, ar niekada nesinori jums, kaip vyrui, išgirsti iš savo moters "Tu gali", "Tau pavyks", "Aš tikiu tavimi"?

Gyvename tokioje konkurencingoje visuomenėje. Aišku, čia ne Amerika ir ne Anglija, kur ten darbe dėl geresnės algos ar aukštesnės pozicijos bet ką tau padarys, bet tikriausiai ir čia, Lietuvoje, kiekvienas jaučiame spaudimą būti geriausiais savo srityje, nuolat tobulėti, kažko siekti. Ir negi toje kelionėje judėti lengva, jei nėra žmogaus, apart, aišku, mamos/tėčio/artimųjų, kurie tikrai tavimi tiki be jokių ten užslėptų tikslų? Aš nekalbu apie visas tas šiknalaižes fyfas, kurios bet ką čiulbės, kad tik tu jas išlaikytum, o jos sau kaip princesės gyvens ir nieko nedarys apart į grožio salonus vaikščios. Aš kalbu apie tikrą gyvenimo partnerę, kuri norėtų augti kartu su tavimi. Kuriai tu būtum svarbus už tai, koks tu esi čia ir dabar, o ne kuo galėtum būti ar tapsi kada nors ateityje. Kuri tave vertins už tai, kas esi šiandien. Kuri stovės šalia tavęs no matter what, varge ir džiaugsme iki tol, kol entropija visatoje nustos didėti. Negi visa tai šiais laikais tapo vyrams nesvarbu? Negi namas, mašina, hobis gali duoti tą pilnatvę, tą pasitenkinimo jausmą?

20

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Čia labai iš materealios pusės viskas apžvelgta.O ką vyrai gali pasiūlyti?? Yra tikrai finansiškai savim apsirūpinančių moterų,kurios turi tikrai gerai apmokamus darbus.Yra visokių.Visa esmė,kad vyram svarbus tik seksas,o moterim patinka rūpintis,globoti,emocinė jausmų išraiška ko vyram nereikia big_smile